Šta je novo?

Heroes of Might And Magic 3 HD konacno

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,350
Poena
1,425
Ako su glasine istinite i realizacija bude dobra, izgleda da cu da se vratim na igranje kompjuterskih igara opet :banana:
 

Prilozi

  • 10647138_10152911719344588_1622270892665626904_n.jpg
    10647138_10152911719344588_1622270892665626904_n.jpg
    114.4 KB · Pregleda: 294
Znaci nolife pocinje 29tog :D
 
Konacno ce je prilagoditi za touch screen falim te boze. Igra koja najbolje pasuje tabletima od svih mogucih.
 
To jeste plus, ali isto tako očekujem još jedan šamar PC igračima, tj. da PC igrači dobiju još jedan port android verzije, kao što se već desilo sa nekim drugim "HD" ostvarenjima kao što su CMR, GTA:SA, Dracula 1,2,3 itd...
 
Pa da, ali ovde nema sta da zabrljaju, osim kontrola misem ali mislim da nisu tol'ki *****i.
 
A bas sam na odmoru sada i razmisljam se gde mi je originalni disk od heroja II.. da se malo vratim u proslost i igram..
Ali ako ovo bude bilo igrivo na tabletu.. eto prvi i jedini razlog da sebi najzad uzmem tablet :)
 
Auu kako se plasim da ce da uvedu neko freemium ****** i ujebu jednu od najboljih igara ikada... Nikako mi ovo ne mirise na dobro.
 
Haha pa ovde je Ubisoft izdavac,sanse da ne zaseru i nisu male :D
 
Based on the description, it looks like the HD release will only include the original game, and not the Armageddon's Blade or Shadow of Death expansions.

Bitno da se pokrenulo :banana:
 
Bitno je da ce biti prilagodjeno steam-u ako se ne varam. MP ce lakse da tece.
 
[YOUTUBE]BaTAeIOL2Sk[/YOUTUBE]

Bas su se potrudili sa remapovanjem starih modela. Drago mi je da nije u pitanju samo klasican upscaling. :)
 
Poceo je preorder na steam, cena 14.99 evra.
 
Interesantno, piše da će igre podržavati Steam ačivmente i cloud. Da li to znači da će igra koristiti steamworks a ne Uplay, ili ovo važi samo ako se igra kupi direktno sa Steama?
 
Ma kakav steam, kada igra izlazi na google storu, da se igramo na tabletima. Igra kao da je pravljena za table :) Milina ce da budeee :)
 
Nemam pojma sad kako to funkcionise, ja sam je kupio igru na steamu, jel sad moram da je kupim i na google store-u da bih je igrao na tabletu :D? Imam matori Ipad 1, ne znam ni da li mogu da rade heroji na njemu.
 
Igra se vec moze nabaviti u RELOADED izdanju ;)
 
Heh, više od polovine user reviewa na Stimu je negativno a na forumu ljudi masovno traže povrat novca.:D
Ubisoft nastavlja da ubija svoju reputaciju.
 
WoW ali WOW!!!

Ajde sto nema frakcije i sto nema DLCa(expanzije) al nema random map generatora!
 
pa jbt jel toliko tesko promeniti teksture i bukvalno nista vise ne dirati.eventualno prilagoditi igru za vece rezolucije.
 
Moglo se procitati izmedju redova da ce se ovako nesto i desiti. Ali ajde da kazem da sam ih pocastio zarad starih verzija heroja (1,2,3), kad ih vec u to periodu nisam pocastio :D.
 
pa jbt jel toliko tesko promeniti teksture i bukvalno nista vise ne dirati.eventualno prilagoditi igru za vece rezolucije.

Jeste, ako svaki dodatak moze da se naplati...Verovatno su pucali na to da ce ljudi iz seta dati opet kintu i za ekspanzije..
 
Da da , sad sam pročitao opise sa Stimčeta, dosta se njih žali što nema DLC-a, ali nigde nije pisalo ni da će da budu.

Ali ovo da fali Map generator (samim tim, ubili su MP) je totalno glupavo, mislim gde im je mozak, valjda će a ga ubace kroz neki patch, ili će to da stave zajedno sa DLC-om pa da natera ove što su uzeli osnovnu igru, uzmu u nastavak, mada mi je sve to krajnje glupava politika, stvarno mi nije jasno kako je moguće da naprave takav poluproizvod i da ga izbace na tržište, imali su sve vreme ovog sveta... ništa mi nije jasno

najboljni opis sa Steama koji sam video

Wow. Just wow.

It feels like Ubisoft loves to mess with their customers. Maybe that's the reason they keep doing it over and over again. Or are they just trying to beat EA for being the worst company in the gaming industry?! I guess we'll never know...

- No random map generator. Long term motivation? NOPE!
- One fraction is missing.
- Both DLC's are missing.
- You have to click for every single moving point of your heroes. Having (e.g.) 100 moving points available will result in 100 clicks you have to make.
- Beside that, the map will reposition itself after every single step, so you have to "re-aim" 100 times as well - ON EVERY HERO, ON EVERY SINGLE DAY.
- Considering the before mentioned things the price tag of 14,99 € feels like a huge smack in the face (I paid 9,99 € for HoMM3 Complete, including 2 discs).

+ Overall better graphics, although the "old" version wasn't looking that bad tbh.
+ Support for high resolutions.

The only thing that would make this game more ridiculous would've been the integration of Ubisoft's beloved 30 FPS cap to make the game look more "cinematic".

Conclusion: I was hoping to finally get my hands on a visually more appealing version of Heroes of Might and Magic 3. and I got f'ed hard. I really don't recommend anyone to buy this, unless Ubisofts comes up with some updates.
 
Poslednja izmena:
To je to... ceka se patch od 20 giga i redizajn "nivoa u Parizu" kako bi igru ucinio, igrivom... Prava je steta sto se nisu odvojili od Steam-a, jer bi to znacio definitivan pocetak kraja za Ubi.. Mada samo neka nastave ovim tempom da "postuju" svoje musterije i otpevace svoje kad-tad...
 
Nazad
Vrh Dno