Šta je novo?

HTC One

Sjajna vest,Cotulla je upravo presao na One i poceo da pravi svoj MAGLDR za njega.Bice ovo drugi HD2 ;)

Pošto nisam imao HD2, nisam znao tačno o čemu je reč. Zaista sjajna vest, napraviće od One-a igračku koja se ne prodaje čak ni kada se pređe na novi telefon ;)
 
Primetio sam da mi je domet dosta manji dok mi je fon u dzepu(bio sam u vozu). Ali inace nemam zamerki.
 
Koje brzine dobijate u Telenor mrezi? Ja imam 1 gb full brzine medjutim retko kad dobijem 5 mb/s i u centru BG i na mnogim drugim lokacijama. Primetio sam da kad stavim port 80 u APN podesavanjima dobijam brzine do 30 mb/s ali ne mogu da izadjem ni na jednu stranicu. Port bi trebalo da je 8080 ali kad stavim taj brzine je jako mala. 0.2-5 mb/s.
 
Obriši proxy i port.
 
Iz nekog razloga mi puca veza ali je brzina dobra kad obrisem proxy i port. Mozda me zeza custom rom. Sad cu da pogledam. Hvala za info.
 
Jel koristite vi ovo? Bas je korisna stvar.
utetysup.jpg
 
Koristim, mada sam uglavnom na bežičnom tako da mi nikada ne izađe.
 
Interesantno da ne mogu da odradim speed test nakon iskljucivanja proxy i port-a. Dodje do 20 mb/s i nestane net pa se odmah vrati. Kad gledam yt i surfujem sve je OK.
 
Da li se i vama izbrisao beats audio znak? Tj samo ovo "audio" sto pise sivim slovima.
 
Meni je auto osvetljenje, ukljuceb 3g i wifi. Mislio sam bez igrica, samo fb, tw, tapatalk, i internet uopste.

Igrice sam igrao podosta,Yt, fb i ostalo. Kameru sam koristio bogami podosta jer sam isao na derbi i jos sam i danas ostao u bg pa sam slikao i snimao. Ali verujem da mogu jos da izvucem bez igrica npr.

Prvo kazes da nisi igrao pa kazes da si igrao i to podosta :-D To je prosecan rezultat baterije i nista vise od toga.
Naravno ako poredimo sa note2, note3.
 
Prvo kazes da nisi igrao pa kazes da si igrao i to podosta :-D To je prosecan rezultat baterije i nista vise od toga.
Naravno ako poredimo sa note2, note3.

Zato sto sam saznao da je brat drkao fon, tj da je igrao igricu 20ak min dok nisam bio kuci..

I meni se izlizao natpis posle 2 meseca.
 
Poslednja izmena:
To je smart beats logo, prekinuli saradnju sa beats-om i on sam nestaje :d
 
Meni se više izlizalo "audio" nego "beats". Još koji mesec i nestaće sve, što i nije tako loše. Btw, na prvu sam pomislio da misliš na beats logo u notifikaciji...
 
Oficijelni update za "običan" One je najavljen za drugu polovinu januara.
Meni se izlizao i Beats i audio, a bogami su mi ispala i HTC slova :p
Mada mi je sada čak i lepše, stoje konture HTC slova onako izrezbarene u leđima telefona :)
 
Oficijelni update za "običan" One je najavljen za drugu polovinu januara.
Meni se izlizao i Beats i audio, a bogami su mi ispala i HTC slova :p
Mada mi je sada čak i lepše, stoje konture HTC slova onako izrezbarene u leđima telefona :)

Au, jbt kako si uspeo da izlizes slova kad su urezana? :D A i kad spadnu ja msm da je do jaja, mozes neku sliku da okacis? :D
 
htcone_logo.jpg
 

Prilozi

  • htcone_logo.jpg
    htcone_logo.jpg
    253.1 KB · Pregleda: 113
Poslednja izmena:
Au, jbt kako si uspeo da izlizes slova kad su urezana? :D A i kad spadnu ja msm da je do jaja, mozes neku sliku da okacis? :D
Ma držao sam telefon kao navigaciju u držaču ispod šoferke baš kada je bilo ono najjače sunce, pa se istopio lepak ispod i ispadoše...
 
Nazad
Vrh Dno