Šta je novo?

GTA V

Hm da se cisto nadovezem da i Online extra radi, dosta ljudi vidjam, sprdnja jurim likove da ubijem posle oni zovu ortake jure mene po celoj jbn-oj mapi se jurimo....

Sve u svemu pozitivno sam odusevljen kako su odradili posao..
 
Naravno da nije ozibljno,poredis igre sa razmakom od 7 godina... jos ti ta jedva radi na low.
A dovoljno si sposoban da koristis forum,a da u gugl upises gta v system reuquirements nisi? :)

Pa poredim zato sto je na GTA IV optimizacija za PC = 0, pa sam mislio da su novi gta dovoljno optimizovali da bar bude priblizna zahtevnost kao za neoptimizovani gta iv, a takodje se ne upravljam prema system req jer se u dosta slucajeva ispostavilo da igrice koje po pisanom pravilu ne bi trebalo ni da se pokrenu kod mene, radile su uz manji lag....
 
Auuu, al sam ga posajkio skupa sa AMD-om. Pogledaj ti ovo,cak i obicna GTX 780 ubi 290X,i to ni manje ni vise nego za 10 FPS-a. Ne znam koga da krivim?! Rockstar ili AMD zbog njihove traljavosti u podrski grafickih kartica

Ma ubi covjece R9 290X cak i GTX 780Ti a ne tu obicnu gtx780, amd rastura sa novim driverima.
untitled-2.png

GTX780 gubi cak 15 fps-ova AMD RULES!!!
 
Poslednja izmena:
Odlicno radi na ROG laptopu, i7-4710HQ, GTX 970M 3GB, 8GB DDR3 1600MHz, SSD...vecina stvari je na max, 60fps gore-dole...
 
Ma ubi covjece R9 290X cak i GTX 780Ti a ne tu obicnu gtx780, amd rastura sa novim driverima.
Pogledajte prilog 167822

GTX780 gubi cak 15 fps-ova AMD RULES!!!

Nisu im iste rute benchmarka, pa su i razliciti rezultati, zavisno od sajta...? Kao i podesavanja (npr. AA).




Brate ako si to prvo obratio paznju zanci da ti je vid 101% malo si pored monitora :D

Cuj malo, deceniju i po dnevno po 7-14 sati ispred monitora...naocare za vid jos uvek ne, niti ima naznaka da ce mi trebati, genetika valjda. :d
Senke, AA, AF. Ovo ostalo se i slabo primeti, pa cak i oko osvetljenja. Plus sto YouTube kompresuje snimke, pa ima gubitaka kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Nisu im iste rute benchmarka, pa su i razliciti rezultati, zavisno od sajta...

Sto na kraju dovodi u pitanje i "default" benchmarke koje imamo u nekim drugim igrama (kome vise lezi koji deo "benchmarka" NV ili ATI, indoor ili outdoor itd), zanimljiva situacija ako mene pitate.
 
Sto na kraju dovodi u pitanje i "default" benchmarke koje imamo u nekim drugim igrama (kome vise lezi koji deo "benchmarka" NV ili ATI, indoor ili outdoor itd), zanimljiva situacija ako mene pitate.

Tacno neko testira jedan dio igre i dobije da su AMD karte jace i onda neko odradi bench iste igre ali na drugom mjestu/drugom djelu mape i dobije da Nvidia dere amd-e karte, tako je to, tesko je to utvrditi pogotovo sto optimizacije kroz drivere mogu zaista mnogo napraviti.
@deardici vjerovatno da nisu isti dio igrice testirali mada koliko ja vidim za 1080p a najvise nas ima bas monitore te rezolucije dovoljna je jedna recimo R9 280X ili GTx770 mada zbog 2Gb rama kod doticne vise mi se svidja R9 280X i ugodno igranje GTA V, dosta smo diskutovali o tome kako su bas dvije pomenute karte slicni performansi a j sam u raznim temama potencirao prednost R9 280X zbog 3Gb rama sada je bas doslo to vrjeme kad se te moje tvrdnje obistine, tek se sada vidi u praksi ono sto sam dugo govorio u raznim temama doslo je vrjeme da je za 1080P malo 2Gb rama karta kao recimo GTX960, R9 285, GTx760, GTX770 sve su dobre ali dzaba kad imaju 2Gb rama sve pada u vodu.
 
Poslednja izmena:
Nazalost, malo je. Ali ajde, takav je trend.
Mada, ne smeta svakome da smanji/iskljuci par podesavanja i fluidno odigra kako treba.



Sto na kraju dovodi u pitanje i "default" benchmarke koje imamo u nekim drugim igrama (kome vise lezi koji deo "benchmarka" NV ili ATI, indoor ili outdoor itd), zanimljiva situacija ako mene pitate.

Svakako :D
Sreca pa se na YouTube mogu naci benchmarci po nekoj ruti gde i sami mozemo proceniti.
 
gde kupiti ovu igru, sa kojeg sajta je ok cena?
 
Nacekaces se. Kazu trebace im mesec dana minimum. Koristi Denuvo.
 
Haha kad se sjetim ovih sto su govorili kao "mi ne moramo cekati 7 dana da bi se poigrali" koja ironija :d
 
Oni metalci kazu stize za par sati ali mislim da ce to biti raspad tj. da nece raditi svima. Molim vas da ne zatrpavate temu glupim pitanjima tipa "a zasto meni ne radi a skino sam pirata?"
 
Dok sam stigao kući, više nema igre u ponudi na nuuvem :(
 
Ja otišао do banke da uplatim pare ne karticu. Kad sam se vratio nema više ključeva na nuuvem :D

Mada rekoše da su naručili novu turu od R*
 
30-50kb/s ide preko R* socijalne mesne zajednice. :crash:
 
skini sa nekog private torrent trackera :)
 
kako da se igra online tutorial opet posto ja i drugar nemozemo nikako da se povezemo?
dok obojica ne predjemo tutorial ja sam preso ali on nije a sad ne znam kako da mu objasnim..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno