Šta je novo?

GTA V

Gta je igra koja je pocela na PC-u i glupo je da ne bude. RDR je pocela na konzoli i ne mora uopste da bude portovana na PC.
 
Gta je igra koja je pocela na PC-u

Apsolutno svi delovi GTA su bili portovi za PC, cak i prvi je bio zapravo DOS portovan na Windows. Tako da ne vidim o kakvoj ekskluzivi ovde pricamo, niti pocecima na PC.
 
Poslednja izmena:
Upravo ono sto sam rekao, i? Pogledaj takodje za cega su pravljeni svi ostali GTA delovi. PC, tj. Windows platforma, nikada nije bila prioritet niti pocetak razvoja za GTA.
 
Ne bih da budem pesimista, ali isto tako se govorilo i za Red Dead Redemption. Jedna od najprodavanijih igara tada, sigurno ce Rockstar portovati na PC i nista.
Mišljenja sam da će RDR ipak stići na PC jednog dana. Pogledaj Bully, još jedan Rockstarov mega hit za koji smo svi bili potpuno sigurni da neće nikada na PC stići, pa smo nakon nekoliko godina ipak dobili PC port.
Samo treba imati strpljenja kada su Rockstar i njihovi PC portovi u pitanju. Možda ćemo GTA V za PC dobiti ove godine, možda nekih pola godine nakon next gen portova, možda tek za par godina, ali sigurno ćemo ga dobiti i to je ono najbitnije.

PC njima daleko najmanju zaradu donosi, trebamo biti srećni i zadovoljni što svoje hitove ipak portuju na PC umesto da budemo razmaženi i zahtevamo PC portove što pre...
 
Poslednja izmena:
Ono što je pitanje je da li će PC verzija izaći uporedo sa PS4 i Xbone verzijama ili malo kasnije.
 
Mišljenja sam da će RDR ipak stići na PC jednog dana. Pogledaj Bully, još jedan Rockstarov mega hit za koji smo svi bili potpuno sigurni da neće nikada na PC stići, pa smo nakon nekoliko godina ipak dobili PC port.

Prilicno sam siguran da RDR nikad nece izaci za PC...
 
Evo, da castite :D


Grand Theft Auto V for PlayStation®4, Xbox One and PC



[youtube]3DBrG2YjqQA[/youtube]
 
Poslednja izmena:
HAHA! Ipak se zna da nisu samo konzole nex-gen. Jos samo da optimizacija bude dobra i da ne bude obican port.
 
Ovaj dan nije mogao lepse da pocne :D
 
Hurr-durr grephics, fps, tekščrs posts ar kaming.

Drago mi je što će da se pojavi i što ću imati priliku da odigram i u multiju, ne samo u singlu. Igra je remek delo. + i mene interesuje optimizacija, plašim se da ne bude kao IV. Nisam IV igrao na PC-u do prošle godine, pa ne mogu baš da znam kako vam je bilo kad se tek pojavila, ali sam čuo da nije bilo najsrećnije.
 
Ni sada nije najsrecnije a kamo li kad se pojavila. Trebalo je 1000 peceva i tvikova da proradi koliko toliko normalno.
 
Bogme će se kupovati nove makine zbog ovoga ako situacija bude ličila na onu sa GTA IV.:) U svakom slučaju srećan sam što konačno stiže na PC, ako postoji igra kojoj se može oprostiti previsoka zahtevnost to je GTA.
 
moja procena jer je 2K radio na igri da ce biti optimizovanija od Watch Dogs-a ;-)
 
9M6vg1e.jpg
 
Ne verujem da će posle onako vrhunske optimizacije za konzole dozvoliti
užasnu optimizaciju na PC-u.
 
Lijepo da docekamo i ovo, ovdje ce biti stotine sati igranja, pogotovo multiplayer yay ! :)
 
Samo da nategnu voznju kao u gta 4 i bicu prezadovoljan
 
A ja mislim da ce promjeniti, i dodati bolju deformaciju automobila.
GTA IV po mom misljenju ima najbolju voznju u nekoj open world igri.
 
meni nikad nije bilo jasno zasto nisu ubacili brzine,ili neki chill mode ,kapiram da je divljanje adut igre ali postoje i oni koji se ne loze na to i/ili ih to smofi posle nekog vremena.
 
Ne znam, meni je vožnja super i u IV i u V. Što se mene tiče, neka urade šta god žele.
 
Nazad
Vrh Dno