Šta je novo?

Guitar Hero Controler

STUPAR

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2008
Poruke
459
Poena
320
Zanima me da li se "Gibson Les Paul" gitara iz igrice Guitar Hero 3 moze koristiti sa novim nastavcima Guitar Hero: Aerosmith i Guitar Hero: World Tour. Takodje me zanima gde ima kod nas da se kupi ta gitara. Da li je bolje kupiti gitaru iz Aerosmith verzije ili ovu iz trojke, skoru su iste, samo je faceplate drugačiji? Pretpostavljam da mora sa igrom a to je oko 8000 din. Konzola je X360.
 
GHIII i Aerosmith su najgori delovi, a ni gitara mi nije kao stara, ili ova iz Rock Banda. Ja bih uzeo gitaru iz GHII i onda dokupio pesme po izboru iz prvog dela, mada ce to da te koshta :)
 
Poslednja izmena:
Po meni nije vazno koji je nastavak igre, meni je vazna gitara. Ja cu skinuti sa neta sve delove, i Rock Band, i GH2 i GH3. Glavno je da je djitra kompatibilna sa igrama. A meni se vise svidja ova iz GH3.
Jel zna neko gde to ima da se kupi kod nas ili u HR (idem tamo uskoro), to jest gde je bolja cena?
 
Jel si probao gitare ili prichash o dizajnu ? :)

Ja pricham o kvalitetu gitara, nisu sve iste, prva je mozda najjednostavnija, ali je i najbolja, a na X360 sve gitare rade u svim delovima GHa i Rock Bandu, dok Fender radi samo u Rock Bandu. PS2 je jedina platforma na kojoj bilo koja gitara radi u bilo kom GH/Rock Bandu.

A btw, GH1 ima najbolje pesme, ne znam da li su to razbili pa da moze da se skine...
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gde mogu nabaviti bubnjeve za Rock Band? Imam dve gitare, dva mikrofona, nedostaju mi samo bubnjevi.
 
Kod nas nikako, a ako narucujesh iz USA ima da te ispadne 200e :) Zato ih josh nisam nabavio, chekam nekog ko je dovoljno lud da mi to donese, ne znam kakva je situacija u Hrvatskoj ili Madjarskoj, da li ima da se kupi.
 
Bah, ja agitirao kod poznanika u Nemackoj, Francuskoj i Italiji i nigde ne mogu da ih nadju. Apsolutna nepravda sto su ameri u svemu povlasceni.
 
Ne kapiram kako nema nigde poshto je igra odavno izashla u EU.
 
Odlucio sam se za gitaru iz GH3, da li neko zna gde to ima da se kupi? Ja bih to uzeo uskoro, ako nadjem, naručiću odmah sutra.
 
kolko ja znam odvojeno mozes jedino na e-bayu ili neko da sam prodaje, a ovako oreginalno samo uz igru.
 
Mozda ima u GameS-u.
 
Poslednja izmena:
U gamesu uz igru kosta 8400 dinara.
 
Pa jeftinije sigurno nece naci kod nas, ako uopshte nadje na nekom drugom mestu.

U USA to koshta 120$, ali bi postarina bila 50$ i carina, pa dodje skuplje od tih 8400 din.
 
Poslednja izmena:
Pa i ja sam video na sajtu, ali nisam stigao da ih nazovem da pitam da li je sa gitarom. Hvala na informacijama, GH/RB here I come. :guitar: :guitar: :guitar:
 
Naravno da je sa gitarom za te pare :)
 
U VM-u se pojavila full verzija Rock Banda za XB360. Cena 22000 dinara. Nije mala, ali kome treba nece zaliti. Uz igru se dobijaju gitara, bubnjevi, mikrofon i usb hub. Ja vec pazario, i mogu reci da je gitara loodilo. Bubnjeve nisam jos ni otpakovao, javicu utiske za par dana. Najbolja stvar je igranje preko neta.
 
ima na spensu u crashu gh sa gitarom za 6k
 
Recimo da kupujes pojedinacno. Kazi da je 120 evra igra sa gitarom, 120 bubnjevi i 40 mikrofon i hub. To je to. Samo je velika suma odjednom uzeti sve.

BTW - @darkado - koji GH ima za 6k sa gitarom? Moze li kontakt telefon firme. Fali mi jedna gitara za bas.
 
mislim da je ghII mada nisam siguran, pogledatju da li imam telefon
 
Recimo da kupujes pojedinacno. Kazi da je 120 evra igra sa gitarom, 120 bubnjevi i 40 mikrofon i hub. To je to. Samo je velika suma odjednom uzeti sve.

BTW - @darkado - koji GH ima za 6k sa gitarom? Moze li kontakt telefon firme. Fali mi jedna gitara za bas.

Pa to je kad kupujesh kod nas gde jedna prodavnica ima jedan komad :) Moze to sve da se nabavi mnogo jeftinije, mozesh da kupish samo instrumente, ili samo gitaru ili samo bubnjeve za vrlo povoljne pare. Igra ti za X360 ionako ne treba original, a ona samo vuche cenu jedne gitare.
 
To stoji, ali toliko sam se načekao da jednostavno ne marim. U svakom slučaju, meni u igraonici sat vremena svirke na Rock Band-u košta 200 dinara (sa svim instrumentima), dnevno se igra oko 5 sati, što znači da zaradi dnevno 1000 dinara. Isplatiće sebe za manje od mesec dana:))))
 
Jel to cena onda za instrumente plus original igru? Ako je tako, onda je bez igre 22000-6000=16000din?
 
Poslednja izmena:
+ uvek treba da uracunas histericnu decu a da ne spominjem diskutabilni kvalitet bubnjeva na koje se zali vecina ljudi
 
To stoji, ali toliko sam se načekao da jednostavno ne marim. U svakom slučaju, meni u igraonici sat vremena svirke na Rock Band-u košta 200 dinara (sa svim instrumentima), dnevno se igra oko 5 sati, što znači da zaradi dnevno 1000 dinara. Isplatiće sebe za manje od mesec dana:))))

Pretpostavljam da igraonica nije u Beogradu :) Hteo bih da probam bubnjeve poshto gitaru sviram od pojave GH keca na PS2 pa mi je malo dosadilo :)
 
Skoci jedan vikend do Srebrenog Jezera. Porodicu ostavi na kupanju a ti lepo zapali na svirku. Uvek imas raspolozene musterije za Rock Band (i to ne samo decu) da ne sviras solo.
 
Stigla gitara i za Wii. 6300 dindzi, wireless. DOšla u sklopu GHIII kompleta.

Trenutno stanje u igraonici:

PS2: 2xGitara, 2xMic, Igre: Rock Band + Guitar Hero serijal (i Aerosmith)
XB360: 1xGitara, 1xBubnjevi, 1xMic Igre: Rock Band
Wii: 1xGitara Igre: Rock Band + Guitar Hero III
 
Uopshte mi nije jasno zashto ni jedna ovakva igraonica sa konzolama ne postoji u BGD. Svi misle da je dovoljno staviti PS3/X360 i PES :)
 
Poslednja izmena:
uglavnom i jeste a u sadashnje vreme ionako teshko opstaju pa se ljudima ne daje josh love
 
Kada sam otvarao igraonicu, prijatelj koji takođe ima igraonicu, me je savetovao da nikako to ne bude samo PC igraonica. Rekao mi je da računari služe da se stvori baza mušterija, a da će mi pravi novac doneti soniji. Tako je bilo. 2 sonija su zarađivala koliko 8 računara, jer su non stop bili u funkciji. Sada je još bolja situacija, konzole su totalno preuzele primat. A od kako su ubačeni GH serijal i Rock Band, zamenile su PES i WWE. Mislim da je popularnost dotičnih igara najviše zbog instrumenata koje ipak ne može svako da priušti sebi kući.
 
Nazad
Vrh Dno