Šta je novo?

Huawei Honor 9

U nekim pakovanjima ide i providan case i za Honor 9 a i za P10.Ovde kod nas se ne dobija ni to.
 
Realno uskracen je svako ko ih nije dobio , sve boje su predivne...ali bas , svaka im cast za dizajn , jedino meni kao da nesto fali na poledjini , ne znam sto , makar fp senzor...
 
Neznam, meni nekako vise godi sto je fp napred

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
I meni je gotivnije sto je napred.A cena vise nego povoljna,vec ga ima za 350 nov.
 
U nekim pakovanjima ide i providan case i za Honor 9 a i za P10.Ovde kod nas se ne dobija ni to.

Ocito da je lokalna Huawei kancelarija resila da ustedi ogromnih $5 na svojim potencijalnim kupcima (ili im ovo trziste toliko malo znaci), sto je jajarenje nivoa Apple koji ne ukljucuje brzi punjac uz telefon od $1000.
 
Bas tako

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Gledam neke fotke koje su slikane nocu u ovoj akciji uhvati svetlost koje su slikane nocu. Mnogo dobro izgledaju, nije mi jasno kako. Ja probao i nema sanse da napravim takvu sliku. Verovatno koristili neko dodatno osvetljenje.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Honor 8 lite ,takodje bez sluski dolazi,telenor u pitanju..
 
Gledam neke fotke koje su slikane nocu u ovoj akciji uhvati svetlost koje su slikane nocu. Mnogo dobro izgledaju, nije mi jasno kako. Ja probao i nema sanse da napravim takvu sliku. Verovatno koristili neko dodatno osvetljenje.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Verovatno su slike u Pro modu,i to verovatno Raw format pa zato.
 
Uzeo danas monster skin, silikonsku foliju, tako da preporuka za nju, pokriva celi ekran i nije problematicna kao staklo. Narucio da pogledaju i da nadju ako moze i za ledja.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam znao da ima i silikonska folija.
Meni ispao dva puta na parket i vec mi se pojavile neke linijice na ekranu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ma klizav strasno, i meni ispao jednom, sreca pa nista. Evo ovu sam uzeo
3a998796d08f879e3b70a1514c37a061.jpg
6b1b5bc4546b8f7bd1973ce210b1c023.jpg


Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Edit, sa ovom folijom kao da se izgubio i onaj blagi lag pri skrolovanju
 
Poslednja izmena:
Magicna folija. :D

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dobar je taj monster; imam ga već na par telefona.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čačkao telefon u telenoru. Jedan od boljih telefona definitivno. Odlična izrada, ekran vrhunski ips (najbolji koji sam čačkao do sada), portrait mode super. Meni je ovo bolji telefon od u11 i p10 npr, možda čak i od s8. Baš me je pozitivno iznenadio. Jedina zamerka tačkice za back i recent, nekako su baš male.
 
Pozadi totalno sajber i moderno, od napred S6 2014-a dizajn, bas kvari utisak..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Meni baš mnogo bolje kad je Fingerprint napred, ali pojavom bezelless prednjih strana gotovo uvek završava nazad (što iritira, jer ako telefon stoji na stolu ne možeš ga otključati, nego ga moraš podići).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Možeš ga otkljucati , samo ukucas pin ili pattern :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Akcenat je na otkljucavanju preko otiska prsta [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Uzeo danas monster skin, silikonsku foliju, tako da preporuka za nju, pokriva celi ekran i nije problematicna kao staklo. Narucio da pogledaju i da nadju ako moze i za ledja.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Gde si kupio tu foliju? Pošalji na PM molim te. Bilo bi lepo ako ima online da se poruči. Uopšte nisam zadovoljan onim zaštitnim staklom koje sam kupio. Izgledalo je super kad sam ga zalepio jer prekriva ceo ekran ali onda se u narednih par dana pokazala mana. Kroz otvore za otisak prsta, kameru i zvučnik ulazi sitna prašina i nečistoće i zavlači se ispod stakla jer nema lepka na celom staklu već samo po obodima.
 
Kupio u Pozarevcu, neznam odakle si ti. Mogu da ti uzmem i posaljem, trebao bih ovih dana ponovo do Po.Mada imas i online kod nas, kucaj monsterskin za honor 9, imas od 480 do 800 dindzi

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Proslo je par nedelja sad je vreme da se pojavi dimm screena na chromu,gmailu,i generalno belim pozadinama,pa da pitam opet vise vas,dal ste primetili dimm? Jer ako ga nema onda je def ispravljeno i onda mogu da uzmem konacno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije to do telefona , ne treba da prodje neko vreme da bi se to pojavilo nego jednostavno postoji ili ne , to je softverski bug
 
Pa imao sam isti slucaj sa 4 razlicita Huawei moba (iz gornje klase) svima je poceo dimm da se javlja od 3 nedelje koriscenja kapiras,al def izgleda toga vise nema cim ovde niko to ne pominje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Većina ljudi ne vidi to, kao i npr @pshnd koji nije skontao dok nisam mu objasnio kako da vidi. Tako da može biti da ljudi ne vide,kao što ne vide i lag, gubljenje frejmova itd na raznim telefonima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije mi relano to za posle 3 nedelje al' ajde , to ili imas ili ne primecujes :D
 
Eh neverovatno je da pocinje posle 3 nedelje! Pazi stavis bright. Na 90% napolju i otvoris gmail,settings,chrome i brights. Padne na 60% veruj mi da se primeti,nego me brine sto se to vec duze vremena ne ispravlja moji huwei telefoni ( p9, honor8, p10) dosta je to vremena od izlaska prvog navedenog modela do zadnjeg navedenog modela,zato sam oprezan jbga ili sam maler uvek mi upadne taj neki


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo sad bas gledam, nema toga na Honoru.
Doduse ja nemam to ni na P10.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jedino sto mogu da kazem da je to moooozda ispravljeno software-om jer verujem da je u njemu i greska ili nekoj optimizaciji , ali ako nije onda ne primecujes to blue moon....

sushi skroz je tacno sto se tice modela koje si nabrojao , ali ne znam da li je to bas nakon 3 nedelje...
 
Ispravka,na P10 imam ovo,ali na Honoru ne definitivno.Pojacao sam osvetljenje dosta na oba pa usao u Chrome i kod Honora nema opadanja osvetljenja.
 
Nazad
Vrh Dno