Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Meni baterija uglavnom izgura 5.5 do 6 SoT poredeci sa pocetnih 8 tako da ne znam da li je to OK kod tebe ili ti je baterija bila i gora pre factory reseta? Ono sto mi je nerealno sinoc oko 1 kad sam legao da spavam ostavio sam telefon na airplane mode sa 91% baterije, kad sam ustao 84%! Na sta je mogao da pojede 7% za 6h bez mreze mi nije jasno. Da li mogu provereno da testiram nekako bateriju, cisto da vidim da li su aplikacije ili je do baterije?
Sad u zadnje vreme, od početka problema oko 3.5h...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Kako da vidim na ovom telefonu koliko je degradirana baterija?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Nikako.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako nekoga intersesuje, aplikacija AccuBattery posle jednog ciklusa punjenja i praznjenja pokaze zdravlje baterije.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Koje nije tačno uopšte.

P30 Pro
 
Da li vam se dešava i kako rešavate problem zadrške koju ima mikrofon. Javim se, ali ne 2,3 sec sagovornik ne čuje.

To se nekako poklopilo sa resetovanjem telefona. A sličnu stvar su imali i drugi neki ljudi koje znam sa p30 i p40. Oni su se navikli na to, ali ja iskreno ne mogu da se naviknem i ne želim.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Evo accubattery , OP Nord je pitanjuScreenshot_20210101-092501.jpg

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Uzeo telefon, uradio factory reset, krenuo podesavanje, dodao sve sto je trazio, i kad udjem u Play Store nema pola aplikacija, recimo kad uradim search pise not found, ima samo neke predlozene... Probao da ocistim kes na google play store, da obrisem updates, resetovao telefon, uradio jos jedan factory reset i sve iz pocetka i isto, nema pola apps-a... ?
 
Uzeo telefon, uradio factory reset, krenuo podesavanje, dodao sve sto je trazio, i kad udjem u Play Store nema pola aplikacija, recimo kad uradim search pise not found, ima samo neke predlozene... Probao da ocistim kes na google play store, da obrisem updates, resetovao telefon, uradio jos jedan factory reset i sve iz pocetka i isto, nema pola apps-a... ?
Dodao drugi google nalog i preko njega vidim sve apps, ne kontam sta mi je sa glavnim...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Možda je ograničen zbog godina

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Možda ste pri startovanju telefona odabrali neku drugu zemlju, u kojoj te aplikacije nisu dostupne
 
ja sam imao taj problem sa play store, nikako da mi izbaci app koju trazim vec nasumicno daje nesto bez veze...
morao sam da izbrisem neku staru karticu koju sam imao na svom google nalogu za placanja i problem je nestao !
 
Koliko kosta zamena mikrofona za mate 20 pro, sagovornici me slabije cuju?
 
Sjajno.. Mozda me ovo natera da ga zadrzim jos neko vreme 🙂
 
Svidja mi se EMUI 11, ima neke razlike, grafcki je lepsi, animacije su super.. Funkcionalan kao i prethodni naravno. Sigurno jos bolje izgleda na novoj P ili Mate seriji. U svakom slucaju svaka cast za Huawei.

P. S

Vidim i da koristi manje ram-a telefon za 10ak %...
 
Kod mene jos nista. Jel kod Huawei-a ima onaj fazon kao kod Samsunga, da li je telefon za ovo, ono trziste, da li je od operatera i slicno.. ?
 
I kod mene se vrti oko 7-8h sot. BT plus lokacija zbog GT2..
 
Nakon update-a na EMUI 11, ozbiljni problemi.

Viber, TT, Google feed, kada pokrenem, otvore se i zatvore. Probao brisanjem keš memorije i kasnije brisanjem app, radi kratko i opet u krug.

Baš bedak.
 
Buraz, imam i ja problem isti od juce. Znaci emui 8 imam p10 lite. Ispizdeo sam.
Viber mi obrisao bacup sa google drive sve poruke nestale. Bilo 12 mb sad kad udjes da vidis na google drive pise 1kb podataka iz vibera....
Ne znam dal je problem do servisa ili bi factory ili pak flash telefona resio problem.
 
Evo kolega mi se žali da ga izbacuje iz Vibera. Stariji model je u pitanju
 
Nije samo do vibera i ostale aplikacije imaju problema, sve više i i više. Evo ne mogu ni u gmail da udjem
 
Google "Android System WebView" je problem. Update ili uninstall update resava problem.
 
Nazad
Vrh Dno