Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Ja ga platio, tj platiću 144600 u mts-u, eto, dva meseca mi nije prošlo od kupovine, on pojeftinio 44600...doduše, za keš...
 
Tablet koji je uključen bio u paket je uvaljen za 200€ što je automatski rasterećenje sa cenom, tako da sam zadovoljan i nema tu nedogovanja. To je cena dobijanja uređaja na samom lansiranju i tako je bilo oduvek.
 
Ma nemam problema, očekivao sam da ce pasti, nisam samo tako brzo očekivao, i toliko. A bio sam u frci, p30 pro poceo brzo da crkava, i bio sam primoran...
 
Mislim da je ova ponuda stvarno best buy. Ja nikako da nađem nekog meni poznatog da ga je kupio kako bih mogao da ga propustim kroz šake i malo isprobam pre kupovine. Ipak, složićete se da ne možete da ostvarite dobar utisak u nekoj radnji imaju prikačen onaj đavo protiv krađe. Telefon ne može lepo da legne u ruci, nije to to. Eto, ako ima nekog iz Beograda ko je voljan da mi omogući da malo isprobam telefon, plaćam piće 😃
 
Ma nemam problema, očekivao sam da ce pasti, nisam samo tako brzo očekivao, i toliko. A bio sam u frci, p30 pro poceo brzo da crkava, i bio sam primoran...
Barem si dobio tablet. Ovo je bas iznenada potez, teško da sada prodaja ide pred letnje odmore, kada ljudi troše na to, retko ko sada kupuje telefon, nije loše znati za sledeću godinu ali i generalno izgleda nema smisla kupovati pri cenama na izlasku, i 100 EUR uštede znaci.
 
Barem si dobio tablet. Ovo je bas iznenada potez, teško da sada prodaja ide pred letnje odmore, kada ljudi troše na to, retko ko sada kupuje telefon, nije loše znati za sledeću godinu ali i generalno izgleda nema smisla kupovati pri cenama na izlasku, i 100 EUR uštede znaci.
Ko kaže da sam dobio tablet 😂😭 ja sam dobio klot, samo telefon i kabal, originalni punjač sam dodatno kupio, naravno. Da je p30 pro potrajao jos, ne ni nista ni uzimao, mislio sam nesto krajem leta, al ne lezi vraže...
 
За колико вам пуни типа од 20%-100% или од 0%-100% вама који имате Хонор пуњач од 100 вати?
 
Isto koliko i onima sa 60w
Max punjenje je na ovom tel 80w čini mi se, po testovima mozda 5 minuta razlika sve ukupno.
 
За колико вам пуни типа од 20%-100% или од 0%-100% вама који имате Хонор пуњач од 100 вати?
Za nekih 45 minuta, al zavisi dosta i od kabla koji se koristi, probao sam tri kabla koji su deklarisani na 100 ili 120w punjenje, ne puni svaki isto
 
Ма ја видео на клиповима на УТ-у од 0%-100% пишу за 40мин. а мени је сад од 20%-100% за једно 45мин. То ми је океј него видим да има разлике у односу на клипове.
Овакав је мој...
Screenshot_20240526_110532_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Ма ја видео на клиповима на УТ-у од 0%-100% пишу за 40мин. а мени је сад од 20%-100% за једно 45мин. То ми је океј него видим да има разлике у односу на клипове.
Ne znam, meni je punio od nekih mozda 3-4% do 100 oko sat vremena, al sa drugim kablom, koji je deklarisan na 120w, i koji kad počne punjenje prikaze da puni na 80w max, al nisam nesto ubedjen da svaki kabl puni isto
 
Ма ја видео на клиповима на УТ-у од 0%-100% пишу за 40мин. а мени је сад од 20%-100% за једно 45мин. То ми је океј него видим да има разлике у односу на клипове.
Овакав је мој...
Pogledajte prilog 443982

Jel ovo sa Alija ili?
38 min kod mene 1-100
 
Јесте са Алија.
 
Koliko je koštalo ako nije tajna? Pitam jer sam došao u posed jednog koji je bio ~13 dolara. Identično izgleda kao na tvojoj slici, ali totalni fejk. Kao kreće sa 88W max, ali nakon par sekundi napon drastično pada.
 
Мислим да је толико био, макс 15$.
Јел има нека апп која мери или?
 
Jel prešao neko sa Pixel telefona na M6P? Na stranu softver koji je stvar navike, kakve su slike u odnosu na Pixele? Nekako mi gde god da pogledam jako čudne fotke na Honoru, boje ne prezentuju ono što se prikazuje u stvarnosti ili me vara osećaj.
 
Da li je problem ili su jednostavno takve, kačili su ljudi u temi snimke gde su neprirodne boje, zelena tinta, telephoto kamera nije ni blizu onome hajpu najavljivanom i generalno su fotke hit&miss, od sjaja do očaja. To ako je ispeglano ili napravljen pomak, možda i ja uzmem sebi. Cena je baš dobra.
 
Eto baš pratim temu koliko hvalite ovaj telefon i cenu i sve a toliko primedbi na kameru... Pa kako sumce mu može da bude best buy ako je kamera loša, ne može nikako u danasnje vreme kad se telefon uzima 90% zbog kamera
 
Nazad
Vrh Dno