Šta je novo?

GooglePlay

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,678
Poena
845
Posto planiram da danas uzmem nov telefon,interesuje me sta se desava sa google play nalogom.Trenutno imam nalog koji je vezan sa mojim telefonom.E sad,dali bi mogao da dodam jos jedan tel. na isti nalog ili je bolje da napravim novi nalog za novi telefon?I jel e-mail kojim pravim novi nalog mora biti gmail?
 
Naravno da unosiš isti nalog. To je i poenta kako bi povukao kontakte ili, nedajbože, aplikacije koje si kupio. Možeš koristiti isti nalog na više telefona ili tableta istovremeno. Ako se ne varam, ne postoji ograničenje za broj uređajaja koji mogu imati isti nalog istovremeno.
 
Poslednja izmena:
Pri startovanju telefona ulogujes se sa istim google nalogom i to je to, nema brige.. Posle sve samo prebacis u telefon ako si na prethodnom sinhronizovao.. Mada ja ne preferiram Google backup ni u kakvom obliku. Radim to preko drugih programa a google samo zbog PlayStore-a.
 
A kako izlogovati, uđem u Google play ili u telefonu negde? Ubih se trazeći, ako možeš screenshot ili kako već, ako znaš:)
 
Poslednja izmena:
Ih pa da je tako lako samo podešavanja i delete ili šta god ne bih ni pitao ovde, nisam toliko smotan...:) Nešto drugo je u pitanju.
Ima opcija dodati nalog, ali kako da obrišem stari da ne koristi?
 
Poslednja izmena:
Budi precizniji, kako to ne možeš da se odloguješ ili obrišeš nalog.
Koji telefon/tablet je u pitanju.

Edit:
Alternativni način.

Step 2
Tap "Settings" and select "Applications."
Step 3
Touch "Manage applications" and select the "All" tab.
Step 4
Touch "Google Apps" and click "Clear data."
Step 5
Click "OK" on the confirmation screen. Repeat for "Clear cache."
Step 6
Press the "Back" button and touch "Gmail."
Step 7
Touch "Clear data" and select "OK." Repeat for "Clear cache."
Step 8
Return to the Settings menu and touch "Data synchronization." The phone will prompt you to enter your new Gmailaccount information.
 
Poslednja izmena:
Na većini Android telefona mora fabrički reset kako bi se uklonio glavni Google play nalog.
 
Budi precizniji, kako to ne možeš da se odloguješ ili obrišeš nalog.
Koji telefon/tablet je u pitanju.

Ma moj je Xperia acro S nego drugu za Huawei Ascend Y300 (isti OS) a cura mu ubacila njen nalog pri aktivaciji googleplay-a i sad on ne ume da stavi svoj nalog.
Pretpostavljam da je sve ovo (screenshot) clear data i keš naravno pa tek sve ponovo aktivirati sinhro?
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-03-10-22-34-13.png
    Screenshot_2014-03-10-22-34-13.png
    534.9 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Vrh Dno