Šta je novo?

Huawei Honor 9

Ismirglaj ga malo, cisto da dobije na hrapavosti i resio si problem[emoji23]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Baterija sve bolja na Honoru. :) Sleglo se sve i drzi lepo
 
@blue moon, izgleda da to mašinsko učenje od korisnika u praksi znači, nisam ga koristio dovoljno dugo, pa ne znam.

Iako prednju kameru koristim svake prestupne ne mogu reći da je dobra, a isto tako ne mogu da vjerujem da se po recenzijama uveliko hvali prednja kamera na H9, a realno bolju ima jedan J5 2016, 2017.
Ovaj telefon će se dosta kupovati preko operatera uz ugovor, ali dosta manje ovako u slobodnoj prodaji, osim ako cijena ne padne jedno 50€ što je vrlo vjerovatno da bude do nove godine, trenutno je 360-400€ i 500 legalno.
Primjera radi, S7 košta 400 po prodavnicama koji rade ispod ruke, a u većini stavki je bolji telefon od H9.
 
Poslednja izmena:
Poseti s7 temu da vidis koliko je bolji. Realno, supruga ima j5 i reci da taj telefon ima nesto bolje od h9 je bas bezveze, posebno kameru. I prednju i zadnju. O tome kako joj radi necu ni da komentarisem, realno bi ga do sada razbio iks puta da je kod mene. I ja sam hteo da prodam h9 i uzmem s7e ali je glas razuma ipak odlucio da ostanem na honoru.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Imam S7 pola godine i nemam nijednog problema sa telefonom, i pored toga što S7 nema dobru prednju kameru, kod H9 je još lošija, lošija i od J5 2017, upoređenje jedan do drugog.
Ja sam govorio o prednjoj kameri kada sam upoređivao sa J5 2017, nisam o ostalim stavkama, naravno da je bolji H9, na kraju krajeva skuplji je duplo.
 
Honor 9 ima dobru prednju kameru kao i vecina Huawei telefona.Jedino P10 ima bolju predmju kameru.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam S7 pola godine i nemam nijednog problema sa telefonom, i pored toga što S7 nema dobru prednju kameru, kod H9 je još lošija, lošija i od J5 2017, upoređenje jedan do drugog.
Ja sam govorio o prednjoj kameri kada sam upoređivao sa J5 2017, nisam o ostalim stavkama, naravno da je bolji H9, na kraju krajeva skuplji je duplo.
Gore si pomenuo 2016,nebitno,prednha zavrsava posao, nekom losa, nekom dobra, nama sto koristimo dobra, nekom ko koristi s7 losa. Ne razumem samo zasto se stalno potezu ovakve konstantacije....

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
img_6346-3-1200x800-c.jpg
 
Popravlja se baterija, vraca se na oko 5h sota
f7e7eb8dfaa05a665e98c48b4f85b8ba.jpg
05650cb186bb315d52deba79c5b02428.jpg
445898f6d65996c306d78d84244c0843.jpg


Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Evo i mojih rezultata. Baterija u H9 je izgleda sposobna za dobar SoT. ;) Od jutros pre 9h, do sad bez potrebe za punjačem. Nice. ;) WiFi, isključen mobile data.
8b03aa97e69256f5b8e0c1742704a3e1.jpg
4e90a824efb8882ac4359a7804f763e7.jpg


Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Da li si neka posebna podešavanja postavio? Ja sam uzeo neki dan fon, nisam stigao još da se igram sa podešavanjima, pa bi mi neki tutorijal pomogao. :)
 
6 i posati Sot,extra.To je i neki maksimum odprilike na Honoru.

Inace,ubacio sam b150 verziju za FF i sve je ok,testiracu malo bateriju i kameru da vidim ima li poboljsanja.
 
