Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Bem li ga :) Sto se mene tice telefon je top i dalje.Hteo bih da promenim posle 2 i kusur godine al realno bilo koji telefon iz mid segmenta nema sta da trazi protiv nove.Eventualno tipa da za jedno pola godine pazarim mozda Iphone SE 2022 da zavirim u tabor....cisto.zbog updateova i boljeg drzanja cene.I dalje mi radi sve sto treba cak i vise nego pristojno i ako bih menjao vise bi bilo zbog udovoljavanja sebi a ne realne potrebe
 
MTS-u. Upravo sam ga instalirao, valjda ce se dobro ponasati.

Da li postoji mogucnost da se muzicka aplikacija iz panela zameni sa spotify? Ne koristim je, a bezveze stoji tamo.
 
Poslednja izmena:
Ide i preko My Huawei
 

Prilozi

  • Screenshot_20220403_152308_com.huawei.android.hwouc_edit_144030929029584.jpg
    Screenshot_20220403_152308_com.huawei.android.hwouc_edit_144030929029584.jpg
    76.5 KB · Pregleda: 126
Umesto da se po obicaju rastajem sa telefonom posle oko 2god i dam detetu, ja isti kupih njemu. Novu 5T sa garancijom kao nov bukvalno za 125e. Gledah nekoliko dana i polovne i nove. I u kategoriji polovnih telefona mu za tu cenu koliko se prodaje nema ravnih. A posto je prethodni razbio svaka usteda na telefonu je vise nego pozeljna :)
 
MTS-u. Upravo sam ga instalirao, valjda ce se dobro ponasati.

Da li postoji mogucnost da se muzicka aplikacija iz panela zameni sa spotify? Ne koristim je, a bezveze stoji tamo.
Ako će ti biti od koristi, koristim P30 pro sa EMUI 12 i Deezer. Pitao sam se isto što i ti, ali nakon što sam prvi put nakon instalacije EMUI 12 pokrenuo Deezer, mogao sam da ga kontrolišem iz Control panel-a. Youtube Music (Vanced) ne može.
 
Umesto da se po obicaju rastajem sa telefonom posle oko 2god i dam detetu, ja isti kupih njemu. Novu 5T sa garancijom kao nov bukvalno za 125e. Gledah nekoliko dana i polovne i nove. I u kategoriji polovnih telefona mu za tu cenu koliko se prodaje nema ravnih. A posto je prethodni razbio svaka usteda na telefonu je vise nego pozeljna :)
Da, pala je cena bas mnogo u poslednjih 6 meseci, sada ladno može da se kupi već za 100 EUR.

Ko jos nije video EMUI 12, oduševiće se, kao novi telefon kada se dobije.
 
Ako će ti biti od koristi, koristim P30 pro sa EMUI 12 i Deezer. Pitao sam se isto što i ti, ali nakon što sam prvi put nakon instalacije EMUI 12 pokrenuo Deezer, mogao sam da ga kontrolišem iz Control panel-a. Youtube Music (Vanced) ne može.
Hvala! Nakon sto sam pustio spotify, sad vuce sa njega. Mislio sam da je bas huawei music, al' izgleda vuce sa aplikacija koje se koriste.
 
Zavidim vam momci :sneaky:
Ja se polakomio pa prešao na Honor 50.:)
 
Ja stvarno ne znam kad sam imao bolji telefon. Još kad vidim na oglase da može i za 100e da se nađe dođe mi još jedan da kupim 😁
 
I meni stigao emui 12.U, maju će 2 godine kako ga imam. 5 Huawei po redu. Ne znam sta da kažem osim da je telefon top. RADI kao prvog dana. Baterija nimalo nije oslabila. Nikad zabagovao ali nikad.
 
Evo i još jedne novosti - slučajno otkrio.

Pojavio mi se remote shutter na Watch 3 Pro-u od update-a na EMUI 12 :)

Nije bilo odavno nikakvog update-a za sat.
 

Prilozi

  • IMG_20220406_094853.jpg
    IMG_20220406_094853.jpg
    115.2 KB · Pregleda: 73
Izgleda odlično.
Na GT2 remote shutter i dalje isti, crna pozadina sa okidačem i tajmerom.
I sat i telefon na poslednjem ažuriranju.
Ovde ga uopšte nije ni bilo, što mi je bilo baš čudno. Očigledno novi EMUI ima i nešto HarmonyOS koda jer Watch 3 Pro je flagship HarmonyOS wearable u ovom trenutku.

A uspeli da zadrže GMS na Nova 5T.
 

Ovde sve piše :)

Sjajna opcija
 
Meni na A1 jos nije stigao update za 12. Jel ima jos neko sa Novom i A1?
 
Moja Nova je kupljena u MTSu ali zena je koristi od nove godine i na A1 i nema updejta, svakog dana proveravam
 
Idite kroz My Huawei i dobićete update. Ja sam A1, odmah prvog dana je prošlo.

Nakon male krize sa baterijom, opet je sve kako treba, kao na EMUI 9.1, verovali ili ne. Ali odradio sam "wipe partition cache" po prvi put na Huawei telefonu nakon update-a na EMUI 12.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220412_102954_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20220412_102954_com.huawei.systemmanager.jpg
    61 KB · Pregleda: 74
Pozz,

Jutros me iznenadi EMUI 12, deluje OK. Samo jel može da se rotira i podešava tabla sa obaveštenjima i kontrolni centar?

Trenutno je 2/3 ekrana levo obaveštenja. 1/3 ekrana desno kontrolni centar.

Meni bi više odgovaralo suprotno
 
Evo stigao i menu emui12 konacno. Uradih i ja wipe cache.
Fino radi, sve je vise "smooth", i mozda zbog toga za nijansu sporije ali nije problem.
Videcemo posle nekoliko dana.
 
Nisu nas zaboravili jos😂
 

Prilozi

  • Screenshot_20220430_094947_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20220430_094947_com.huawei.android.hwouc.jpg
    53.7 KB · Pregleda: 45
Citam kako hvalite nova 5t. Ja imam honor 20 i odusevljen sam njegovim radom, kakva su iskustva sa honor 50 da li prelaziti? :)
 
Koristim ga od februara prosle godine. Prezadovoljan sam.
 
Nazad
Vrh Dno