Šta je novo?

Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Избацили јесу, али су углавном стари модели под новим именом, уз неке ситне преправке.
Нпр. Нова 5Т је исти као и Хонор 20, а овај је изашао пре санкција.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Pa sto je izlozen ako nece u prodaju?

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Nadam se da ce da se sredi situacija sa guglom do izlaska P40
 
Samo je mate zakacen problemom, od januara sve ide normalno za p30. Mate nece nikad dobiti google. Inace mate taj izlozeni je na harmoniju, pa ako budete zeleli da probate....
 
Eto sanse da ga kupe ljudi kojima android nije bitan :) Bas me zanima ko ce stvarno da ga kupi sad kad moze ako je u prodaji :)
 
Verovatno je izlozen da vide dal ima interesovanja ili ne

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ma bilo bi interesovanja,evo ja bih dao moj note 10 plus dual snap za mate 30 pro
 
Tako mi rekose iz ljudi Huawei-a, nisam ni ulazio da vidim sta je, izgledalo je kao klasican android sa emui. E sad ako su oni mene slagali i ja sam vas. Ps nisu radnici u radnji, tako da ne verujem da me ti ljudi lazu.
 
Nije harmony sigurno jer ne postoji jos uvek. Mogu samo da budu HMS - huawei mobile services umesto GMS

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Verovatno da je to,mozda cu sutra otici do usca da vidim i to cudo
 
Ajde, pa javkjaj utiske i daj neku sliku

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ha, kad se setim "još bolje, prvi kupujem, prodajem dole Amerika" nije valjda da još uvek niko nije kupio Mate 30?
 
Sva tri mobilna operatera imaju promocije za P30 Pro od pre nedelju dana. Meni to liči na skori dolazak novog flagshipa. Je li to Mate 30? Molim nebesa da bude! :)
 
Да ли неко на крају оде до "Ушћа" да утврди који ОС се крије испод ЕМУИ-а?

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
A Mate 30 Pro? Trebao bi da bude oko 1150... Krenula je pretprodaja i u Švici.
 
1000+e za mob bez YouTube , gmail , maps , Google play itd itd ?

Odakle im samo drskosti da ga puste u prodaju u EU ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mogu reci da prilicno deru sa cenama van Kine. Veceras svratio u Suning, koji je inace jedan od skupljih lanaca, mate 30 pro 5g 6800 juana.
 
Nije moranje menjati telefon pogotovo flagship svake godine. Komotno moze svake trece. Sto bi neko sa m20pro prelazio i ove a i sledece god na novi mate? Drugo je sto forum posecuju uglavnom entuzijasti pa mora sve najnovije da se i ponese.
 
Nazad
Vrh Dno