Šta je novo?

Huawei P10 lite

Kakav je kvalitet zvuka na izlazu za sluske ?

Sent from ass
 
Mozes li da uporedis sa prethodnim telefonom ? Bolje, losije ?
 
Sa lenovo k6 note? Razlika je ogromna, mnogo bolje na p10l, i muzika i razgovori.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bio u mts-u u nameri da uzmem p10l i kažu da ga nemaju na stanju i ne znaju kad će ga dobiti, jedino demo izložbeni model im stoji u poslovnici.

Rekli su mi da je jedna mogućnost poručivanje preko njihovog sajta pa da mi dostave na kućnu adresu, međutim kako ga nema na sajtu, ne znam kako bih uopšte i poručio.

Da li je neko imao iskustva s naručivanjem bilo kog telefona iz mts-a na kućnu adresu ?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Da li je kamera malcice bolja od p9l? Predpostavljam da je tako ali bolje da pitam

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Da li je kamera malcice bolja od p9l? Predpostavljam da je tako ali bolje da pitam

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
I mene bas to zanima. Dal je neko uporedjivao....

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da se prijavim i ja u temu. Jutros mi je stigao P10 lite uzet preko vip-a. Nije dual sim ali mi to nije ni bilo bitno. U poređenju sa Nexus 5X koji sam koristio poslednjih godinu dana mogu reći da nema nikakve razlike u radu osim kamere koja je vidno bolja na 5X a mislim da većina zna kako fluidno nexus radi. Da me ne razumete pogrešno nije loša kamera ali 5X ima vrhunsku kameru poput nekih premijum modela telefona. Malo mi je neobično sa stock androida preći na emui ali se snalazim. Mislim da ima jači zvučnik od 5X. Meni telefon deluje skroz ok za sada.
 
Napokon stigao iz Telenora, crni, nije dual SIM. U MTSu dobili plavi, koji je najlepsi, po meni. Ali na žalost, nisam se prebacio u MTS. I tako da cu se zadovoljiti sa crnim
 
Verzija 3Gb uzeta u Telenoru ima fast charge i apsolutno je sve kao što je napisano u prethodnim postovima što se tiče kvaliteta i brzine rada osim što meni baterija odradi dan i po. Ali to je već do korisnika a ja sam non stop online, doduše na 3G konekciji...
 
Poslednja izmena:
Verzija 3Gb uzeta u Telenoru ima fast charge i apsolutno je sve kao što je napisano u prethodnim postovima što se tiče kvaliteta i brzine rada osim što meni baterija odradi dan i po. Ali to je već do korisnika a ja sam non stop online, doduše na 3G konekciji...

Koliki ti je sot (screen on time)? Kakva je kamera, u odnosu na neke druge telefone, ako si imao priliku da testiras?
 
U MTS-u ima u svim bojama, singl sim. Ako nekoga zanima kupovina ili u zameni za dual sim, moze na pp.
 
Ja bi dao crni za plavi :D

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Malo ga cackao u Dr Tehnu nekako mi deluje usporen mozda jer je prenatrpan glupostima.
Inace lep telefon :)
 
Uzeo crni u Mts.Plavi je jos lepsi ali rezervisan.Zna li iko ima li zakrivljeno staklo za njega ili folija?
 
Ja uzeo isto crni, plavi mi je (na slikama) onako... Mada ne sumnjam da je uživo i on full. Uzeo sam crni nillkin scrub, dobije se kvalitetna folija uz njega. Prezadovoljan sam.
 
Poslednja izmena:
U kojim poslovnica mts-a ste uzimali telefon ?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Novi merkator, ima ga (na crni mislim) sad svuda, stigla je nova tura.
 
Ok, hvala, pošto sam ja prošlog vikenda bio u big fashion tržnom centru i rekli su da nemaju i ne znaju kada će dobiti, a kada sam se obratio webshopu preko mejla isto su mi to rekli.

Nadam se da ću ga za vikend i ja uzeti, pa javljam utiske.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ja uzeo isto crni, plavi mi je (na slikama) onako... Mada ne sumnjam da je uživo i on full. Uzeo sam crni nillkin scrub, dobije se kvalitetna folija uz njega. Prezadovoljan sam.

Ni ja nisam hteo nista sem crne.Dok mi nije plavi pokazala!Cak sam hteo da sacekam ,da poruce drugi.Ali,na sajtu nema ta boja.Da li je folija zakrivljena ?
 
Poslednja izmena:
Ni ja nisam hteo nista sem crne.Dok mi nije plavi pokazala!Cak sam hteo da sacekam ,da poruce drugi.Ali,na sajtu nema ta boja.Da li je folija zakrivljena ?
Nije zakrivljena, bar ova sto sam ja nasao, ne legaju ivice lepo. Lagovi, bagovi na svim telefonima, sto bi ovaj bio izuzetak. Ali me uvek fascinira kako te lagove i bagove uvek prijavljuju ljudi koji nemaju telefon. Procackali ga 5min ili videli neki review na yutjubetu i eto su lagovi. Ali u svakoj temi i o svakom telefonu. Haos

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
prvo, pozdrav svima...
iscitah temu, pa rekoh da dodam i ja nesto...
vecina recenzija kod nas predstavlja model od 4GB...
odem do mts-a, ujutru na stanju jedan uredjaj, posle par sati nema ga vise...u trenutku narucivanja u mts-u, na sajtu i u brosuri u poslovnici predstavljen model od 4GB...sve se to desava 18.05...uzimam ga bez ugovorne obaveze na 24rate po MP ceni od 39000.00...
uredjaj naravno jos nije stigao, tako da ne znam koju cu verziju da dobijem...ja se nadam 4GB verziji, ali slaba vajda...mozda i ne preuzmem telefon, ukoliko mi tako dodje...
ono sto me iritira je krajnje nekorektan potez huawei-a sa slanjem telefona za drugo trziste na test...ali naravno, to kod nas nema ko da napise i objavi...:)
:)
 
Tesko da ces da dobijes verziju od 4gb,sanse su ravne nuli.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno