Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Šta ti vredi ako je u minusu, kada cim budeš ušao u sledeću app, on gasi onu s najmanjim prioritetom?

Sent from Z5
Pa bitno je da li puni do kraja. Onda mozes da uguras jos tu jednu app. Ako pocinje ranije da prazni automatski ih manje drzi. :)
Sve je isto kao na 5x

Batče, šta ti znači još 50mb na 1+ GB :)
Ma nista, ali ovo je jedva nekih 150 do max 200MB bolje od Z2. Ocekivao sam da ce malo vise da kesira. :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bar ne moras da ga restartujes za razliku od z2 :)
 
Ja 5x nisam restartovao 800h i kesirao je i radio jednako kao prvi dan,sad sam ga restartovao da apdejtujem rom.
Ne verujem da je na 6p losija situacija,moze biti samo bolja :)
 
Znam da je ranije posle par dana na 5x bilo kao na Z2. Ako je to reseno onda je sve super. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije kao z2 jer ovaj ima zram pa više stane u ove megabajte
 
Zadovoljan skroz. Tu su negde što se tiče one obične navigacije po telefonu, šaltanja aplikacija i sl. Ovaj više stvari drži u ramu i to je najveća razlika.
 
Poslednja izmena:
Onda si od mog ortaka uzimao Nexuse :). Znam da je slao nekom Vojkanu a sada vidim ovde da si ti uzeo...
 
Videh i ja oglas, ali pisalo mali tragovi koriscenja pa nisam ni gledao dalje. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos bolje, mozda bih dosao u iskusenje da ga pazarim. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu nikako da se naviknem na veličinu ako je neko zainteresovan ide 6p na prodaju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
cim ja odem na par meseci vi zatrpate temu na trecu stranu :)
 
Gde si Bia nema te sto godina. Nisi još kupio s7? [emoji12]
 
Jel' danas beše dobijamo N update?

Sent from my Nexus 6P
 
E jepiga, ništa onda prelazim na Samsung :D

Sent from my Nexus 6P
 
Gde si Bia nema te sto godina. Nisi još kupio s7? [emoji12]

evo me imao sam posla preko glave pa nisam imao vremena da aktiviram na forumu, ali sad sam tu :), kad smo vec kod posla cekirajte moj YT gaming kanal youtube.com/c/AdriaGamingChannel
s7 sam uzeo evoo ga ovde pored 6p srebrni odlican je :).Jel danas finalna verzija 7.0?
 
Nadam se da će 7.0 da poboljša malo bateriju, nisam zadovoljan kako to šljaka u praksi. :(

Kontam da me **** clash of clans al kako malo zajašem telefon i van njega, procenti nestaju ko rukom...
 
29d1f43f99e093c7344ef5eaf1708820.jpg


Ово је послао 6п!
 
Samo 50MB?
 
Da to je ota sa poslednjeg previewa koji je 95% bio kao android 7 final

Sent from my Kinez
 
Nazad
Vrh Dno