Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Moj savet, uzmi bolje mate 10 pro, i mate 9 je odličan, ali ipak ke 10 pro kompletniji fon, naravno ukoliko si u mogućnosti i imas strpljenja da čekaš da padne cena :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Малопре сам видео про. Уопште не изгледа гломазан, тек за нијансу је већи од ѕ7е.
Нисам могао тестирати камеру, јер су га *****и фиксирали за онај држач... На прву лопту је баш вау :)
 
Малопре сам видео про. Уопште не изгледа гломазан, тек за нијансу је већи од ѕ7е.
Нисам могао тестирати камеру, јер су га *****и фиксирали за онај држач... На прву лопту је баш вау :)
Slažem se potpuno u odnosu na Mate 9, mate 10 pro uopšte nije glomazan :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
OK, ali u kojoj radnji - neka poslovnica operatera mobilne telefonije ili ako postoji Huawei shop ili negde sasvim treće?
 
Rekoh ti ja... Da ces da se iznenadis :)

Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Cena kod operatera uz ugovor ista kao s8 ali 150e veća na oglasima :) brzo će ovaj mob na 500e , verujem već krajem januara.. naravno ako ga uopšte neko bude uzimao radi pot prodaje

Screenshot_20171119-185041.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Teško da će biti u to vreme 500e...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Tesko naravno. Pa Mate 9 je sada posle skoro godinu dana najjeftiniji na KP oko 420-430 bez garancije. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato što Mate 9 faktički ni nije postojao kod naših operatera .. mate10pro mu dođe nešto kao p10 tako da cenu kod nas u oglasima formiraju cene kod operatera. 500,550e veoma brzo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mislio sam po marketingu i popularnosti kod ljudi.
Mate 10 faktički ni ne dolazi u EU.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Huawei Mate 10

Zato što Mate 9 faktički ni nije postojao kod naših operatera .. mate10pro mu dođe nešto kao p10 tako da cenu kod nas u oglasima formiraju cene kod operatera. 500,550e veoma brzo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Cini mi se da je bio jedno vreme kod operatera. [emoji4]
Daj Boze toliko da bude tj bice sigurno samo je pitanje vremena ali ne verujem da ce bas tako brzo. [emoji4]
Mada videcemo kada izadje Honor V10 ali opet ne verujem da ce cena uticati na Mate seriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno će po tim pitanjima i da premaši P10 jer je ovaj bio pun pogodak mada ni on nije bio baš jeftin.

Inače Honor V10 definitivno sa onim specifikacijama neće da ugrozi Mate seriju.
 
Poslednja izmena:
Pisao ja vec, cekam da bilo ko sta kaze u vezi poređenja kamere... Pogotovo Samsung stručnjaci... Čudi me da se do sad niko javio nije...
krastavac, ovaj put je Huawei odradio bolji posao ipak nije bila samo reklama i marketing sa Leica, što je pre bio slučaj...
Ovo je porednje od čoveka koji poseduje sva tri telefona, znaci nije plaćen test kao GSM itd itd...
Od sva tri telefona, odlučio je da ostaje na Mate 10 pro, bas zbog kamere ekrana i svega...
A dotični koji se ovde pozivao na GSM, pa ajde sad izvoli... U dalje čitaj plaćene testove, jer ti ipak veruješ onome šta drugi pišu a ne korisnicima... Toliko o tvojoj realnosti ovde na forumu a ipak imas cvarak ovde na forumu...
Pozdrav i ziv mi bio... :)
Prvo skoči pa reci HOPP

Edit : ekipa kompletna, fali jos smartwatch :)
336a0f98f30af27b1e40b2e7cc005e44.jpg


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Poslednja izmena:
Huawei Mate 10

Ja kad sam pricao za kameru neki su vikali “to je samo na papiru, treba videti u praksi”, a sad kad su tu primeri slika nikog nema da komentarise. [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam prvi pisao, Leica i Huawei, ne ide zajedno oko kamere, ipak sad je ovo druga priča... Jer su razvalili, bukvalno... I da, naravno da nece niko da komentarise, jer ipak je ovo Huawei, koji nije vredan pažnje, a čitaju se razni testovi kao GSM i sta ja znam...
Tipično za svaki forum, jer ipak jedan huawei da bude bolji od samsunga oko kamere, ne ide to, i nije ni išlo, do sada... Zato komentara i nema...


Edit :
Ako me nema naredni period na forumu, znajte dobio sam BAN, od dotičnog, jer ipak pišem sta posedujem i kacim linkove onoga što ljudi poseduju, a ne da se hvalim kako sve znam sa GSM itd itd...
fkloznica, ne mislim na tebe, da znaš :)
Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Poslednja izmena:
Huawei Mate 10

Kako si zadovoljan baterijom u poredjenju sa Mate 9?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterijom sam bas zadovoljan, bolje od mate 9 u svakom slučaju. SOT ide prosek oko 6h sa 4g uz sve popaljeno, lokacija, fb, 5 Mail naloga itd itd...
I. Mate 9 je gurao toliko, ali su sa predzadnjim update zeznuli bateriju...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Huawei Mate 10

Sjajno. Ali ruku na srce danas je vecina flagship modela tu negde sa kamerama, svi su jako slicni, niko se ne odvaja nesto specijalno, stvarno su nijanse u pitanju. Pa ni Pixeli nisu svemoguci posebno sada kada je GCam portovana na masu telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sjajno. Ali ruku na srce danas je vecina flagship modela tu negde sa kamerama, svi su jako slicni, niko se ne odvaja nesto specijalno, stvarno su nijanse u pitanju. Pa ni Pixeli nisu svemoguci posebno sada kada je GCam portovana na masu telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako je, slažem se potpuno.
To ko hoće da vidi i realno napise, napisacu tako kao i ti i pojedinci.
Nekom je merilo, običan korisnik, nadam se i većini, a opet ima o onih koji čitaju razne testove i onda ovde sve znaju...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Bogi,na onom testu kamera koje je uradio onaj Nemac, po meni su sva tri telefona imala najbolje slike.nisam primetio da je jedan telefon napravio najbolje slike.sve su to nijanse u pitannu.ono sto je meni posebno drago sto je huawei konacno stao uz rame ostalima sto se tice kamere.svaka cas.ja sam se i ovog puta opredelio za samsung bas zbog kamere ne ocekujuci da ce huawei na mate 10 imato ovako dobru kameru.ako ovako nastave,vrlo je moguce da ce moj sledeci telefon biti neki huawei.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Dobra kamera na mate 10 pro, dugo sam koristio Huawei ali sam se ipak prebacio na Note, ja ne vjerujem da će ovog modela i biti u Cg kod operatera

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Bogi,na onom testu kamera koje je uradio onaj Nemac, po meni su sva tri telefona imala najbolje slike.nisam primetio da je jedan telefon napravio najbolje slike.sve su to nijanse u pitannu.ono sto je meni posebno drago sto je huawei konacno stao uz rame ostalima sto se tice kamere.svaka cas.ja sam se i ovog puta opredelio za samsung bas zbog kamere ne ocekujuci da ce huawei na mate 10 imato ovako dobru kameru.ako ovako nastave,vrlo je moguce da ce moj sledeci telefon biti neki huawei.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Tako je, konačno je Huawei sa ovim modelom stao u vrh sa kamerom, naravno nijanse su u pitanju. Ali u tom poređenju, note 8 je najlošiji, mada, sve tri kamere su odlične.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Dobra kamera na mate 10 pro, dugo sam koristio Huawei ali sam se ipak prebacio na Note, ja ne vjerujem da će ovog modela i biti u Cg kod operatera

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Iskreno, da nisam uzeo mate 10 pro ne znam ni šta bih uzeo, od samsunga bi disao u obzir samo note serija, ali opet, TW me iritira, iphone nije moj fazon, a i već navika na Huawei, posle skoro tri godine :)
Iritira ova plastika na 10 pro, nisam navikao, Huawei i plastika krastavac :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nazad
Vrh Dno