Šta je novo?

Gran Turismo 5

Vala bas.. hibridni Nissan na eifelu, time trial-i na kasicicu.. :vomit:
 
370z se dobija kasnije..
 
A jel? Treba znaci da zasluzis auto koga zaradis u A-spec nakon jedne trke ?

Sta se posle dobija , volan , sediste , menjac...? :d
 
ne da zasluzis nego je redosled takav od jednostavnijih ka komplikovanijim
 
Ljudi probajte, posle komentari. I staze idu od lakseg ka tezim, isto je i sa vozilima (slabiji ka jacim modelima). Meni je interesantno da se takmicim online, vidim gde sam (first 50k :D ), i da jurim sva bolja i bolja vremena.
 
Nema sta da probamo , znamo o cemu pricamo. Mi smo gt5 igrali od kada nam je stigao sa preordera , ja sam i ps3 zbog te igre uzeo i g25 volan :p Izvozali smo sve sto se izvozati moglo , po promenljivim vremenskim prilikama , na svim layoutima , bez pomagala....

Te "lakse" staze ja nisam mirisao ni kada sam poceo sa igranjem. Kupite vi lepo gt5 pa vozajte Nordschleife 24h layout sa RUF Yellowbird-om , bez pomagala a sa promenljivim vremenskim uslovima..

Prvo to probajte a posle nama prodajte nesto sto ste vi tek sada otkrili ;)
 
Ah, Yellowbird na Nordschleife 24h :D , lepsa strana GT5, steta sto je MP organizacija na konzoli jedan veliki FAIL.
Ovaj GT academy je smesan, 2009. se vozio kombo 370z/Indy road course i to je bila uzivancija, u prvih 100 na UK listi :)
 
aaa nee , sada moras da zasluzis 370z you puny human :p
 
Joj druze Markomaniax... a gde si ti procitao da ja nemam GT5 i da sam ga tek probao? :)
 
ne secam se da si pre bio aktivan na temi (mada je to mozda zbog promenjenog avatara) a i tvoje odusevljenje time trialom , tj. gt academijom , svakako odaje takav utisak :d
 
Ja počeo ... kontorlerom ... medju prvih 200 000 :) :)

Ja sam Carobnjak1976, koji su vama nickovi ?
 
The official Italian Gran Turismo website has just published new details about Gran Turismo 5‘s upcoming downloadable content.

As expected, Twin Ring Motegi will be coming to the game, including four different configurations: the Road Course, Super Speedway, East Course, and West Course. It will be available at a price of €5.00 (prices in other regions have not yet been confirmed).

The Scion FR-S, a variant on the Toyota 86, will also become available in the game at no cost. Stay tuned for more official information regarding release dates and international pricing soon. Thanks to all of you who sent this in so quickly!

Izvor
 
Jel zna neko da li postoji kombinacija da se instaliraju patchevi i DLC na 3.55 konzoli ?
 
Videh negde podatak da GT academy izlazi 26og septembra, a ovde vidim vec neki voze? :/ Jel kasno tada da se krene ili?
 
Ionako je uzas bilo, vozili se Priusi i ostale budalastine. Ja ne verujem koliko je lose odradjen online deo igre..
 
Počeo sam da igram! Sa volanom! Koji svrš ****te....
 
Koji volan?
 
Logitech Driving Force GT
 
Probaj da nadjes u polovnim automobilima Caterham Seven Fireblade 02, i vozi na Spa.. (Comfort Soft gume i ugasene sve pomoci), taj kombo je jedna od najsvetlijih tacki GT5 za volan..


 
Poslednja izmena:
Jel svi vi igrate sa ugašenim pomagalima?
 
Jel svi vi igrate sa ugašenim pomagalima?

samo oni koji cene simulacije :d

ja sam recimo ostavljao abs na 1 , zato sto su neki automobili imali isuvise osetljivu kocnicu i prelako zakljucavali tockove. Sve ostalo iskljuceno , offcourse.
 
Jel svi vi igrate sa ugašenim pomagalima?

To ti je najbolji dozivljaj ako vec imas dobar volan.. A GT5 zna da bude jako realistican kad hoce, na pravoj kombinaciji staze i automobila kao ova gore recimo, po osecaju FFB-a bude rame uz rame sa najboljim PC simulacijama..
 
Jel igrivo ovo preko dzojpeda?
 
Hvala ljudi. Od sutra da krenem i ja da picim ovo sa zakasnjenjem :).. Valjda je bolje nego Forza 4 koja me je odusevila
 
Nazad
Vrh Dno