Šta je novo?

HTML/CSS knjiga?

proba

Slavan
Učlanjen(a)
24.07.2007
Poruke
44
Poena
310
Koju knjigu (na srpskom, mada nije frka ni na engleskom ako je to jedina opcija) preporucujete nekome ko tek ulazi u HTML, CSS vode?
 
Moja preporuka je da gledas tutoriale na yt. Vise ce ti znaciti od knjige.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Moja preporuka je da gledas tutoriale na yt. Vise ce ti znaciti od knjige.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
Da nemams mozda neku preporuku, u smislu nekog kanala na youtube-u, tih tutoriala?

Hvala na odgovoru!
 
Poslednja izmena:
Najbolje je da trazis na yt, ima ih dosta pa ukljuci nekoliko njih, vidi koji ti najvise prija. Tako ja radim. Mada slazem se da kanal thenewboston ima odlicne tutorijale.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Skini i neke od lynda video tutorijala odlični su.
 
Knjigu ti preporucujem "HTML&CSS, design and build websites" od Jon Duckett-a, ne postoji bolja, bar za mene, a pregledao sam ih dosta. Takodje, imas kurs koji obuhvata gotovo sve (html, css, javascript, jquery, bootstrap, php), "The Complete Web Developer Course - Build 14 Websites | Udemy", takodje nesto najbolje sto sam ja video.
 
Jos jedna preporuka za gore navedeni kurs na Udemy. Samo gledaj da ga uhvatis na popustu, ovako je valjda 199$. Na popustu 24$. Sto i nije mnogo, jer dobijes jos par korisnih stvari za pocetak sem samih video lekcija.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
samo u prolazu da dobacim da se sad taj kurs zove "Rob Percival - The Complete Web Developer Course 2.0 2016" i da se pod navodnicima lako nalazi.
 
ne znam. slucajno sam naleteo na taj kurs kad sam nesto drugo trazio.
 
Poslednja izmena:
Da li ima neke bitne uzmene u odnosu na stariju verziju?
Ja ne znam ni kakva je bila prethodna verzija. Znam za ovu, posto sam platio taj kurs, uz sam kurs dobijas unlimited hosting na 1 god, 3 bootstrap paid teme, popust na neku temu za wp, dva free polaganja za svaku oblast radi dobijanja sertifikata iz te oblasti i knjugu tipa kako poceti u tom svetu.

A sto se tice samog kursa, meni lezi za sada. Prosao otprilike pola, videcemo na kraju za celokupan utisak.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno