Šta je novo?

Honor 90

Kako vam izgledaju lajsne, da li su izgrebane? Meni jel tel u silikonu i opet su izgrebane. To je generalno problem kod Honora, dok sam imao h 20, isto je bilo tako.
 
Kako vam izgledaju lajsne, da li su izgrebane? Meni jel tel u silikonu i opet su izgrebane. To je generalno problem kod Honora, dok sam imao h 20, isto je bilo tako.
Nosim telefon u torbici plus Niklon maska pa to možda sačuva , ali bez maske ili ne daj Bože da ga nosim u ruci , džepu od jakne , trenerke garant bi bilo ogrebotina milon..😀
Gledao sam prezentaciju RN 13 pro 5 G i 5 G plus definitivno ispada bolji fon od ovog ali moram da sačekam ako ga bude provajderi pa tako da uzmem .
 
Da li se isplati plašenje Premije osiguranja u iznosu od 799 dinara mesečno i ne daj Bože učešća u popravci od oko 8500 dinara !?

Hvala na odgovoru
 
Po meni ne. Par stvari koje mogu da ti odu su ekran i mozda ulaz za usb tj punjac. Ljudima najcesce te dve stvari odlaze na telefonu. Zamena USB-a je svakako manje od tog ucesca a ekran je vec skuplji od toga, ali opet ako iole pazis na telefon, nosis ga u masci, zastitno staklo i sl, mislim da ne moras da brines i trosis pare na osiguranje.
 
Da li se isplati plašenje Premije osiguranja u iznosu od 799 dinara mesečno i ne daj Bože učešća u popravci od oko 8500 dinara !?

Hvala na odgovoru
Mislim da se ne isplati. Svako to osiguranje ima neka "sitna slova" mislim da sve zavisi od toga kako ti je tel oštećen..ako je tvojom krivicom onda nema ništa od love za osiguranje.
Mislim da ipak ne daju bez uslovno pare za osiguranje prilikom krađe, oštećenja telefona, polivanje vodom i sl.
Dakle, ne rvrdim ali mislim da je tako. Svakako treba proveriti.
 
Mislim da se ne isplati. Svako to osiguranje ima neka "sitna slova" mislim da sve zavisi od toga kako ti je tel oštećen..ako je tvojom krivicom onda nema ništa od love za osiguranje.
Mislim da ipak ne daju bez uslovno pare za osiguranje prilikom krađe, oštećenja telefona, polivanje vodom i sl.
Dakle, ne rvrdim ali mislim da je tako. Svakako treba proveriti.
Raskinuo sam osiguranje danas .
 
Da li mozda negde kod vas u gradu, odakle ste, ima da se nadje 'just in case' futrola za Honor 90?
 
Imam punjac motorolin od 66w. Ali kad ukljucim honor 90 na njega,ne pokazuje fast charge. Ima neka fora ili 🤔
 
Kad stavim tel na punjenje sa Huawei super charge punjačem 66w , puni se brzo ali se greje, a sa Honor brzim punjacem 66w se ne greje. Nije ni jasno
 
Kad stavim tel na punjenje sa Huawei super charge punjačem 66w , puni se brzo ali se greje, a sa Honor brzim punjacem 66w se ne greje. Nije ni jasno
Isto kod mene, ja sam jednom ukljucio turbo punjene, i normalno je da se greje. Zato izbegavam to turbo punjenje
 
A kako ga ukljucis na turbo?
Sin ima Huawei hova 10, kad ga stavi na punjenje i onda zadrži prstom na animaciju punjenja baterije onda mu se uključi turbo. Kad probam kod mene onda neće
 
Poslednja izmena:
na honor 90 nece, a ne vidim nogde u podesavanjima da ima, cuda logika da nexe sa ovaj punjac sto napisao izvise @Doktor ostale marke sve se pune na isti taj punjac, i ne bi trebalo da ima razloke ,snaga je ta pa je ta.
 
Ja sam uzeo Toocki 67W i sa njim punim HONOR 90,uz njega sam uzeo type c od 67W obostrani. Na ovom punjaču je samo jedan ulaz za brzo punjenje a ostala dva su slabija,potpuno isto vreme punjenja kao i sa originalno. Ako nećete ovaj imate isto na Aliju i HONOR punjač 67W.



Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€17.45 53%OFF | Toocki 67W GaN USB C Charger Quick Charge 65W QC4.0 PD 3.0 45W USB C Type C Fast USB Charger For iPhone 15 14 13 12 Pro MacBook
 
i na motorolu koji imam je 66w sa type c obe strane,ali ne puni sa njim brzo. Ne vidim poentu al ajde :)
 
Tesko da uzm,Vranjancima se ne vadi pare tako lako 🤣 ce si ga punim ja sa spor 🤣
 
i na motorolu koji imam je 66w sa type c obe strane,ali ne puni sa njim brzo. Ne vidim poentu al ajde :)
Kod mene puni brzo, ja sam bas taj uzeo i puni brzo. Ima 3 izlaza ali puni brzo samo na jedan izlaz i to izlaz type c.
 
kod mene samo jedan izlaz type c, original koji sam dobio uz moto edge 40 🤔
 
Upravo sam na poslu i punim ga sa tim adapterom.
 

Prilozi

  • IMG_20240401_212819.jpg
    IMG_20240401_212819.jpg
    266.2 KB · Pregleda: 37
  • Screenshot_20240401_213027.jpg
    Screenshot_20240401_213027.jpg
    65.9 KB · Pregleda: 38
Po meni ne. Par stvari koje mogu da ti odu su ekran i mozda ulaz za usb tj punjac. Ljudima najcesce te dve stvari odlaze na telefonu. Zamena USB-a je svakako manje od tog ucesca a ekran je vec skuplji od toga, ali opet ako iole pazis na telefon, nosis ga u masci, zastitno staklo i sl, mislim da ne moras da brines i trosis pare na osiguranje.
Је л' би могао да објасниш ово око улаза за УСБ? Како се то квари и како спречити то?
 
Је л' би могао да објасниш ово око улаза за УСБ? Како се то квари и како спречити то?
Pa ne mora čovek da objašnjava .
Stvar je vrlo prosta u jednom kapitalističkom vremenu sve je napravljeno sa što manjim utroškom materijala bez neke posebne kontrole kvaliteta.
Sve je napravljeno da se troši i kupuje što više .
Čak me čudi da uz neke telefone daju uopšte kutiju i iglicu ( za sim ) ...ja da se pitam nebi ni to pakovao .Kada dođe kupac traži telefon daš mu telefon ( za pare ) , sve ostalo posebno .😀

Setio sam se čak bi i bateriju zasebno prodavao . 😀
 
Nazad
Vrh Dno