Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TV BOX MXQ Pro 4K Android 10.1 4gb/64gb

ili ipak neki Xiaomi Mi Box S, koji je skuplji.
Ima li neko iskustva sa ovim prvim?
 
TV BOX MXQ Pro 4K Android 10.1 4gb/64gb

ili ipak neki Xiaomi Mi Box S, koji je skuplji.
Ima li neko iskustva sa ovim prvim?

Mi Box S je bolji ali imaš celu temu sa boxovima, pa se bolje tamo konsultuj.
 
Koji su oni dripci stvarno ukinuli gledanje na webos 2.5 a radilo sasvim normalno
od danas nije podrzan:mad:

Kakvo smeće prokleto, sinoć gledam filmove na WebOS 3.0 (2106 4K televizor) i danas odjednom ne može. Šta treba, svakih pet godina da mijenjam TV koji savršeno radi?! Da ne ukidaju ionako HBO Go ove godine, spalio bih ih.

Ista stvar. Stvarno su dripci! Ne znam ko je ovde gori, HBO ili LG koji ne updatuje namerno svoj OS kako bi ljudi jurili nov TV.

I ja sam ostao bez podrške LG 4K tv, 2017 godište. A cast sa kompa ne radi.


Poslali mail jos pre mesec dana i obavestavaju o tome :)

Mail koji su poslali iz HBO Go

Kako bismo pružili najsigurniju i najstabilniju striming uslugu našim pretplatnicima, HBO GO aplikacija više neće biti podržana na starijim verzijama određenih operativnih sistema. Možete da ažurirate sistem na Vašem uređaju kako biste nastavili s korišćenjem HBO GO usluge.

Od 19. januara 2022. godine, usluga neće biti podržana na sledećim OS verzijama određenih uređaja:
  • Samsung - verzija OS Tizen 2015
  • LG – WebOS stariji od verzije 3.5

Najsigurnije resenje, na duze staze, je kupovina Apple TV, ko voli Apple, ili android box-a, pretpostavljam :)
 
Ma idi, kupiš tv koji je popio mnoge nagrade za 2016-2017, platiš ga 100k i onda ga LG ostavi na webos 3.4.

Sve je ovo smišljeno između kompanija kako bi veštački stvorile zastarivanje proizvoda. Srećom pa svet nema problema sa otpadom i resursima...
 
Poslali mail jos pre mesec dana i obavestavaju o tome :)





Najsigurnije resenje, na duze staze, je kupovina Apple TV, ko voli Apple, ili android box-a, pretpostavljam :)
Ako si pratio, pisali smo mi o ovome i pre mesec dana...

Ovo je samo zato sto je HBO odjednom ukinuo podrsku, sve je to radilo i do sada...nikakav apdejt nije bio nista se nije menjalo, samo su ugasili, bez valjanog obrazlozenja.
i tako ubuduce mogu da ugase na bilo kojoj drugoj platformi kada mogu na TV od 1000 eura

A box sam imao do sad i pored televizora to nema nikakve veze sa ovim.
 
Inače primetio sam da na sadržaju na telefonu nema HBO watermarka u gornjem desnom uglu od pre prošle godine još, a na PC-ju i Smart TV app i dalje ima, valjda će na HBO MAX-u to ukloniti skroz jer je bespotrebno, nijedan veći striming to nema.

Nema nikakvog žiga i ostalih gluposti na MAX.

Što se tiče podrške za uređaje vrlo lako može da se vidi na zvaničnoj švedskoj stranici koja ima i engleski kao jezik.

Which devices work with HBO Max?
https://help.hbomax.com/se-en/Answer/Detail/000001243

Ceo help:
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvog žiga i ostalih gluposti na MAX.

Što se tiče podrške za uređaje vrlo lako može da se vidi na zvaničnoj švedskoj stranici koja ima i engleski kao jezik.

Which devices work with HBO Max?
https://help.hbomax.com/se-en/Answer/Detail/000001243

Ceo help:
Možeš li da napišeš spisak tih uređaja ili da skrinšotuješ, pošto ne mogu pristupiti ovaj stranici iz naše regije?
 
Which devices work with HBO Max?
The following TV devices are supported:

- Android TV
Android TV with Android OS 5 or later
Download the HBO Max app on your Android TV and sign in. Or, if you need to sign up, see Sign up through an app store.

- Apple TV
Apple TV 4K or Apple TV HD with the latest tvOS software
Not sure which model you have? See Apple TV models. If you have an Apple TV (2nd or 3rd gen), see Other ways to stream on your TV.

Download the HBO Max app on your Apple TV and sign in. Or, if you need to sign up, see Sign up through an app store.

