Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam prijavio juče problem sa titlovima na HBOMAX, sad čekam odgovor.
Taj problem sa titlovima kod mene je samo sa novim filmovima i epizodama, stari filmovi i epizode nemaju problem sa titlovima.
Recimo Peri mejson sezona 1 normalni titlovi, sezona 2 titlovi ne valjaju.
Mladi Seldon 6 sezona od epizode 5 titlovi ne valjaju, a sve epizode pre toga imaju dobar titl.
 
Odgovor od HBOMAX-a:

Nadam se da ste dobro.
Dobili smo povratnu informaciju od nase tehnicke sluzbe da pomenuti problem postoji na odredjenim uredjajima i u ovom momentu jedino resenje jeste promena velicine fonta.
Nas tehnicki tim je upoznat sa ovim problemom i radi na resavanju istog. Verujemo da ce nova verzija aplikacije resiti sve trenutne poteskoce.
Hvala Vam na strpljenju i razumevanju.
 
Ja sam do sad plaćao mesečnu pretplatu za hbomax, a sada uzimam total paket od yetela u okviru kojeg ću imati hbomax.
Kako najjednostavnije da zadržim postojeći nalog, koji je vezan za mail, a da promenim način oretplate? Jasno mi je da moram da otkažem postojeću pretplatu, a da li ću moći onda na isti nalog da vežem pretplatu iz total tarife?
 
Po meni mozes, posto ces se prijaviti sa postojecom mail adresom na HBOMax.
 
Брат има Бокс 3 Макс у склопу тога има HBO. Како да активирам HBO Max на LG smart телевизору?
Кад одем на пријави се избаци ми код који треба да унесем преко рачунара али не знам где. Направио сам налог на рачунару јер нисам нашао где да унесем тај код.

Провало сам, успео сам преко телефона.
Уместо да идем на "почни да гледаш" ишао сам на "претплати се".
 
Poslednja izmena:
Ja sam do sad plaćao mesečnu pretplatu za hbomax, a sada uzimam total paket od yetela u okviru kojeg ću imati hbomax.
Kako najjednostavnije da zadržim postojeći nalog, koji je vezan za mail, a da promenim način oretplate? Jasno mi je da moram da otkažem postojeću pretplatu, a da li ću moći onda na isti nalog da vežem pretplatu iz total tarife?
Evo samo da napišem kako se ovo radi, možda će nekome zatrebati.
Nakon aktivacije HBOMAX aplikacije u yetelovoj aplikaciji dobio sam kôd. Kad se taj kôd ukuca na hbomax stranicu na računaru ili telefonu traži se od vas da otvorite nalog. Ako ukucate mail i lozinku koju već koristite za postojeći nalog on će vas pitati da li želite da povežete postojeći nalog sa novim načinom pretplate. Ako pristanete na to, novi način pretplate je povezan sa postojećim nalogom. Svi uređaji koji su bili povezani na taj nalog i dalje ostaju povezani, nema potrebe da se ponovo logujete
 
^kao što napisah, u ovoj temi, 22.2.2023. tj pre manje od mesec dana :)
 
Meni nije jasno kako je sezona 1 i 2 od Superman & Lois redovno išla na HBO Max kod nas sve ok, i sad kad je izašla sezona 3 samo je prosto nema.
Njihov odgovor je da ne znaju i to je to..
 
Vi ladno kontaktirate striming servise i gubite vreme na takva pitanja?😂
 
Kako je moguce da i dalje ne moze da se pretrazuju naslovi po glumcima, reziserima i slicno...?

Cemu u opste sluzi mogucnost da selektujes ime glumca, kada ne nudi naslove u kojima taj glumac igra.?

Ova aplikacija jos uvek nema osnovnu funkcionalnost koju je imala stara aplikacija, nudi naslove koje ona hoce umesto ono sto ja inace gledam.
 
Da li neko jos ima problem na novom sony tv u play store nema hbo max i kad je nekako nadjem kaze nije podrzana.. Sony koji ima google tv xr50x90j
 
Da li neko jos ima problem na novom sony tv u play store nema hbo max i kad je nekako nadjem kaze nije podrzana.. Sony koji ima google tv xr50x90j
Koju si zemlju izabrao prilikom instalacije TVa. Vjerovatno je tu problem. Razlicite zemlje imaju rzlicite aplikacije i ogranicenja
 
a koja je država u Google Pay (ili kako već) u okviru naloga na koji je povezan TV? to zna da pravi problem. recimo, može da piše Srbija a u stvari je CS što je oznaka za Srbija i Crna gora. u tom slučaju se pravi novi Google Pay ili šta već i bira se država Srbija (RS). da ne bude zabune, nije reč o Play već o Pay (tamo gde se vode podaci za praćanje, to koristi i Play)
 
Da li neko jos ima problem na novom sony tv u play store nema hbo max i kad je nekako nadjem kaze nije podrzana.. Sony koji ima google tv xr50x90j
Aurora store, aptoid, downloader, sideload aplikacije da biraš.
 
Screenshot_2023-04-02-15-53-09-065-edit_com.hbo.hbonow.jpg
Trenutno mi ovo stoji iako mogu skidati. Pretplatu imam preko operatera. Oni sa svakim updateom nešto pokvare....
 
Kako je moguce da i dalje ne moze da se pretrazuju naslovi po glumcima, reziserima i slicno...?

Cemu u opste sluzi mogucnost da selektujes ime glumca, kada ne nudi naslove u kojima taj glumac igra.?

Ova aplikacija jos uvek nema osnovnu funkcionalnost koju je imala stara aplikacija, nudi naslove koje ona hoce umesto ono sto ja inace gledam.
I teško da će se mnogo raditi na istoj, jer se za 10ak dana očekuje prezentacija nove aplikacije.
 
Pa ne može biti lošija od ove.

Ova aplikacija apsolutno ne uzima u obzir filmove koje gledaš i to je jako iritantno
 
Ne znam kakav je discovery nadam se da vodi računa o preferencijama korisnika, i da može da pretražuje po glumcima.

Ona stara HBO app je bila najbolja
 
ta nova aplikacija (spoj HBO i Discovery) ovde neće pre iduće godine, prema najavama
 
Nisu.

Fali vam bitan dio. Discovery+ ostaje ali nova platforma je i dalje u planu.

David Zaslav je pričao više o tome kako je Discovery+ app bolja za korisnika tj. ima bolje korisničko iskustvo i da se radi na tome da nova MAX app preuzme dobre delove Discovery+ app.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno