Šta je novo?

Home lab

Da li ima puno latencije? Ja koristim PiKVm 4 i cak u lokalnoj mrezi ima primetno kasnjenje
Nije strašno, deluje mi da je ispod 200ms (ručno sam izmerio 340, ali je verovatno pola od toga sobzirom na koliko brzo mogu ručno da reagujem).
 
  • Like
Reagovanja: MT
Da li neko zna kako podesiti Technicolor 7210 ruter da koristi ipv6 od strane pihole dns servera? Pihole je pokrenut na orangepi zero.
 
Nazad
Vrh Dno