Šta je novo?

Huawei GT 3

Ovo vazi za Watch 3 seriju koja za razliku od GT serije je bazirana na modifikovanom Androidu tako da samo ono sto je ponudio Huawei mozes da instaliras na GT seriju (jer je bazirana na modifikovanoj verziji LiteOS-a) Sa druge strane na Watch 3 seriju mozes da instaliras i dosta obicnih Android aplikacija kao sto su YouTube, Whatsapp, Spotify i sl kao i dosta vise aplaikacija koje nudi Huawei preko AppStora.
 
Da li na ovom satu može da se namesti da se uključi ekran i prikaže notifikacija kad stigne? Nigde ne nalazim tu opciju.
 
Koliko vam traje baterija kada isključite aod i sve senzore za pracenje ?
Kod mene ne može da pregura 6. dana.
 
Meni sa uključenim senzorima, uvek povezan sa fonom i bez AOD laganih 10 dana i ostane 10%. 46mm model.
Mane su mi samo buđava vibracija i ne baš sjajno rešena obaveštenja.
 
Koliko vam traje baterija kada isključite aod i sve senzore za pracenje ?
Kod mene ne može da pregura 6. dana.

Ako ti je sve iskljuceno, trebalo bi to duze da traje. Mozda dobijas puno obavestenja, pa jos raise to wake je aktivan. Takodje neki whatchface-ovi znaju da trose puno baterije.
 
Можда причаш доста преко сата, то зна да вуче батерију, мени је нон стоп повезан на телефон, уз 4-5 тренинга седмично, батерија траје преко 10 дана, мрзело ме да мерим тачно али кад сам тек купио била је можда и преко 14 колико они званично наводе, наравно без AOD - a... Свакако коме није нон стоп укључен Aod морала би минимум 10 дана...
Што рече @Pegazbre знају и скинови да вуку ко блесави, могуће да си ставио неки лоше оптимизован, пробај да промениш..
 
Uključen mi je samo "raise to wake". Obaveštenja stižu kada je nakačen na telefon, što i nije retko.
Temu uvek koristim neku Huawei-u jednostavnu.
Retko kada pričam preko sata, možda samo dok vozim i to je to.
Stiglo je jedno 5. ažuriranja kada sam ga otpakovao iz kutije. Odradio sam pre par dana reset, ali opet isto. Rekao bih da je baterija izgleda falerična 😊
 
Uključen mi je samo "raise to wake". Obaveštenja stižu kada je nakačen na telefon, što i nije retko.
Temu uvek koristim neku Huawei-u jednostavnu.
Retko kada pričam preko sata, možda samo dok vozim i to je to.
Stiglo je jedno 5. ažuriranja kada sam ga otpakovao iz kutije. Odradio sam pre par dana reset, ali opet isto. Rekao bih da je baterija izgleda falerična 😊
То је и мени укључено, ако си "пазарио" негде са гаранцијом тражи да ти замене, али пробај и да промениш на неки други скин када напуниш сат па види како ће се понашати, ја сам га по највише и узео због батерије, ко да пуни то стално.
 
Uključen mi je samo "raise to wake". Obaveštenja stižu kada je nakačen na telefon, što i nije retko.
Temu uvek koristim neku Huawei-u jednostavnu.
Retko kada pričam preko sata, možda samo dok vozim i to je to.
Stiglo je jedno 5. ažuriranja kada sam ga otpakovao iz kutije. Odradio sam pre par dana reset, ali opet isto. Rekao bih da je baterija izgleda falerična 😊
Kupljen GT 3 Pro pre 9 dana, napunjen na 100%, ukljuceno raise to wake, merenje pulsa nonstop, merenje sna, stalno ga cackam i podesavam, cesto ukljucim merenje SpO2, temperature, ukljucivao razna merenja vezbanja (hodanje, kuglanje...) izmenjao gomilu watch face-a, aktivirao ECG i sa tim se igram skoro svaki dan i evo posle 9 dana imam jos 12% baterije. Sat je zver sto se toga tice, jako sam zadovoljan :)
Jedino sam provalio da smo pomereni za HO3 update, tek sad je izgleda beta krenula sa mesec dana kasnjenja. Jedva cekam nove funkcije i da se sve ikone za notifikacije redovno prikazuju.
 
