Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

[APK] Enable Portrait mode on Nexus 5X/6P & OG Pixel phone with Google Camera mod

Portrait-mode-on-Nexus-5X-with-Camera-NX-mod.png


https://chromloop.com/2017/12/apk-enable-portrait-mode-nexus-5x6p-og-pixel-phone-google-camera-mod/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aaaaaa.
Evo izašle i prve verzije za ostale telefone, ali izgleda da mora android O. [emoji34]
Kažu da radi vrh.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Daj de linak [emoji16]
 
Prevideo sam ovo "O", nista kad predjem na O uskoro, taman ce moci i za ostale uredjaje malo da ispeglaju :)
 
Super je ovaj portret mod za kameru. Nego sta je ovaj HDR+ enhanced? Kako da namestim HDR+ ili taj enhanced? :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Super je ovaj portret mod za kameru. Nego sta je ovaj HDR+ enhanced? Kako da namestim HDR+ ili taj enhanced? :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Enhanced jača obrada, duže traje, jači efekat. Isprobaj malo pa ostavi šta ti se više svidi.
 
Enhanced jača obrada, duže traje, jači efekat. Isprobaj malo pa ostavi šta ti se više svidi.
Hvala Vojkane.

Btw baterija navodno original porucena i alati tako da cu i ja kada stigne odraditi zamenu baterije. U principu ja u kućnim uslovima nemam problema sa baterijom drzi mi normalno skoro kao i prvi dan po 4 pa i do 5sota. Problem nastaje kada se izadje napolje na hladno i popali BT i LTE i jos ako se koristi kamera onda mi se ugasi. Sad ovi dana opet nema zime odnosno nekog minusa tako da ne bi trebalo da bude problema xD

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne znam šta su uradili ali ova zadnja verzija camere nx kida kako radi. Em su slike instant em za nijansu bolje od stock za razliku od ranije gde je bilo obrnuto. I ovaj portret mod je odličan. Ako ne bude nekih problema, biće ovo default kamera sigurno
 
Ne znam šta su uradili ali ova zadnja verzija camere nx kida kako radi. Em su slike instant em za nijansu bolje od stock za razliku od ranije gde je bilo obrnuto. I ovaj portret mod je odličan. Ako ne bude nekih problema, biće ovo default kamera sigurno
Koja verzija? Malo se pogubih :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Fabričko stanje (pogašene aplikacije sa treće slike) i samo 4G - android oreo 8.1 januar 2018. god.
Keširano uvek preko 1GB RAM-a!

b781c599234fa1b45f1ac2b3cca6f9ca.jpg


8a57d697ddfaed5d00be7980f783e661.jpg


2eaae89c1f58464466f56a72fa363954.jpg


Telefon se preporodio sa novom baterijom [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Verujem da jeste, nema kupovine novog telefona sve dok je najnoviji softver na njemu, prosto nema potrebe a ni opcija :) a posle mozda i neki pixel bude pristupačan videcemo :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Posle zamene baterije izgura nekako ceo dan bez punjenja, ali jedva. Trenutno 18% uz 3,5h sot i uglavnom wifi.
 
Ja da ne ureknem moju bateriju ali fon imam nekih 15meseci i dalje me odlično služi.
451a53058e9dc325968af80eb4fe4a27.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ovi iz googla baš ušli u seriju negative :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nemo' da se sekiraš Deki nije problem na svim Nexusima, ja koristim otisak za otključavanje, ali radi i PIN i dalje. Nema problema ni sa odgovaranjem na pozive. Sve ok.
 
To je AOSP 8.1.0 bug.

Ispravljeno je sa 8.1.0_r2. Ovaj commit rešava taj problem.
 
Posle 10-ak dana nova baterija se pokazala kao skroz ok, pun kapacitet, konačno izguram ceo dan nekako bez dopune.
88874e5ac342dbb5ae065b4799d5cdd0.jpg
 
To je to :)
6h samo Wi-fi
5h samo 4G

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima
I ja sam kao i mnogi drugi imao problem sa baterijom, pogotovo pri niskim temperaturama, telefon se sam gasio. Srecom kupljen je preko Google stora pocetkom februara 2016. i pre par dana sam kontaktirao njihovu podrsku u Norveskoj gde zivim. Za manje od dva dana od prijave kvara stigao mi je u zamenu novi 6P!!!
Posto sam u medjuvremenu kupio novi telefon, htc u11+, planiram da prodam ovaj jos uvek neotpakovani 6P, pa me zanima koliko danas vredi ovaj telefon?
 
Pozdrav svima
I ja sam kao i mnogi drugi imao problem sa baterijom, pogotovo pri niskim temperaturama, telefon se sam gasio. Srecom kupljen je preko Google stora pocetkom februara 2016. i pre par dana sam kontaktirao njihovu podrsku u Norveskoj gde zivim. Za manje od dva dana od prijave kvara stigao mi je u zamenu novi 6P!!!
Posto sam u medjuvremenu kupio novi telefon, htc u11+, planiram da prodam ovaj jos uvek neotpakovani 6P, pa me zanima koliko danas vredi ovaj telefon?
Procene su strogo zabranjene na forumu.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pojavio mi se danas problem sa orijentacijom. Senzor izgleda prestao sa radom. A mozda je u pitanju softverski problem. Uglavnom u svim aplikacijama se ispoljava. A najvise nervira prilikom fotkanja jer sliku snimi skroz obrnuto nego sto bi trebalo, dakle obrne za 180 stepeni. Ima li neko ideju sta bi mogao da probam kako da resim problem??

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Probaš za početak "ručno" da flešuješ zadnji 8.1.0 od nule ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno