Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Nestala fleka! :)

Pssssssst....

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
[emoji106] šta si mu radio? Sam od sebe?

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
 
Opet se pojavila fleka i opet nestala. Al se pojavila na praktično istom mestu. :( Što mi je malo čudno ako je dašak prašine u pitanju.

Ne znam, malo me smara sve to...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gledam na Aliju, navodno imaš originalnu kameru za 15$...
 
Telefon je pod garancijom još cca 5 meseci, kontam da ovo mora da spada pod istu, ukoliko se nastavi sa pojavljivanjem.
 
Spada, samo ce ti biti sjajno ako im posaljes tel a kod njih se to ne manifestuje!
 
Spada, samo ce ti biti sjajno ako im posaljes tel a kod njih se to ne manifestuje!

Garancija nije iz radnje već od Gremlina sa KP, pričali smo o njemu ovde. :) Telefon je nov kupljen.

Čak i kada je nema, uvek mi je frka da će da se pojavi kada upalim kameru nešto da slikam. :)
 
To sto ti je on dao garanciju ne znaci da ces mu odneti telefon, reci da je neispravan i on ti da drugi. I on mora negde da ga prosledjuje od koga je uzeo na popravku itd.
 
To sto ti je on dao garanciju ne znaci da ces mu odneti telefon, reci da je neispravan i on ti da drugi. I on mora negde da ga prosledjuje od koga je uzeo na popravku itd.

Pa dobro, taj neki tok se podrazumeva, ne znam gde je dilema ili problem? Sigurno ne bih odustao od reklamacije zato što jednom kada sam ga npr odneo u tom momentu nije fleke bilo. Tu su slike u telefonu da ukažu na problem.
 
Nema problema, samo kazem da covek treba da bude na sve spreman i izgubi kilu zivaca kad reklamira bilo sta u ovoj zemlji. Sa srecom da resis to sto pre
 
Nema problema, samo kazem da covek treba da bude na sve spreman i izgubi kilu zivaca kad reklamira bilo sta u ovoj zemlji. Sa srecom da resis to sto pre

krastavac, tu se slažemo. Videćemo kako će ovo da se odvija.
 
Meni je danas riknuo originalni punjač :(.

Koje su kvalitetne alternative? Može i originalni, ali gde.

Nešto nisam sklon kineskim izvedbma punjača :(.

Takođe gde uzeti valjan usba to usbc kabal?
 
Hoću da pređem sa PA roma na RR, ali me smara da iznova instaliram sve aplikacije. Kakav beše backup pravim i kako ga posle vraćam (je l' nakon instaliranja roma i prvog butovanja)?

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
 
Titanium backup ti treba, bekapuješ samo user apps
 
Važi, gracias. Je l' čuva i podatke unutar aplikacije (tipa poruke na WA) ili ne?

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
 
Imas backup u whatsapp-u. Cuva apk+data svake aplikacije.
 
čuva, kad radiš restore biraš app + data. obe operacije imaš u batch actions, prvo backup user apps a posle restore missing apps
 
Ljudi prodadoh 5x 16gb, uzeh Nexus 6P 64GB, definitivno razlika u samoj izradi telefona je velika, I to u korist 6p, nekako bogatiji, ljepse lezi u ruci. Ili gdje sam se navikao na ajfone, prvenstveno na 6s.

Telefon za desetku.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bolje stoji nego sa futrolom, naravno da moze.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni je danas riknuo originalni punjač :(.

Koje su kvalitetne alternative? Može i originalni, ali gde.

Nešto nisam sklon kineskim izvedbma punjača :(.

Takođe gde uzeti valjan usba to usbc kabal?

Choetech type c to type c. Vrhunski punjac, izgubio sam original za nexus 5x i taj sad koristim. 13$ je cena, stigao mi je za 8 dana. Ali sad vidim da je poskupeo na 21$. Svakako ne treba da imas predrasude sto je punjac kineski, mozda je i bolji od originala.
 
swiftkey zbog korekcije i predikcije. nabadaš otprilike i samo odabereš reč koja se u 90% slučajeva pojavi gore među 3 ponuđene
 
Ja sam morao da obrisem taj swiftkey posto ne postoji mogucnost da se ugasi ta linija sa predikcijom (ili ja nisam nasao). Inace ko ima naviku da koristi istu, tastatura je stvarno odlicna.
 
[youtube]OWR0qrIaw4s[/youtube]




Sent from my D6503
 
Nakačio sam fon na PC preko onog kabla usb standardan - usb c i prepoznao ga, ako instalirao software ali ne mogu da browsujem i prebacujem filove i sl.. ?
 
Moras odabrati File transfer, tako ces povuci bar sa gore na dole, jer po difaultu je samo punjenje.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno