Šta je novo?

Huawei Honor 5X

Da mts-om sam izvlačio brzine na Samsingu s7 edge. U huaweiu mi je mts pripejd u sim1 (micro sim) a telenor post pejd u sim 2 (nano sim) u zamerke se tiču toga.
Što se tiče tvog pitanja u sim menadžmenti biraš je koja će kartica da ti radi na 4G ili 3G, što znači da jedna mora da radi na 2G.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Aha,sad ste me bacili u razmisljanje da li da ga uzimam ili ne zbog tih brzina i wifi-ja
 
Pa prosudi sam. Meni je on sporedni telefon i za te pare bolji nema. Možda kad stigne MM se nešto i poboljša.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
0cbfb14c79e77f050279a8de7653f972.jpg


Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
To je normalna brzina za 4G na Telenoru.
 
Znači "Razlika je u mreži" :)

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Gledaj sa pozitivne strane; imaš skoro pa simetričan DL/UL :)
 
Ma to je u redu. Nego mi je malo čudno što je Telenor sporiji od mts-a

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
U ovom momentu postoji sa njihove strane ograničenje brzine za 4G na 50/15. Ali ni tih 50 ne postiže baš često.
 
Ma nije meni od presudnog značaja da imam neviđenu brzinu. Barem znam da nije do mene. Sve mane koje sam naveo su potpuno zanemarljive. Kad se nivede cons i pros i podvuče crta ovaj fon je perfektan za ono koliko košta. Nadam se da će MM i Emui 4 uskoro

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Sad mi nesto tu nije jasno,jel ovaj model iz Telenora ima Snapdragon 615 ili 616?
Negde pise jedan,negde drugi...istina je negde tamo ;)
 
Trebalo bi da je 616 odnosno 615 v2.0

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
5a9921be2c5dffaad04595d5266f498b.jpg


Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Uuuh dobro je tako sam i mislio,onaj 615 se nije bas najbolje pokazao koliko sam razumeo.
 
Uuuh dobro je tako sam i mislio,onaj 615 se nije bas najbolje pokazao koliko sam razumeo.
Svaki je u svoje vreme bio dobar. Jedino, koliko sam razumeo 810 je bio problematičan zbog pregrevanja ali i taj 810 u nexusim radi ok. Mislim da je to neka modifikovana verzija.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Svaki je u svoje vreme bio dobar. Jedino, koliko sam razumeo 810 je bio problematičan zbog pregrevanja ali i taj 810 u nexusim radi ok. Mislim da je to neka modifikovana verzija.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka

Mislim da je taj 615 uvek pravio probleme. Nije ni bitno,bitno da ga ovaj mob nema ;)
 
Kako uzet u mts,kad ga oni nemaju u ponudi uopste ako sam dobro video? Jedino preko onih radnji. Inace prve serije je Huawei pravio sa tim problematicnim procesorom,posle su uvideli da je problematican i onda su zamenili za 616 kako procitah na netu.
U telenoru se isporucuje sa 616

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Biznet ponuda, ne znam jel imaju i za fizička lica...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Po logici stvari ako ti je unutra 615 korektno bi bilo da ti ponude zamenu i daju onaj sa 616 pogotovo zato što oni uzimaju telefone od Huaweija. Ali ovo je Srbija. Ja bih kontaktirao predstavništvo u Srbiji i pitao za savet. U aplikaciji HiCare imaš broj call centra Huaweija u Srbiji.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Goxy kad je sta u nasoj zemlji bilo logicno? ;) Nema nista od toga da ce mu zameniti,ali naravno nista ne gubi ako pokusa.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Zato ja kad kupujem fon prethodno pogledam šra Erika ima da kaže. Njen model je sa SD 616. Ne znam kad ga je uzeo. Sad sve i da hoćeš teško ćeš naći sa SD615 jer je povučen. Mora prvo da pita Huawei pa ako mu oni aminuju onda pravac mts.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Provericu sa MTSom i Huawei-om..tj bar da probam.. uzet je pre nepunih mesec dana..

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
@Goxy aj ako te ne mrzi skini CPU Z sa Play Store-a pa postavi SS.
 
219811f49986534d72f758f31a5681ac.jpg


Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Eto ti gs sadAntutu kaže 616 a cpu-z 615. Kome verovati ?

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Oooo koja komfuzija sad. Aj pustite mejl Huawei-ju,napisite Honor 5x i tamo kako nosi onu njihovu neku oznaku,nesto kao KIW pa neki broj cini mi se i pitajte za taj model koji je procesor,ja sam los englez

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Probajte DevCheck System Info aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
Mogao bi Peca da nam pomognd. On je radio test. Šta tebi kaže CPU-z ?

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Provericu sa MTSom i Huawei-om..tj bar da probam.. uzet je pre nepunih mesec dana..

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
Skini antutu benchmark i proveri šta ti kaže za ime procesora?

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Nazad
Vrh Dno