Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Pogledaj u iOS bt podešavanjima šta sve ima. Ili kompletan restart Health i sata,pa ponovo uparivanje..
 
Gdje naći dobre skinove sem Huawfaces jer treba Pro za preko 3 skina dnevno ?
 
A za instalaciju custom skinova treba da se ima neka modovana aplikacija?
 
Ljudi treba mi pomoc. Presao sam sa mate 20 pro na s21u i ne mogu da namestim vremensku prognozu, niti azuriranje software-a. Izbacuje onu gresku network error. Instalirao sam samo health aplikaciju, i u njoj nema ni opcije za login.... Na m20p je sve radilo perfektno. Sta jos moram da instaliram? Hms i tu da se ulogujem..Healt-u sam dozvolio pristup lokaciji non stop..

Hvala unapred.
 
Da da snasao sam se. Mnogo dobra fora, posle instalacije huawei galerije i hms core, kad sve proradi, izbrisao sam i app gallery i hms core da ne bleje u pozadini. Samo prvi put mi je health trazio da se ulogujem i sve radi identicno. Mozda ce nekom pomoci..
 
Cudno je da treba HMS i AppGallery da bi radilo, ja imam onu modovanu aplikaciju (na OP7T) i sve radi kako treba (samo se proveri da je GPS ukljucen za stalno, a ne kada je app aktivna).
 
Nisam probao modovane aplikacije, kao sto sam napisao radi verovatno za sve telefone..
 
Da li neko ko ima GT 2 ili GT 2 pro moze da mi kaze da li ova dva modela poseduju aplikaciju galerija? jer hocu da kupim smart watch ali iskljucivo zbog galerije koliko sam video samo galaxy watch i gw3 imaju galeriju da li ima jos neki smart watch?
 
Da li je Huawei dozvolio instalaciju third party aplikacija na svoje satove? Nacuo sam da je u planu uvodjenje toga ali sam ispao iz toka a razmatram da uzmem gt2 ili gs pro (kako je krenulo sa mojim planovima u tu cenu će mi uci i gt2 pro kad budem kupovao)
 
Da li je Huawei dozvolio instalaciju third party aplikacija na svoje satove? Nacuo sam da je u planu uvodjenje toga ali sam ispao iz toka a razmatram da uzmem gt2 ili gs pro (kako je krenulo sa mojim planovima u tu cenu će mi uci i gt2 pro kad budem kupovao)
Na GT2 ne može instalacija. GT2 je tracker oriented SW sa smart opcijom da se javiš na poziv i da uvezeš par fav. kontakata . Dakle, nema instalacije, Proprietary OS to ne podržava, niti je sat namenjen za to.
(WearOS, zakon).
 
Nakon mjesec dana korišćenja GT2 Pro - zadovoljan sam. Baterija traje oko 7 dana (svi senzori upaljeni), što se nekih bugova tiče izdvojio bih da neće uvjek iz prve da se poveže sa telefonom, nekad sam ga čak morao i restartovati. Drugo, jako sporo hvata GPS signal, ponekad mu je potrebno i po 30-40 sekundi, i to obavezno na skroz otvorenom prostoru.
 
Možda se ponavlja pitanje, odnosno više pitanja:
Da li rade viber, Twitter, Instagram, sms notifikacije tako da se na ekranu pojavi bilo kakva informacija. Neki put gt2 42mm zavibrira, neki putt ne. Pojave se notifikacije ali mora ručno da se aktivira da bi se to videlo.
 
Možda se ponavlja pitanje, odnosno više pitanja:
Da li rade viber, Twitter, Instagram, sms notifikacije tako da se na ekranu pojavi bilo kakva informacija. Neki put gt2 42mm zavibrira, neki putt ne. Pojave se notifikacije ali mora ručno da se aktivira da bi se to videlo.
Rade sve, ali to ti je jedino što možeš da vidiš. Nema reply, samo možeš da skloniš notifikaciju.
 
Rade sve notifikacije ali što se sadržaja tiče možeš da vidiš jedino poruke iz message aplikacije.
 
Sutra mi stiže GT2, koristim Samsung A71, ispratio sam temu koliko toliko, kako je najbolje povezati sat sa ovim telefonom? Ona aplikacija sa telegrama ili ovi dodatni programi koji moraju da se skidaju?
 
Cimaj na pm kad ti stigne.
 
Rade sve notifikacije ali što se sadržaja tiče možeš da vidiš jedino poruke iz message aplikacije.
Kako to? Kod mene najnormalnije mozes da procitas sadrzaj cele poruke (Telegram,SMS,Viber...) doduse kod mene je GT2 46mm...
 
Ne znam koja je logika ali, od kad sam zamenio m20pro za s21 ultra, baterija na satu mi traje 10, umesto 7 dana.. Na apsolutno istim podesavanjima.
 
S21 bluetooth 5.2
P20 pro bluetooth 4.2
Sasvim logicno zasto je tako...
 
Nazad
Vrh Dno