Šta je novo?

Huawei Honor 8

Da li je neko povezivao Gopro na Honor 8 preko aplikacije Capture?
Na drugim telefonima se gopro poveze, ali na Honoru nece, i ako ga octava na Wi-Fi-u :wall:
 
Sad vidim na FF da je firmware dogurao do verzije b388...Spremaju li nam to neki bolji update?! [emoji41]
 
Proverio malo pre.
369bcf21bb4f0e1163236082a5050d24.jpg


40b5d7692abb9474b6065c7fd70a22bf.jpg


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako si presao na nugat,kod mene isto ovaj B360 nema jos nista za azuriranje.Kod kog si operatera?
 
Ja se npr. i ne sećam koja mi je ver. bila kako sam uzeo telefon. Znam samo da sam ga ažurirao preko OTA čim mi je ponudio B360. Ali od tada ništa drugo nije izlazilo...Trenutno mi se ne zeza da radim update preko FF. Sigurno će uskoro pustiti i oficijelni update. Možda baš ovaj B388...

Sent from my Honor 8
 
Mislim na Firmware Finder aplikaciju. Ima je na Play Store-u. Pokaže ti koji su sve dostupni update-ovi, a može se preko nje zaobići oficijelni i odraditi update preko aplikacije. Ima uputstvo kako se to radi...

Sent from my Honor 8
 
Trebalo bi da bude za sve skoro, ja sam na MTS/u i jos nisam dobio taj update, ali na zeninom p9 lite je stigao, iste zapremine
 
A cekaj, ti updateovi nisu oficijalni nego budzevine neke tj custom romovi? Nisam bas najbolje razumeo.
 
Nisu custom nego oficijelni. Ali posto Huawei pusta to po nekom svom rasporedu neko npr. dobije update pre,a neko kasnije. Preko ove aplikacije vidis koji su firmweri dostupni na njihovom serveru cak i pre nego sto tebi npr. ponudi update preko OTA. Kazem da moze da se uradi update i na ovaj nacin. Ali ne mora da znaci da ce uspeti. Ako ti telefon nije na dozvoljenoj listi ni update preko FF na neku novu verziju ne pomaze...

Sent from my Honor 8
 
Nisam dugo proveravao za uodate, mozda sam taj 380 preskocio. Jel ste registrovani na HiCare?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Meni na FirmwareFinder-u kaze samo za B380 approved ali sacekacu ipak OTA. Mozda preskoci taj update i ponudii neki drugi. Za sad proveravam svakodnevno i isto nista...

Nemam pojma, na drugim temama (P9 lite, P9, P10 i sl.) citam da ljudi imaju neke probleme posle updatea preko FF pa uglavnom svi savetuju da se saceka oficijelni OTA...



Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Meni je danas stigao B385. Prethodna verzija je bila B360.
Bas sam sad gledao i kod mene jos nista... [emoji53] Javi ako ima nekih bitnijih promena. Baterija me najvise interesuje. Da li isto traje, krace ili duze. Kad istestiras naravno...

Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Po kom principu oni izbacuju te update verzije. I kod mene je ubacio google duo, a ja sam b381.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Iskreno, ne znam. Meni je upravo stigao b385(L04 verzija telefona).
 
Pa lepo rece covek da je L04 ne L09...

Sent from my Honor 8
 
Koja je razlika izmedju L09 i L04

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Evo malopre mi ponudio azuriranje na B381,e sad ispravka je 549MB,medjutim kad idem na one gore desno 3 tackice onda izbaci FULL 2,36GB.Sta instalirati?
 
Frd-l09 32gb eu version
frd-l19 64gb eu version
frd-l04 32gb us Version
Frd-al00 China version
L09 and L19 are dual sim L04 singel sim.
 
Evo malopre mi ponudio azuriranje na B381,e sad ispravka je 549MB,medjutim kad idem na one gore desno 3 tackice onda izbaci FULL 2,36GB.Sta instalirati?
Evo i meni stigao 381. Kako sam procitao tvoj post, udjem, proverim, kad ono update... Instaliras samo ovo sto ti je ponudio. Taj update od 549MB sadrzi sve promene koje ti trebaju...

Sent from my Honor 8
 
Kakava je situacija sa auto brightless nakon zadnjeg updatea? Zadnjih dana citam dosta o H8 i ljudi su vecinom zadovoljni, jedino taj brightless zeza. H8 mi djeluje kao ok fon za malo love. Gledam i druge Huawei modele no ovaj mi je nekako jos najbolji :)
 
Nazad
Vrh Dno