Šta je novo?

Huawei Honor 8

Klizav je i p9.. Mada zavisi ako su mi ruke malo toplije ne kliza toliko, kad su onako glatke leti po sobi bukvalno :D

Poslao Havaji P9
 
Ima i za P9 dbrand :)
 
Klizav je i p9.. Mada zavisi ako su mi ruke malo toplije ne kliza toliko, kad su onako glatke leti po sobi bukvalno :D

Poslao Havaji P9

Pa to. Leti tj. dok su visoke temp. vazduha vecina telefona se lepi za ruku ali zato zimi.. :d

Sto kaze djilkos, dbrand i problem je resen, dobije se i unikatan izgled + bolji grip + kakva-takva zastita kucista :) Mada nije dbrand jedini, ima jos nekoliko proizvodjaca navodno kvalitetnih folija.. zaboravih nazive.
 
Moracu nesto, ali opet nekako mi zao da lepim preko ledja bas vrhunski izgleda..

Poslao Havaji P9
 
Moze li mi neko reci kakva je kamera na ovom telefonu u odnosu na LG G4, dali je i koliko bolje i dali je tel ok za te pare razmisaljm da kupim plavi mi se svidja
 
Tu su negde... G4 je imao najbolju kameru 2015 dok nisu krajem godine izašli nexusi...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Može ako se skarabudži... Kačio je Danilo linkove u nekoj od Huawei p9/lite tema... A imaš i Google... [emoji4]
 
Je l`stigao nekome update preko Updater-a ili ste instalirali preko HiCare?
 
Igrao sam se malo sa Honor8 i P9 u Huawei Shop-u i meni Honor8 mnogo više klizi u ruci od P9, ali eto vidiš nisam se setio za dbrand i ostala čuda koja nisu glomazne maske, to je moguće rešenje. Sa druge strane primetio sam da je ekran na 2 izložena Honor8-a baš mnogo izgreban, i to naročito oko leve i desne ivice ekrana, dok na izloženom P9 nema ništa. Naravno znam da su ovo izloženi modeli i da ih svi drndaju, ali koji bolji pokazatelj izdržljivosti od toga? :)
 
Mislim da Honor 8 nema Gorila Glass, negde pise da ima negde da nema.. P9 ima, tako da je verovatno tu razlika..

Poslao Havaji P9
 
A dobro, folija bi donekle zastitila ekran.. Iskreno ne volim nista da stavljam na telefone, doduse jos nisam skinuo ovu fabricku foliju sa p9 :D

Poslao Havaji P9
 
Bolji je 5x, ali nije toliko los ni p9.. Sasvim zadovoljavajuce slike.
 
Meni nije zao sto sam ga prodao jer p9 mnogo bolje radi. Kamera mi nije toliko bitna, p9 zavrsava posao..

Poslao Havaji P9
 
Meni se "problem" pojavio na h8,kad otvorim email app bela boja na email app se zadimmi za oko 20posto tu negde,kad stisnem multitasking i email app udje u multit. Sa strane onako vidim da nije dimm vise,sad je to pocelo i na chromu, i vise se odnosi na samo osvetljenje trenutne app generalno app,wtf?
 
Poslednja izmena:
Pre dva dana stigao mi je Honor 8 i posto prvi put koristim Huawei. Imam jedno pitanje da li su teme besplatne? Pretpostavljam ako pise slobodno = besplatno, ali bolje da pitam
 
Da, besplatne su

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Uroš evo ti ovde još tema za Huawei

Evo ti ovde još tema, pa se zanimaj :)
https://huaweiemuithemes.blogspot.de/?m=1
http://emui.huawei.com/plugin/hwtheme/theme
https://plus.google.com/communities/114257932105227891217

A za još igranja i podešavanje, postoji i app Emui Theme Editor na playstore
c0b9ffbfd36e456b256742a9613f6436.jpg


Huawei Mate 9
 
Meni se i obican EMUI 5.0 svidja kako izgleda. Za sad sam skinuo 2-3 teme cisto da malo promenim interfejs, jer nisam neki ljubitelj Launchera. Emui Theme Editor izgleda dosta zanimljiho, hvala za ove teme
 
Pojavio se Honor 8 u mts-u po pristojnoj ceni.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Stvarno fina cena.. za 2 crvene na 2god 250e. Korektno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pre neki dan ga nije bilo na mts-u, ja sam uzeo preko mts-a online, pre oko 5 meseci i uz XL paket je doplata bila duplo veca nego ovih 18000......bitno da sam zadovoljan tel
 
18.000 je na 3 godine, na 2 godine je 30.300 doplata.
Ja se sad lomim izmedju honora i moto z play mada vise naginjem ka lenovu.
Amoled ekran, bolja baterija i stock android su mi prednost u odnosu na honor.
 
Nazad
Vrh Dno