Поздрав. Јел добио неко из Србије, Републике Српске или Хрватске надоградњу на Harmony OS 3.0?
 
@boxandroid
Ако мислиш на ову верзију, код мене је баш давно инсталирано
Screenshot_20230318_182102_Huawei Health.jpg
Иначе тек видех да може ово, корисна стварчица
Screenshot_20230318_181746_Huawei Health.jpg
 
@boxandroid
Ако мислиш на ову верзију, код мене је баш давно инсталирано
Pogledajte prilog 381591
Иначе тек видех да може ово, корисна стварчица
Pogledajte prilog 381592

@boxandroid
Ако мислиш на ову верзију, код мене је баш давно инсталирано
Pogledajte prilog 381591
Иначе тек видех да може ово, корисна стварчица
Pogledajte prilog 381592
Да ли је код тебе GT3 или GT3 Pro?
 
Meni je stigla na običnom GT3 pre 5 dana nova verzija.
 
Kakav je GT3 sa HarmonyOS? Koliko drzi baterija? Sa svim opcijama ukljucenim.
 
Kakav je GT3 sa HarmonyOS? Koliko drzi baterija? Sa svim opcijama ukljucenim.
Imam uključene sve health opcije,jedino sam isključio opciju da se ekran aktivira prilikom podizanja ruke(zbog nepotrebne aktivacije prilikom vožnje),ne dopuštam da baterija padne ispod 50%,izdrži komotno pet -šest dana.
 
Jel procamo o GT3 sa silikonskim kaisom?
 
Huawei Watch GT 3-778,model Jupiter-B19S,ne znam što je bitno da li je silikonska ili kožna...
Вјероватно мисли да ће елегантније верзије (метал, кожа) добити раније update. Ја још чекам надоградњу.
 
Вјероватно мисли да ће елегантније верзије (метал, кожа) добити раније update. Ја још чекам надоградњу.
Ja mislim da postoje dve verzije GT3 I GT3 PRO(skuplji i hardverski jači model),ova pro verzija sigurno dobija ranije nadogradnje.
 
Izgleda da je problem nadogradnje zemlja u kojoj živimo;).
 
Не знам у којој сте земљи, код мене Србија, сат купљен легално у Yettel (GT3 Pro Titanium), одавно сам добио ажурирање, чак ми је пре неки дан искочило неко ново ажурирање које сам одложио, када сам имао времена да ажурирам оно нестало...
Нису баш ажурни са надоградњама и има ситних багова с'времена на време око фитнес функција.
 
Не знам у којој сте земљи, код мене Србија, сат купљен легално у Yettel (GT3 Pro Titanium), одавно сам добио ажурирање, чак ми је пре неки дан искочило неко ново ажурирање које сам одложио, када сам имао времена да ажурирам оно нестало...
Нису баш ажурни са надоградњама и има ситних багова с'времена на време око фитнес функција.
Ја сам из Републике Српске, а сат је GT3 и још чекам надоградњу. Занимљиво је то што су неки корисници у Србији добили надоградњу, а други нису. Баш ме интересује који су критеријуми за надоградњу, кад није регион, односно држава.
 
Ma i ja sam iz Srbije,zato i kažem,mi izgleda dođemo na red kad se nekome tamo ćefne:"ajd' i ovima da malo pustimo"ili možda "mali gremlini"koji žive u svim elektronskim uređajima i prave nerešive probleme😄🛸više o tome pogledati na jutjubu ovaj "poučni" crtani film .
 
Nazad
Vrh Dno