Šta je novo?

Heroes of Might And Magic 3 HD konacno

Nije mi jasno kako je moguće da se dešava to u velikim kompanijama tj nede gde je veliki broj ljudi zaposleno ili se pita, da li je moguće da su svi slepi i ne vide da na šta će taj proizvod da liči? niko se ništa ne zapita? daju li ini nekom igru na testiranje pre nego što izbace na tržište...
 
Upravo presao prvu misije prve kampanje i da igra je zabavna kao i prvog dana kada je izasla :)

Igra mnoooogo bolje izgleda nego original. Tako da su taj deo dobro odradili, e sada nedostatak ekspanzija i random mapa krastavac morali su negde da pokazu da su greedy/lazy fucks xD
 
jel si probao multiplayer, kako ti se cini, na poslu sam ne mogu da docekam da probam? Single player je za shonje :D
 
Micairvas igra je identicna prvim herojima 3 koji su se pojavili ukljucujuci i mp i sve ostalo,jedino je grafika popravljena. I mene jako nervira sto nisu bolje multiplayer organizovali vec samo portovali 15 godina staru varijantu :(
Inace ako me pamcenje sluzi ni heroji 3 prvi nisu imali map generator, isti se tek sa armagedons blade pojavio tako da ne znam sto ste svi zapeli za to. Treba probati da li su kompatibilne stara verzija i ova nova za multiplayer, ako se ispostavi da da necu uzeti vise ni jedan.nastavak...i ovaj sam samo iz postovanja na stare dane uzeo.
 
Bas mi je drago sto je igra izasla i hvala im na trudu naravno, ali mi nisu jasni hardverski zahtevi?!

Minimum:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 - both 32/64bit versions
Processor: Intel Core2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+ @ 2.0 GHz (or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD2900 (256MB VRAM or more with Shader Model 4.0)

Pa engine je animirani gif..

Ranije je bilo ovako: :)
Minimum:
Processor: Pentium-133 or equivalent
RAM: 32 MB
Video Card: 2 MB
 
Presao sam 2 misije na 1 kampanji, jedva da sam primetio neku razliku u odnosu na regularne heroje 3. Ali nece smetati da se ponovi gradivo :D.
 
Nema random map generatora zato sto nemaju source code nijedne ekspanzije, a map generator je dosao uz Armageddon's blade.
 
Kad se realno sagleda situacija, izostanak map generatora je najmanji problem , svakako mi je uvek bilo mrsko da sam pravim mape :), trebalo bi da je njihova duznost da nas snabdevaju nekim cool mapama s vremena na vreme :D.
 
Jel ima neki savet kako najlakse preci zadnju misiju u drugoj kampanji? Imam tri meseca da zauzmem zamak,a u zamku 3 miliona heroja (mislim jedinica)!! Davno nekada sam uspeo da upadnem jel sam pravio diverziju sa dve strane pa kad izadje heroj da ubije jednog ja uletim sa drugim,ali hteo bi bas da ga zgovnam na ferku.
 
Poslednja izmena:
Jel su bese tek sa ekspanzijama mogli da se kombinuju artefacti?

Igrao sam malo juce i stvarno prija podsetiti se. Mada preterao sam sa uzivanjem, prvu kampanju sam zavrsio sa lvl 26 herojem :D
 
Tek sa ekspanzijom, mozda cak tek i sa Shadow of Death, mada nisam 100% siguran.
 
I ja mislim da je tek shadow doneo kombinovanje.
 
Jel ima neki savet kako najlakse preci zadnju misiju u drugoj kampanji? Imam tri meseca da zauzmem zamak,a u zamku 3 miliona heroja (mislim jedinica)!! Davno nekada sam uspeo da upadnem jel sam pravio diverziju sa dve strane pa kad izadje heroj da ubije jednog ja uletim sa drugim,ali hteo bi bas da ga zgovnam na ferku.

Evo bas predjoh, i mislim da mnogo utice kako si formirao heroje u prethodnom delu kampanje.
Znaci sa town portalom i fly magijom sama mapa je laganica, a za finalnu borbu nisam koristio nista osim implosion, resurection i blind.
Da nisam upgradovao zmajeve gubici bi bili 0.

Campaign.Nr2.JPG
 
Izuzetno! Ja sam opet pribegao staroj metodi :)
 
Je l imao neko problema sa zvukom, tj. izostankom istog? Sinoc sve radilo kako treba, danas sta god da uradim nema zvuka ni u meniju, ni u samoj igri. Probao Prophet, Reloaded, nista, uvek isto, nema zvuka...
 
Jel neko probao da igra multiplayer/online? Kako mogu da igram sa random igracima, ne mogu nikako da podesim, dodao sam ona 3 porta u ruteru ali opet ne radi?
 
Ako je neko raspolozen za multiplayer neka se javi ovde u temi. Mozemo organizovati neki fight 2 na 2 ili 3 na 3. Ne moramo igrati ovu novu verziju, moze i obicni heroji preko Hamachija.
 
Cini mi se da je i nova verzija kompatibilna sa starom. Ja u guzvi malo ovih dana,spremam ispit za neki ms cert,pa se javljam cim resim to da oprzimo koju.
 
Ma uz Heroje moze i da se uci :D. Odigras svoj turn 2-3 min i onda dok cekas da ostali igraci zavrse svoje poteze uzmes knjigu u ruke,znas da je kvalitetnije ucenje kada se prave kratke pauze :D.
 
Da ucim istoriju i geografiju, slozio bih se sa izjavom ;)
 
Samo da kazem da je izasao neki update od 3mb. Posle istog odma mi je nasao neki online game na mp ;)
 
Nazad
Vrh Dno