Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj koga ne mrzi nek proveri moze li da pusti ovaj novi film The Whaler Boy (Mali kitolovac). Pre neki dan se pojavio na platformi.

Kod mene nece, evo sta mi izbacuje...

film.jpg
 
Kod mene u HBO GO ga i nema, sad proveravao.
 
Na HBO GO ni traga od filma
 

Prilozi

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    347.6 KB · Pregleda: 26
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    348.8 KB · Pregleda: 52
Bilo je ja sam ga gledao, a sada vidim da ga nema

Koji su oni dripci stvarno ukinuli gledanje na webos 2.5 a radilo sasvim normalno
od danas nije podrzan:mad:
 

Prilozi

  • IMG_20220119_165153.jpg
    IMG_20220119_165153.jpg
    97.1 KB · Pregleda: 46
Bilo je ja sam ga gledao, a sada vidim da ga nema

Koji su oni dripci stvarno ukinuli gledanje na webos 2.5 a radilo sasvim normalno
od danas nije podrzan:mad:
HBOGo redovno gasi podršku za stare platforme.
 
Kakvo smeće prokleto, sinoć gledam filmove na WebOS 3.0 (2106 4K televizor) i danas odjednom ne može. Šta treba, svakih pet godina da mijenjam TV koji savršeno radi?! Da ne ukidaju ionako HBO Go ove godine, spalio bih ih.
 
E upravo zbog toga dajem prednost Netflixu!Aplikacija radi bez problema na Panasonicu iz 2013te...
 
To nema preterano veze sa Netflix kompanijom već podrškom od strane proizvođača. Eto gomila tih matorijih SmartTV ostaje bez mogućnost da sa Plex app ostvare HTTPS konekciju zbog toga što su istekli certifikati a Samsung, LG.... neće puste firmware update na TV sa novjim root CA i sa podrškom za novije verzije TLS protokola.

Na temu Netflix kvaliteta sad me podseti na Animaniacs epizodu:



 
Poslednja izmena:
Isto problem kod mene na lg 42LB650V verzija webOS TV 1.4.0 iako stariji TV mogao sam da gledam HBOGO. Sad mogu da gledam preko EON-a instalirao hbogo android aplikaciju, registrovao i to je to.
 
Gledam i ja, ali cisto izivljavanje ugasiti podrsku bez razloga.
 
Kakvo smeće prokleto, sinoć gledam filmove na WebOS 3.0 (2106 4K televizor) i danas odjednom ne može. Šta treba, svakih pet godina da mijenjam TV koji savršeno radi?! Da ne ukidaju ionako HBO Go ove godine, spalio bih ih.
Ista stvar. Stvarno su dripci! Ne znam ko je ovde gori, HBO ili LG koji ne updatuje namerno svoj OS kako bi ljudi jurili nov TV.
 
Nije mi jasno kako je naprasno ta podrska izostala i zbog čega? Nisam primetio da se aplikacija HBOGO ažurirala niti webOS. Da li je bilo negde najave da će se ukinuti?
 
Zna li se na kraju kad stize Max?

HBO Go je postao bas smece, da mi nije u paketu uz kablovsku, odmah bih otkazao pretplatu.
 
Ekstra, znam da su pricali prva polovina godine pa sam ocekivao jun..

Jes da nema vise same-day premijera, ali trebalo bi da bude bas mnogo vise sadrzaja, ako ga ne osakate naravno
 
Sumnjam da će ga osakatiti, može samo više da bude, a najbitnije, ja se nadam, da će podržavati 5.1 audio jer bi stvarno sramota bilo u 2022. godini bez toga puštati u rad novi striming.

Tv kanali njihovi bi takođe trebalo da idu u 5.1 ali nijedan operater kod nas ih ne prenosi, npr
u Hrvatskoj ima nekih koji puštaju i 5.1 audio, al' kod nas izgleda niko nije zainteresovan.
 
Nije mi jasno kako je naprasno ta podrska izostala i zbog čega? Nisam primetio da se aplikacija HBOGO ažurirala niti webOS. Da li je bilo negde najave da će se ukinuti?
To su uradili sredinom prošle godine za telefone/android-verzije. Nije bilo nikakvog apdejta, tj bio je par nedelja pre i posle tog apdejta je radilo sve i onda su samo isključili podršku.
 
Inače primetio sam da na sadržaju na telefonu nema HBO watermarka u gornjem desnom uglu od pre prošle godine još, a na PC-ju i Smart TV app i dalje ima, valjda će na HBO MAX-u to ukloniti skroz jer je bespotrebno, nijedan veći striming to nema.
 
ja ne kapiram to ukidanje podrske...
Placas mu pretplatu i on vise nece tvoje pare, ne razumem takav poslovni model majke mi.
 
ja ne kapiram to ukidanje podrske...
Placas mu pretplatu i on vise nece tvoje pare, ne razumem takav poslovni model majke mi.
Podrška se ukida uglavnom kada priliv para od klijenata koji koriste datu platformu postanje manji od troškova održavanja date platforme, tj kada broj klijenata dovoljno opadne.
 
Cudno bas da je to razlog, jer se i dalje trkaju s brojkama pa svi cak idu i u minus samo kako bi se povecavao broj korisnika.

Mislim da je ovde vise rec i nemaru.
 
Ma nemaju oni nikakav dodatni trošak. Verovatno je neki bezbedonosni razlog zbog toga što LG se samo fokusira na nove proizvode. Više ne znam ni ja koliko WebOS verzija je izašlo a realno nije bilo potrebe. Ne može niko ni da me ubedi da nije bilo moguće updatovati 5 godina star TV sa novijim softverom, svi znamo da hardver zbog krize i nije napredovao previše.

Ma, kodi završava ono što HBO GO ne želi.
 
Ako je ovaj tekst o Slovačkoj tačan, nema ništa od HBO MAX za moj tv, jer podrška za LG je za televizore od 2018.
 
HBO Max radi pristojno na Mi Box S.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno