Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Bukvalno mi se samo jednom desilo gaf sa kamerom kad sam pop*zdeo što su slike mutne, a ispalo je na kraju da su sočiva bila zaprljana.

Čitam šta pišu i ne znam o čemu se radi, uređaj se u samom vrhu i rame uz rame sa ostalim flagship modelima što se tiče svega, negde je malo gori, negde bolji, ali suštinske i drastične razlike realno ne postoje.

Baterija je ta koja mene stavlja u konfuziju. Kod mene je npr odlična, dok se pojedini žale za užasan drain tokom noći u stanju mirovanja. To treba da se ispita i da se skonta uzrok. Kamere nisu nikakav problem.
 
Bukvalno mi se samo jednom desilo gaf sa kamerom kad sam pop*zdeo što su slike mutne, a ispalo je na kraju da su sočiva bila zaprljana.

Čitam šta pišu i ne znam o čemu se radi, uređaj se u samom vrhu i rame uz rame sa ostalim flagship modelima što se tiče svega, negde je malo gori, negde bolji, ali suštinske i drastične razlike realno ne postoje.

Baterija je ta koja mene stavlja u konfuziju. Kod mene je npr odlična, dok se pojedini žale za užasan drain tokom noći u stanju mirovanja. To treba da se ispita i da se skonta uzrok. Kamere nisu nikakav problem.
Ja sam imao užasan drain tokom noći par puta, jednu noć čak 20%,medjutim nista mu nisam odradio, jednostavno je prestalo, sad mi skine 1 do 2%
За колико вам пуни типа од 20%-100% или од 0%-100% вама који имате Хонор пуњач од 100 вати?
Sinoć probao, sa originalnim kablom koji sam dobio uz punjač, od 10 do 100% za 45 minuta
 
Bukvalno mi se samo jednom desilo gaf sa kamerom kad sam pop*zdeo što su slike mutne, a ispalo je na kraju da su sočiva bila zaprljana.

Čitam šta pišu i ne znam o čemu se radi, uređaj se u samom vrhu i rame uz rame sa ostalim flagship modelima što se tiče svega, negde je malo gori, negde bolji, ali suštinske i drastične razlike realno ne postoje.

Baterija je ta koja mene stavlja u konfuziju. Kod mene je npr odlična, dok se pojedini žale za užasan drain tokom noći u stanju mirovanja. To treba da se ispita i da se skonta uzrok. Kamere nisu nikakav problem.
Gle ovako izmedju Pure 70 Pro/ultre, ljudi sad ne smeju imati ni malo dileme. HM6 pro ispred po svim pitanjima
 
Ljudi, i ako postoji neka razlika gde je neki flagship drugog proizvođača bolji, sigurno to ne opravdava trenutnu razliku od oko 80.000 RSD. I Xiaomi 14 Ultra, i S24 Ultra, i Pura Ultra i Iphone 15 Pro, nijedan od njih u nijednoj situaciju ne može biti bolji za trenutnih 700e, da se ne lažemo uopšte.
 
Ja stvarno ne znam zašto na svim mogućim temama ljudi imaju potrebu da objašnjavaju i dokazuju koji telefon je bolji/lošiji od nekog drugog.
Ili ste zadovoljni time što imate ili niste, ne vidim svrhu postova "moj tata je jači od tvog tate" kojim će da se brani svoj izbor.
Ako je neko zadovoljan sa HM6P/S24U to je jedino bitno, to što drugi pričaju i govore ovo je bolje, ono ne valja uopšte ne bi trebalo da ih/vas tangira...
 
Ovaj forum je odavno izgubio taj smisao. Na svim temama ima po par vlasnika koji krvlju brane model koji poseduju i govore drugima da nisu u pravu iako vide svojim očima nešto i to im se ne sviđa. Ja sam bio napisao da mislim da je cena od 160 000 za ovaj model previsoka pogotovo kad ima osrednji video i onakav vrljav zum koji mu je bila glavna snaga isticana u kampanji. Podsmeva se sa 25x zumom kod ajfona a onda kolega okači fotku sa 30x po sunčanom danu koja izgleda kao vodenim bojama naslikano. 160 000, 7 nagrada DXO, hvalospevi na svim recenzijama....a ja samo kažem nezasluženo. Plus se ljudi ubiše sa stranim e sim karticama da bi dobili apdejt. Al ne vredi, i sad će isti da se uvrede.
 
Poslednja izmena:
Ovaj forum je odavno izgubio taj smisao. Na svim temama ima po par vlasnika koji krvlju brane model koji poseduju i govore drugima da nisu u pravu iako vide svojim očima nešto i to im se ne sviđa. Ja sam bio napisao da mislim da je cena od 160 000 za ovaj model previsoka pogotovo kad ima osrednji video i onakav vrljav zum koji mu je bila glavna snaga isticana u kampanji. Podsmeva se sa 25x zumom kod ajfona a onda kolega okači fotku sa 30x po sunčanom danu koja izgleda kao vodenim bojama naslikano. 160 000, 7 nagrada DXO, hvalospevi na svim recenzijama....a ja samo kažem nezasluženo. Plus se ljudi ubiše sa stranim e sim karticama da bi dobili apdejt. Al ne vredi, i sad će isti da se uvrede.
Ja sam za ovu cenu koju sad ima i sve sto si napisao ti, apsolutno slazem, i spreman sam da branim honor M6 pro krvlju, kako nema bolji telefon od njega iako sam poboznik Huaweia. Ma prodao bi sad i cast i huawei za ovakvu ponudu 😂😂 Sto bi neko rekao, zdrava konkurencija
 
Bar da vas plaćaju proizvođači što se svadjate u njihovo ime pa da razumem.
U celoj priči samo oni profitiraju i prave nas budalama.
Da smo normalni ko sto nismo jer su nam nametnuli tu potrošačku groznicu kupovali bismo telefon na 2-3 godine pitao bi ih na koliko meseci bi izbacivi novi modwl
 
Ako je cena sa popustom u g*******-u 99.999, a mp cena 111.100 znači da ako imate karticu bamke intese možete dobiti crnu od 94.500. Gigatron ima popust za kartice BI od 15%, na mp cenu osim za šok i top artikle. Koliko vidim na njihovom ovaj telefon nije ni šok ni top
 
Ako je cena sa popustom u g*******-u 99.999, a mp cena 111.100 znači da ako imate karticu bamke intese možete dobiti crnu od 94.500. Gigatron ima popust za kartice BI od 15%, na mp cenu osim za šok i top artikle. Koliko vidim na njihovom ovaj telefon nije ni šok ni top
I kada pored toga uracunas i G bodove koji se dobijaju za narednu kupovinu, telefon dodje oko 92500 din. Stvarno odlicna ponuda.
 
Evo ja sam sad pokušao online da kupim. Ne daje mi ni popust od 20% koji sam dobio na Yettel petku niti 15% preko Intese. Možda treba lično ili je navlakuša. Ali ako je lično onda se računa MP cena pa mu dođe na isto.
 
Nisam nikada online uspeo da ostvarim 15% od intese. Samo u radnji
 
U radnji sam uvek ostvario bez da sam ikada morao to da im napomenem, online nisam ni kupovao.
 
Mada možda su greškom stavili da nije "top artikal", znam da je pre ove akcije bio
 
Je l su ovako prirodno jače boje ili neki vivid filter uključen?
 
Мени се свиђа аутентик мод.
 
Evo ja sam sad pokušao online da kupim. Ne daje mi ni popust od 20% koji sam dobio na Yettel petku niti 15% preko Intese. Možda treba lično ili je navlakuša. Ali ako je lično onda se računa MP cena pa mu dođe na isto.

Boldovan deo ne možeš da realizuješ online. Samo u radnji, "na licinom mestu" :)
 
Nazad
Vrh Dno