Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

naravno da nije jer 7870,270 i tf imaju fan-ove 75 mm, a tahiti imaju 87mm, a 87 mm kompleti su najnize cene oko 15$, ali ako , naucice
ima vremena
:)
 
Poslednja izmena:
Treba mi savet oko prvog setupa riga sta mislite o ovome i dajte mi neki predlog za cetvrtu graficku

GPU:
GTX 1060
Radeon HD 7770
MSI GTX 480
**(LOOKING FOR ONE)** Need suggestion**

Motherboard
ASRock H81 Pro BTC

Risers:
2x PCI-E PCI Express 1x to 16x
3x PCI-E 1X to 16X
1x PCI-E Micro PCI Express 16X
Power Supply:
1000W EVGA SuperNOVA PLATINUM
 
Treba mi savet oko prvog setupa riga sta mislite o ovome i dajte mi neki predlog za cetvrtu graficku

GPU:
GTX 1060
Radeon HD 7770
MSI GTX 480
**(LOOKING FOR ONE)** Need suggestion**

Motherboard
ASRock H81 Pro BTC

Risers:
2x PCI-E PCI Express 1x to 16x
3x PCI-E 1X to 16X
1x PCI-E Micro PCI Express 16X
Power Supply:
1000W EVGA SuperNOVA PLATINUM
 
prva i nekako ostale samo za trosenje struje, a nikakav dobitak
 
Ajde treba mi savet lagano sta da gledam najbolje od grafickih?GTX trenutno imam HD7700 mi u stari komp reko da je ubacim a GTX480 mi lezi godinu u ladicu :D
Sta da gledam od grafickih da im je dobar hashrate?
 
Evo sam i u ovoj drugoj temi postovao, sta da gledam od GPUa?Ovo su graficke koje mi stoje u ladici izuzev GTXa koji mi je sad na kompu?Planiram da ih uzimam svakako al ne znam sta.Kolko sam gledoa po forumima R290 se najvise isplati.Ima ko neki drugi predlog?
 
Kolki hashrate ide?
P.s sta mislite o R9 7950 fino su je nahvalili a imam ih za po 140e
 
Poslednja izmena:
Ovo ti je tema za Ethereum imas drugu temu hardver za kopanje pa tu postavljaj sva pitanja.
Ali ajde brzo da ti odgovorim najbolje su najskuplje graficke rx 480,gtx 1060,r9 390...
 
Kolki hashrate ide?
P.s sta mislite o R9 7950 fino su je nahvalili a imam ih za po 140e

Bas povoljno :) Mora da ti Nesic nudi...Recimo da RX470 ima skoro dupli hash rate u ETH-u, dosta manje trosi+imas garanciju godinu dana. 7950 je matora karta koja kopa vec 4-5 godina i samo je pitanje dana kada ce da joj rikne vent ili sama da otegne papke...Kupi novu kartu sa garancijom.
 
Nove su u pitanju,razmisljao sam bas o rx470 4gb po 150$ nove. sta mislis kolko bi moglo s rigom od 2 rx470 i GTX1060 da izvucem mesecno?
Hashrate im je oko 22?
 
Poslednja izmena:
^odmori malo, a u toku odmora koristi pretragu ;)
 
Bas povoljno :) Mora da ti Nesic nudi...Recimo da RX470 ima skoro dupli hash rate u ETH-u, dosta manje trosi+imas garanciju godinu dana. 7950 je matora karta koja kopa vec 4-5 godina i samo je pitanje dana kada ce da joj rikne vent ili sama da otegne papke...Kupi novu kartu sa garancijom.

3 godine...rx470 uz potrosnju oko 130W daje 26-28 u zavisnosti od primerka i proizvodjaca.
 
Poslednja izmena:
Šta je ovo :). Neko vreme nisam kopao i pratio i vidim sada 287 Sols/s baca gtx1060, a počelo je sa 19 Sols/s. Poslednje je bilo koliko se sećam oko 168Sols/s. Ima li kraja ovim unapređenjima? Koliko li je programera kopalo tajno ili i sada kopaju sa par puta više Sol od običnih smrtnika.
 
Pa ne bas...prosla godina se znalo, bar prva polovina, da nema nista od toga jer smo bili u drugim fazama. Sada smo blizu te faze POS-a.
 
Pa ne bas...prosla godina se znalo, bar prva polovina, da nema nista od toga jer smo bili u drugim fazama. Sada smo blizu te faze POS-a.

U svakom slucaju 3GB karte ce prhnuti pre POS-a, tj nece moci ETH da kopaju. Jel 2GB jos uvek mogu?
 
ne mogu...mislim da i 3gb ne mogu, neka me neko demantuje. Ne kopam ga vec nekoliko meseci.
 
jes tacno...zec, xmr, pascal je sada dobar kandidat itd ima ih jos :)
 
mogu 2 gb karte,ALI u kombinaciji, ali nije tahiti jos za bacanje nikako
 
nije za bacanje ali nije ni za kupovinu, pogotovo ako planiras da krenes od 0 ;)
 
Nazad
Vrh Dno