Šta je novo?

Hitman: Absolution

Prvenstveno Hitman-a obozavam, svaki deo mi se svideo i generalno sve i misije su mi uvek zanimljive. Film me razocarao, vise sam ocekivao.

Imam je jedno mesec dana u kompu i nikako da je instaliram, sve zbog toga da cu se razocarati i da mi nece raditi... Skidova verzija, radi mi savrseno. Sve na medium sem shadow na low i detalji i reflection... Oko 30 mi se vrti +/- meni igrivo... JEDINO sto mi smeta je sarenilo i blur, ostalo mi je sve OK...

Inace sto se tice unapredjivanja oruzja u meniju>unlocks, ja nemam dinara na account-u, nula stoji! Kako onda da unapredim Silverballers itd? Jel ima neki trainer za to, jer igram i sta zavrsim sve i ne dobijem dinara, mislim kako onda unaprediti.
 
Otkljucavanje sluzi samo za contracts,za multiplejer.Za singleplayer ne moze.A da bi otkljucavao treba ti naravno original ;)
 
To sam bas voleo i hitman-u! Smradovi jedni su izbacili nesto sto pretpostavljam da je svako voleo, da sredis oruzije i poneses na misiju. Uvek sam voleo snip i silverballers :D
 
Problem

Pozdrav svima, evo imam problem sa ovom igrom, znaci skinuo sam Hitman Absolution-SKIDROW i instalirao po uputstvu, sve kako pise i instalirao Steam, ali nista se ne događa, kad kliknem na igru, samo se zavrti kruzic na par sekundi i prestane, skinuo sam i Blacbox verziju i Hitman Absolution Professional Edition misleci da ce pomoci, ali ista stvar se desava.
Imam Windows 7 64bit sve sam update-ovo konf. mi je Intel Core i7-2630QM, a graficka mi je NVIDIA GeForce GT 540M 2gb ni sam ne znam sta da radim ,molim ako netko zna da pomogne.
Hvala puno na pomoci.

Resenje je da ubacis Windows 7 32-bit i instaliras Hitman Absolution Blacbox i problem resen. I ja sam i mao taj problem.
 
meni najnormalnije radi na win7x64.
kad vec skidas "narodnu" verziju, onda i treba da ocekujes probleme

Meni radi normalno na x64 znaci nije do toga. Cim ti ni jedna verzija ne radi, znaci da je problem do drajvera ili ti nesto ne radis kako treba.
 
Imam probleme sa igrom...Nekoliko puta jednostavno zaledi i nista ne mogu osim da je ubijem u task manageru pa DirectX error..."s-dete-red" je verzija sa 1.0.444.0 updateom,pravo iritirajuce jbt!
 
Imam problem sa igricom "Hitman Absolution" pokrenem igru sve ok prodje film na pocetku igre.... I kada treba da se zapocne prva misija jednostavno mi izadje iz igre uopste mi ne izbacuje da postoji neka greska ili bilo sta drugo.... svaki put kad udjem isto je.... Zna li neko u cemu je problem ? PLZ za pomoc :(
 
Pa skineš drugu verziju ili kupiš igru
 
Ja imam original, kupljen preko amazona i aktiviran na steam-u. U Task Manager-u je pokrenuta kad stisnem Play, ali sama igra uopšte ne radi. Probao sam i onu proveru integriteta cache-a i brisanje onog steam appcache foldera i restart os-a i ništa nije upalilo. Win 8 je u pitanju. Vidim da bukvalno milion ljudi po netu ima ovakav problem i da ga još niko nije rešio. Izgleda da jedino piratska verzija i radi :D. Platiš im i oni te još *ebevaju.
 
Hitman Absolution+DLC+Update - AGB Golden Team radi odlicno, upravo zavrsio igru.
 
Izgleda da je to rešenje. bar nisam puko neku veliku lovu, a nadam se da će izaći neki fix za osmicu brzo.
 
Imam jedan problem.Skinuo sam igricu,normalno instalirao i igrao sam nekih 5h.
Malopre sam hteo da udjem,medjutim nista se ne desava,samo se kruzic zavrti.

Video sam na predhodnoj strani,da je neko imao slican problem,ali on nije ni poceo da igra.Ja sam igrao juce,nekoliko puta ulazio,medjutim jutros nece.
Sta moze biti problem?
 
Ja samo da kazem da i nisam preterano odusevljen igrom. Istina je da nemam puno strpljenja za sunjanje, ali isto tako je i nedopustivo da Hitman moze da se predje laganim ubijanjem svega zivog i nezivog. Ko igra bilo koji FPS, nikakav mu problem nije da sa lakocom pobije sve protivnike ako dodje do pucacine. Toga u ranijim delovima nije bilo, kad vas otkriju izresetaju vas kao bure za par sekundi.
 
Ja samo da kazem da i nisam preterano odusevljen igrom. Istina je da nemam puno strpljenja za sunjanje, ali isto tako je i nedopustivo da Hitman moze da se predje laganim ubijanjem svega zivog i nezivog. Ko igra bilo koji FPS, nikakav mu problem nije da sa lakocom pobije sve protivnike ako dodje do pucacine. Toga u ranijim delovima nije bilo, kad vas otkriju izresetaju vas kao bure za par sekundi.
Stavi malo veci nivo tezine, predpostavljam da igras na normalu, a koliko se ja secam na normalu je sve suvise lako.
 
Ja sam probao na najjacem nivou tezine, nisam uspeo da prodjem prvu kucu :D
 
Moguce je da sam krenuo sa normal nivoom, provericu veceras.
 
Najlaksi nivo je protrcavanje kroz igru, ne znam da li sam ikad ijednu igrao tako. Ovaj Hitman sigurno nisam krenuo sa easy, iako imam utisak da je tako; verovatno je normal nivo, ali je preterano slab.
S druge strane, ne volim ni "veteran" nivoe, narocito u igrama gde ne mozes sam da sacuvas, ili gde su checkpoints retki. Sustina je zabaviti se, ali uz bar nekakav izazov - barem je to moj pristup.
 
Ebi ga, život je kratak, žena, deca, obaveze, posao, .... nema se više vremena kao nekad, a kad bi igrao na težim nivoima ovim tempom kao sada ... :) :)

Možda nekad u budućnosti, kad budem imao milion evra pod kamatu ili u nekretninama, pa pod kiriju, deca odrastu i vode svoje živote, žena navikne da "nema muže", onda i odvojim za Hard Level vreme ... :)
 
Hitman konkretno nije previše težak na hard ali tera igrača da igra onako kako bi Hitman trebalo da se igra.
 
Imam problem pri pokretanj igrice. Igrica se pokrene prodje intro, oden na new game izaberom Absolution i da krene igra ostene crn ekran i nista se ne desava.
 
Cenim da je u pitanju "narodna" verzija, trazi neki bolji lek.
 
Nazad
Vrh Dno