Šta je novo?

Huawei Honor 8

Gde ste pazarili telefone. Nikako da nadjem neki od opetera, a da je plavi. :d

sent from nexus 5x
 
Мој је из МТС-а, али се не плави. Било је и плавих, али сам ја узео црни. Али све то беше у месецу новембру године 2016.
 
+1 tel je stvarno bombon stigo i meni kinez :D https://www.aliexpress.com/item/GKK...32731713032.html?spm=2114.13010608.0.0.QIujlW

odlicno stiti tel ne povecava dimenzije previse boja vrh preporuka...
Lepo izgleda, al previse napravi od premium telefona, plastikanera. :D

Ja narucio ovo :: For Huawei Honor 8 Case Original Luphie Luxury Metal Bumper Case For Huawei Honor8 Aviation Aluminum Frame Phone Cases
http://s.aliexpress.com/ERfama6z
(from AliExpress Android)

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Realno koju god vrstu zaštite da stavite na ovako lep telefon, "urokaćete ga", jer ni jedna maska na može biti lepa kao sam telefon. Iskren da budem, meni se više dopada #Dimke maska jer mi je nekako kompaktnija, ne povećava mnogo gabarite telefona.
 
Realno koju god vrstu zaštite da stavite na ovako lep telefon, "urokaćete ga", jer ni jedna maska na može biti lepa kao sam telefon. Iskren da budem, meni se više dopada #Dimke maska jer mi je nekako kompaktnija, ne povećava mnogo gabarite telefona.

upravo, pogotovo sto je boja skoro identicna kao telefon... od svih koje sam nasao ova je bila najbolja zastita plus ne izgleda tako jako gadno... slazem se da je sam tel bez zastite najlepsi ali jako lako moze dumre od najbalnijeg ispadanja iz dzepa dok ovo bi trebalo da spreci tako nesto...
 
Mislim da ću i ja da naručim istu takvu masku jer mi je najlepša i naskladnija od svih koje sam do sada video.
 
Ima li opcija da se ugasi automatsko smanjenje brightness-a kad se udje u chrome ili neku drugu aplikaciju? Ubi se trazeci.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Pojedinacno za chrome i jos neke aplikacije, npr. Dialer

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Možda uz pomoć Tasker-a?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
^Instalirao ja drugaru betu preko HiCare, vredno upgradea definitivno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da da Nugat odavno lego, radi ko metak
 
Da li ima nekoga ovde ko je prešao sa Nexus 5X na Honor 8? Kakav vam je subjektivni utisak kamere? Naročito u noćnim uslovima, da li je odlična kao na 5X?
 
Nema govora da može da bude kao 5x u LL . Ako je i 80% toga biće odlično

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nema govora da može da bude kao 5x u LL . Ako je i 80% toga biće odlično

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Nisam probao 5x ali apsolutno ništa ne fali H8 kad je u pitanju kvalitet noćnih fotografija. Nisu ni nexusi svemogući.
 
Ja imam dve tri slike sa p9 slikane oko 10 uvece napolju, a mogu i naci slicne sa 5x ako nekome bas treba..

Poslao Havaji P9
 
Mogao si da puknes 2 slike u istim uslovima 5x ( HDR ) i p9 ?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Okacicu sutra uvece, mozda i neke preko dana.

Poslao Havaji P9
 
Gledao sam malo fotke na XDA, Instagramu, itd i izgledaju odlično, definitivno bolje u LL od svega ostalog što može da se uzme po ovoj ceni ako ne gledam Nexuse, sve mi se čini da će ovaj mob biti zamena za moj bootloopovan 5X, samo mi smeta što je klizavo staklo pozadi (ne volim da stavljam ništa na mob, tj. koristim ga golog) i što fast charging nije od USB-C ili Quick Charge standarda nego neko njihovo čudo pa mi powerbank koji imam za 5X neće brzo puniti i njega, a možda ću morati i dodatni punjač da kupim iako imam jedan sa QC 9V2A izlazom koji koliko čitam neće raditi. Nervira me kad proizvođači ne koriste standarde koji postoje baš iz tog razloga da ne moram da kupujem sve ponovo sa svakim novim uređajem. Ufff da, i EMUI mi nije nešto al imam kupljen Nova Launcher Prime tako da to donekle mogu i da promenim.
 
Ako ti smeta staklo tu je P9 za prakticno isti novac :) Mada su i alu telefoni prilicno klizavi, cesto vise klizaju iz ruke od staklenih jer se staklo musavi i donekle lepi za ruku dok alu cesto kliza kao lud.
 
Ako ti je klizavo tako golog da ga drzis, uzmi dbrand neki i resio si posao ;)
 
Nazad
Vrh Dno