- LG Smart TV
LG Smart TV with webOS 3.5 or later
For a list of supported LG Smart TV models, go to the LG Content Store and search for HBO Max. Then, choose Device Compatibility and sign in with your LG User ID to see if your TV is compatible.

Download the HBO Max app on your LG Smart TV and sign in. Or, if you need to sign up, see How do I sign up?

- PlayStation 4 and PlayStation 5
Download the HBO Max app on your PlayStation console and sign in. Or, if you need to sign up, see How do I sign up?

- Samsung TV (2016 models and later)
Open the Smart Hub on your Samsung TV, choose Apps, and then search for HBO Max. If HBO Max is not in the Samsung app store, your Samsung TV may not be supported.

- Vodafone TV (Spain only)
Gen 1 and Gen 3
TiVo
Press the Home or Menu button on your remote, then go to Apps and select HBO Max. Now, you can sign in. Or, if you need to sign up, see How do I sign up?

- Xbox One and Xbox Series X|S
Download the HBO Max app on your Xbox console and sign in. Or, if you need to sign up, see How do I sign up?

Other ways to stream on your TV
If you don't have one of the devices listed above, here are some other ways to stream on your TV:

Chromecast: Cast HBO Max from your phone, tablet, or computer to your TV.
AirPlay: Stream HBO Max to your AirPlay 2-compatible device.
HDMI cable: Connect your computer, phone, or tablet to your TV
 
Da, zato imate komentar i link ka istom napisan u ovoj temi još 16. decembra prošle godine.
 
U Poljskoj od 8. marta:

IMG_20220120_232008.jpg
 
Moja pretpostavka je leto.
 
Gde se mogu naći informacije kada će se u kojoj zemlji HBO Max pojaviti?

Gledam za Nemačku i uspeo sam samo da izguglam da se neće pojaviti do 2025. godine, što mi je čudno sobzirom da se pojavljuje u okolnim zemljama (koliko vidim u ovoj temi).
 
Gde se mogu naći informacije kada će se u kojoj zemlji HBO Max pojaviti?

Gledam za Nemačku i uspeo sam samo da izguglam da se neće pojaviti do 2025. godine, što mi je čudno sobzirom da se pojavljuje u okolnim zemljama (koliko vidim u ovoj temi).
Ima dosta laznih clanaka, evo npr. sinoc sam saznao da je i ovaj za Slovacku za 22. 2. bio fejk...

A i ne znam po cemu bi mi to dobili HBO MAX tek na leto ako i Poljska i dosta ostalih drzava u Evropi koje imaju sada HBO GO imaju identican sadrzaj i sve novitete dobijamo na isti dan?
 
Gde se mogu naći informacije kada će se u kojoj zemlji HBO Max pojaviti?

Gledam za Nemačku i uspeo sam samo da izguglam da se neće pojaviti do 2025. godine, što mi je čudno sobzirom da se pojavljuje u okolnim zemljama (koliko vidim u ovoj temi).

Ovo je po meni jedina pouzdana i konkretna informacija:
 
Gde se mogu naći informacije kada će se u kojoj zemlji HBO Max pojaviti?

Gledam za Nemačku i uspeo sam samo da izguglam da se neće pojaviti do 2025. godine, što mi je čudno sobzirom da se pojavljuje u okolnim zemljama (koliko vidim u ovoj temi).
Nemacka i Britanija su specificne jer postoje vec ugovori sa nekim drugim TV stanicama za HBO-ov sadrzaj, ne mogu da se setim tacnih detalja ali znam da kod njih nece skoro doci.
 
Na mom profilu ima jedan Max test nalog ako neko hoće da isproba. Radi samo uz VPN.
 
Gde se mogu naći informacije kada će se u kojoj zemlji HBO Max pojaviti?

Gledam za Nemačku i uspeo sam samo da izguglam da se neće pojaviti do 2025. godine, što mi je čudno sobzirom da se pojavljuje u okolnim zemljama (koliko vidim u ovoj temi).
Sve dok postoji Sky Atlantic ništa od HBO kod vas
 
Da, Sky je izgleda to okupirao i gura i Netflix... Ne znam samo jel nudi sve što i HBO Max ili to puštaju na svojim kanalima.

Nego, jel može neko da okači Google Play link do srpske HBO Go aplikacije?
 
SmartTV app:

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production

Mobilni app:

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.android
 
Jel imao jos neko problema sa aplikacijom na Samsung tv-u da nece da prikazuje titl? Uredno selektujem srpski, ali nista se ne desi, film/serija ide normalno ali nema prevoda. Isto vazi i za druge jezike...

Inace koristim dva televizora u stanu, oba su Samsung, i na ovom drugom (nesto noviji model) nema problema...
 
Naš i poljski HBO GO idu preko iste aplikacije pa je i moguće da tu negde u isto vreme HBO Max krene i kod nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno