Šta je novo?

Huawei Honor 9

Sad opet proradilo, samo od sebe. Problem mi je sto se uvek zakaci ali do samog poziva ne znam da li ce ici preko radia/zvucnika ili ne.
 
Rekli su 60%brzi gpu a 30% manja potrosnja.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
I ti verujes u to.... Gpu turbo je aktivan za svega nekolko igrica tipa PUBG, Asphalt 9 I tt. A skoro neznatno daje bolje karakteristike igranjem samo tih igrica. Tako da je to neki marketing i nista vise.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
stigao update STF-L09 8.0.0.378(C432)
inace god dana od kupovine telefona,sve full,prezadovoljan
 
Da, i ja ga imam od novembra prošle godine i šljaka bez ikakvih problema. Pre H9 sam imao Nexus 5X i jedino što mi nedostaje je kamera, koja je kod 5X bila dosta bolja, pogotovo u low light uslovima.

Sent from Honor 9
 
Poslednja izmena:
Meni isto stigao update, ali na honoru play, koji sam danas pazario, a na h9 za sada nista. O cemu se radi, posto vidim da je tezak 3.9 gb
 
Izgubi sam punjac od telefona.
Da li da narucim sa alliexpresa punjac hauwei quickcharge ili bih mogao da uzmem aukijev ili ankerov neki punjac al ne znam dal je kompatibilan sa honorom?
 
Pa ako brzo puni kompatibilan je.E sad,zavisi dal je ista brzina punjenja kao sa originalnim.Meni recimo moja Nokia nece da se brzo puni sa huawei quick charge punjacem vec samo sporo i treba mu puno vremena da se napuni. Ja bi ti ipak rekao da uzmes original quick charger ,da li sa Alija ili ovde kod nas.
 
Izgubi sam punjac od telefona.
Da li da narucim sa alliexpresa punjac hauwei quickcharge ili bih mogao da uzmem aukijev ili ankerov neki punjac al ne znam dal je kompatibilan sa honorom?
Aukijev kod cerke na honoru9 zavrsava posao.Puni isto kao i fabricki

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Drustvo, jel probao neko da koristi 2 kartice i memorijsku istovremeno?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
ima li neki klip ili tekst kako izvesti
Ja sam probao pre godinu dana i sprzio Sim karticu. Jer odvojiti cip od plastike zagrevanjem kod novih kartica..... Vrlo tesko bez ostecenja. Uzgred ako lepo ne zalepis na SD mozes da zaglavis kartice u slot I onda mora otvaranje telefona. Ima neki dodatak koji moze da se kupi na Ali express ali glupo izgleda jer kablic strci van kucista sa Sim karticom koja se presavije na poledjeni maske. To je bzvze varijanta.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Od poslednjeg update pre par dana, telefon neće da se napuni do 100%. Ostavim ga noću na punjaču, ujutru bude npr 92%. Možda i nema veze sa updatom, ali se jednostavno tih dana nakon update počelo to dešavati. U pitanju je verzija STF L09 8.0.0.379 (C432).
Da li je neko imao sličnu situaciju?
Istina, na fabrička nisam vraćao preko godinu dana, možda i to ima neke veze.
 
Meni se to desavalo sa tabletom jer je kabal pravio problem, nije bio original ili odgovarajuci, probaj sa tom promenom. Ali nikad na tel.
 
Od poslednjeg update pre par dana, telefon neće da se napuni do 100%. Ostavim ga noću na punjaču, ujutru bude npr 92%. Možda i nema veze sa updatom, ali se jednostavno tih dana nakon update počelo to dešavati. U pitanju je verzija STF L09 8.0.0.379 (C432).
Da li je neko imao sličnu situaciju?
Istina, na fabrička nisam vraćao preko godinu dana, možda i to ima neke veze.
Nema veze to sa update. Ili je punjac, tj. kabl ili je otisla baterija. Pokusaj da ga potpuno ugasis na 10ak minuta pa onda upali I stavi na punjac. Instaliraj accubattery apk sa playstora I vidi sta ona kaze tokom punjenja. Da vidis miliaperazu I stanje baterije.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nema veze to sa update. Ili je punjac, tj. kabl ili je otisla baterija. Pokusaj da ga potpuno ugasis na 10ak minuta pa onda upali I stavi na punjac. Instaliraj accubattery apk sa playstora I vidi sta ona kaze tokom punjenja. Da vidis miliaperazu I stanje baterije.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

+1
 
Da li neko zna da li će biti update za ovaj telefon na Pie ?
Pozdrav svima.
 
Da li neko zna da li će biti update za ovaj telefon na Pie ?
Pozdrav svima.
U Kini vidim krenulo. Bice I ovde za mesec, dva. Mada se nesto ne hvale na Emui 9. Nemoj da ti se zuri[emoji1787] PozzxScreenshot_20190203-162511.jpeg

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Uradio sam kako ste rekli, i ovo su rezultati. Sada je napunilo na 100%. Praticu ovih dana situaciju.

Hvala svima.


Screenshot_20190203-175715.jpg
Screenshot_20190203-175725.jpg
Screenshot_20190203-175732.jpg
 
I na ffinderu se zvanicno pojavio android 9 za C432, prijatno iznenadjenje
 
Je l' zna neko da li za Honor 9 postoje double sided TPU bumper-i? To sam prvi put video pre neki dan na ortakovom iPhone-u.

Sent from Honor 9
 
Vrh Dno