Vidim da ima i b170 na ff, aj javni jel ima neko poboljsanje

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pa lepo radi sve,mozes da ubacis komotno,nema bagova.Pise da update donosi neke stabilnosti u sistemu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Evo i mojih rezultata. Baterija u H9 je izgleda sposobna za dobar SoT. ;) Od jutros pre 9h, do sad bez potrebe za punjačem. Nice. ;) WiFi, isključen mobile data.
8b03aa97e69256f5b8e0c1742704a3e1.jpg
4e90a824efb8882ac4359a7804f763e7.jpg


Sent from Honor 9 using Tapatalk
Kako ti ovo uspevas? Celi dan wifi, retko kad mobile data, nema sanse da dobijem ovaj sot.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ima li neko ideju kako da promenim funkciju long press recents dugeta? Navikao sam da tu imam options menu za aplikaicju u kojoj sam tenutno, a ode mi ukljucuje dual app...
 
Ne moze u stock podesavanjina da se promeni Vidi ima li neka app na storu menu button shortcuts.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Kako ti ovo uspevas? Celi dan wifi, retko kad mobile data, nema sanse da dobijem ovaj sot.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Ne znam, jednostavno je tako. Screen brightness držim na malo manje od polovine slider-a. Nije na Auto zbog eliminisanja dimm-ovanja ekrana u Chrome-u. Neke druge power saving opcije nisam uključivao i/ili podešavao.

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Nisam uspeo, probao sam 4-5 razlicitih aplikaicja. Ne radi mi bench aplikacija bez tog dugmeta, tj ne mogu da udjem ni u jednu sekciju, a navikao sam i ostale da koristim tako... Telefon je inace super, sve radi brzo, solidna je i kamera, nemam drugih zamerki, moracu izgleda da se naviknem na ovo.
 
Nisam uspeo, probao sam 4-5 razlicitih aplikaicja. Ne radi mi bench aplikacija bez tog dugmeta, tj ne mogu da udjem ni u jednu sekciju, a navikao sam i ostale da koristim tako... Telefon je inace super, sve radi brzo, solidna je i kamera, nemam drugih zamerki, moracu izgleda da se naviknem na ovo.
Gde ti treba to menu dugme? Pošto ja najnormalnije koristim aplikaciju?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kad udjem u aplikaciju, imam samo poslednjih 10ak tema. Kad stisnem menu dugme, onda izadje forums/messages/itd...
Edit: mislio sam na bech forum app
 
Poslednja izmena:
A što ne koristiš tapatalk? Pošto ovo preko aplikacije nije za forume. Tapatalk godinama postoji i najbolji je za sve forume.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
boje sjajne ali je honor 8 bio lepši - ne bolji ali lepši.
Osmica je vise onako sa ostrijim ivicama,dok devetka ima zaobljenja malo.I senzor otiska prsta je nazad na osmici.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Osmica je vise onako sa ostrijim ivicama,dok devetka ima zaobljenja malo.I senzor otiska prsta je nazad na osmici.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
@Djjilkoš
Onog stakla što si preporučio na Amazonu više nema, a drugo sa Alija pljuju ljudi da nije oleofobično kao što ga reklamirali već je kako bi rekli u 90 % recenzija " pravi magnet za otiske prstiju"
@ svi
Zna li neko dobro staklo da pokriva od ivice do ivice, da se dobro lepi..?
Samo nemojte preporučivati " Monster skin" jer je ******ština, počelo da se odlepljene za 10-ak dana...

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
Osim ovog nisam video nista drugo https://m.ru.aliexpress.com/s/item/32819055671.html#autostay. Meni monsterskin jos stoji i nije se odlepila, mada vidim da se poneko zali da se odlepljuje. Ovo sa alija mi stiglo ali ga nisam jos stavio, dok traje ova monster i necu. Mada kazu i da je ova varijanta sa alija losa i da im je lepak samo po ivicama.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
@venoma me bih ka u stvari imao ništa protiv valjanog monstera,ali da to drži...
Video sam da ih sad furija Ringke i Spigen, pa valja pokušati sa njima..
Ustvari, kolika je tu zaštita u odnosu na 9h kaljeno staklo? Skeptičan sam...

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
Pa skeptican sam i ja, moze da zastiti od ogrebotina i to ali za pad nisam siguran da bi nesto pomoglo.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno