Šta je novo?

GTA V

znam da moze,ali nije to to.ili brzine ili chill mode,ne lozimo se svi na izivljavanje. :) narrocito je steta sto toga nije bilo u 4ci ono sumanuto jurenje sa rastom,travom i regeom je bilo toliko pogresno. :)
 
Sta bi sa Windows oznakom?
 
gta-vs-wd.gif
 

Ovo je nova igra! Sada je sasvim realno da ocekujemo i bolju fiziku automobila.
 
Tačno sam bio u pravu kada sam odlučio da čekam PC/next-gen verziju :)
 
Zavisno do toga koliko su dobro zastitili fajlove, mozemo ocekivati vec prvih mesec dana po izlasku modove za poboljsanje grafickog prikaza. Nece dugo vremena PS4 verzija biti identicna PC verziji. Watch_Dogs ima otkljucane sejdere, moderi su vec ostavili PS4 verziju u prasini.
 
Ovo je zaista fascinantno... Watch dogs su u prasini :-D
 
Brate mili.. Nego zasto ovako secka klip, ili to samo meni..
 
Nije samo tebi.. secka redovno. i PS3 i PS4. :D
 
Nadam se da ce biti isto toliko interesantan koliko dobro izgleda ovaj San Andreas II..
 
Stvarno impresivno izgleda, jedva cekam PC verziju (samo da joj optimizacija bude mrvu bolja nego kod GTA IV).
 
Ljudi jel neko od vas igrao gta5 na konzoli? Pa nije bas ovako gadno kao sto su stavili u ovom video , to je bas napucan video , ja sam presao igricu nije ovako losa slika ..
 
Da bude bolja optimizacija od Voč Dogsa i piči. Neka izgleda i kao San Andreas, što se mene tiče. Jedva čekam samo zbog multija, single sam spičio već na konzi.
 
Niko ne spominje fiziku vozila ...
 
Nisi pažljivo čitao
 
...da stvarno, ko spominje fiziku vozila? Ja sam samo video da ce unistenja kola biti bolja (posto su za old-gen ocajna), sto je vec ogroman plus (mada to mu dodje fizika unistenja, ne ponasanje vozila tokom voznje koja je veoma arkadna). Moguce je da nece dirati fiziku vozila. Secam se onog jednog videa Rockstara gde se kaze da su voznja i mnoge stvari "revamped" kako bi igra bila jos bolja! E sad, mozda je to marketinski trik i mozda su culi vapaj igraca za starom dobrom GTA 4 fizikom vozila, mada rekordna prodaja igre ne mora uopste da ih motivise da porade i na tome.

ps: Ja bih jos jednu stvar jako voleo, makar da bude opciona. To je da se auto ne okrece sam od sebe kada se prevrne!
 
Vi stvarno verujete da će neko sada da sedne i da ponovo ispočetka osmišljava kompletnu fiziku vozila? Pa i da to urade, ostaviće onda za GTA VI.

A naravno da će za sve živo reći da će biti "revamped", to je super pogodno jer praktično ne znači ništa, a može da se odnosi na bilo kakvu glupost ili sitnicu.
 
Vi stvarno verujete da će neko sada da sedne i da ponovo ispočetka osmišljava kompletnu fiziku vozila? Pa i da to urade, ostaviće onda za GTA VI.

A naravno da će za sve živo reći da će biti "revamped", to je super pogodno jer praktično ne znači ništa, a može da se odnosi na bilo kakvu glupost ili sitnicu.
+1
 
Trenutna fizika na konzolama je uzas u odnosu na najbolju arkadnu fiziku koja je krasila cetvorku.
Da ce da znacajnije menjaju fiziku za pc verziju sumnjam jer se mnogo 'devojcica' bunilo: "kad zakocim, ono jos uvek ide!!" :)
Uz postovanje Rockstar-a, naravno da ce ici na kvantitet ne na kvalitet...nazalost..,)
 
Ne znam zašto vam smeta fizika vozila u petici... Meni je super sve bilo i u IV i u V.
A za kvantitet se slažem i to bi moglo da bude dobro sa strane optimizacije. Mogli bi da izoptimizuju život iz igre kako bi radila što većem broju ljudi i imala što veći broj kupaca.
 
Vi stvarno verujete da će neko sada da sedne i da ponovo ispočetka osmišljava kompletnu fiziku vozila? Pa i da to urade, ostaviće onda za GTA VI.

A naravno da će za sve živo reći da će biti "revamped", to je super pogodno jer praktično ne znači ništa, a može da se odnosi na bilo kakvu glupost ili sitnicu.

Podešavali smo sami fiziku u četvorci, radićemo to i sada ako bude bilo potrebe, a ako ne promene ništa u odnosu na last-gen biće potrebe :)
 
Poslednja izmena:
Vi stvarno verujete da će neko sada da sedne i da ponovo ispočetka osmišljava kompletnu fiziku vozila? Pa i da to urade, ostaviće onda za GTA VI.

A naravno da će za sve živo reći da će biti "revamped", to je super pogodno jer praktično ne znači ništa, a može da se odnosi na bilo kakvu glupost ili sitnicu.

Kod ove igre / endzina to nije problem. Problem bi bio nacin na koji bi se to odrazilo na dizajn mnogih misija. Eno recimo ono jurcanje na motoru za avionom koji se rusi gde Trevor prelece citava brda. :) Takve misije bi morale prilicno da se modifikuju (promena terena, rute,...) ako bi fiziku priblizili GTA cetvorci.

edit: Verujem da ima tu jos mnogo sitnica koje bi morale da se prilagode drugacijem ponasanju vozila. Daleko od toga da nije izvodljivo, ali bi zahtevalo mnogo vise posle od pukog ukucavanja novih parametara za amortizere. :)
 
Poslednja izmena:
To stoji, i u četvorci su dve misije sa helikopterima pravile problem kada se moduje, ali kada se igraju takve misije nije problem vratiti originalna podešavanja :)
 
samo mi se sudari bas ne dopadaju... ako to odrade voznja i moze proci...
 
Mislim realno je da sa punom brzinom udaris u drugo vozilo koje se ne pomera i ono nista samo se malo izokreces usporis i dalje ides,da da i u realnom svetu je tako :)

Trebalo je da to sve urade da bude realisticnije za PC-e da pokazu full potencijal ako to ne urade onda bezveze ,ali i dalje cu kupiti original gta V kada izadje zbog multija..

rAMA: Da li mogu ti dodaci za bolje upravljanje vozilima da se instaliraju na original GTA IV ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno