Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Probao sam par puta i video sam da je to cist mazohizam igrati fps na gamepadu :)
Idem protiv sebe samo zato sto je ovo gta ;)
 
Gamepade furam vec 20 godina ali zna se za sta su za sportske, borilacke, voznje, platforme a ne za fps i ovakve iz treceg lica gde treba da se udje u zum kad se nisani (nisanjenje sa analognim je sprdnja).

Sad ce u momentu gamepad elita da ti objasni kako je to prava stvar.
 
Verovatno :)
U igri postoji neki polu auto aim ili se varam?
 
Sad ce u momentu gamepad elita da ti objasni kako je to prava stvar.

Koristio sam kb/m bas dugo al sam se lako navikao na dzojped. Sad cak i na pc-ju imam nakacen boxov wireless kontroler jer uvek pre biram pikanje iz lezeceg polozaja nego sedenje.
Mada sve je pitanje kome sta odgovara i ukusa.
 
FPS moze, trece lice mi je bas bio problem, bez auto aim-a u GTA IV bas nista nisam mogao da pogodim.. Zato je gamepad bolji za drugi i po meni bitniji deo GTA, voznju... samo sto su fizicki model gang-bangovali za peticu..
 
ili makar kao u gta4 ;)
 
Poceo,igrao 2h...i nisam se nakanuo jos uvek da opet krenem da igram....rekao sam 100x GTA 3 je bio VRH vrhova...i par delova posle a GTA 4 i ovo...ne znam ni sam...
 
Ova igra bi mogla da se cepa na 12k ekranima , bas bi bilo lepo :-D

heheh svidja mi se comm na 00.44 :-D

 
Da li neko moze da mi kaze gde mogu legalno da kupim GTA V za PC ?

Ne pratim temu vec mesec dana i vise , zadnji put kada sam citao GTA za PC trebalo je da se pojavi krajem Marta?
 
Nije jos najavljen...
 
Nista pre leta, jeseni, zime...
 
To znaci da si ili odustali od PC-a ili im neko debelo placa da jos ne izbace za PC .... :mad::cuss:
 
Prvi bih ga kupio kao i vecina ljudi koja kupuje original box zbog kutije , sada vIse nemam nameru ako ga najave za iducu god, ove bih i uzeo ali iduce za 60e nemam nameru samo pirat dok ne bude 20e u vrh glave ovako jos mnogo ljudo razmislja pa vidi koji je gubitak.... Ne govorim za Srbiju, Srbija je mala maca trziste govorim kako ljudi napolju razmisljaju...
 
Negde sam skoro procitao da se GTA5 ocekuje u junu za next gen konzole i PC.
 
Tvoj ortak nije bitan. Igra je otisla u preko 13 miliona primeraka na xboxu.
 
Ma i ja sam vise odustao od te slobodne procene, u pravu je igor88, kada zvanicno objave izlazak za PC, PS4 i X1 onda je sigurno, ovako samo gatamo...
Bilo je u martu koliko se ja secam, ta prva slobodna procena, na kraju nista od toga, sad kao Jun, Jul... Ajde da vidimo.
Najbolje mi ovo za TLOU, niko nista nije gatao niti procenjivao, niko cak nije mislio, i odjednom paaf, ko iz neba zvanicna objava da izlazi na leto, e to je vrh.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno