Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

Ne znam kakav je nisam jos isprobao, uglavnom besplatan u naredna tri dana do 30og decembra

Private Browser - Fast VPN Incognito Browser
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.indie.dev.privatebrowserpro&hl=en
Kome treba browser sa ugrađenim VPN-om, možda je bolje odlučiti se za Operu, jer mi sve tri aplikacije ovog tima koji pravi incognito browser me ulivaju poverenje. Sve tri su faktički ista stvar.

Opera sa VPN-om koju koristim već par godina:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser.beta
4ee03d5f4a0255ed544af103a3e9b58d.jpg
 
Ne znam da li je odgovarajuća tema ali zamolio bih za pomoć ovde. Kupio sam aplikaciju pre desetak minuta, nije bilo mogućnosti da se proba pre kupovine pa sam je odmah uzeo, međutim ipak mi ne odgovara. Postoji li mogućnost da deinstaliram aplikaciju i da mi se novac refundira jer je kupovina obavljena pre desetak minuta?
 
Samo odinstaliraš aplikaciju

Sent from my secretary using typewriter
 
To sam i uradio, hvala na informaciji. A kako ide povrat novca? :)
 
Hvala puno svima na pomoći, odobren mi je povraćaj novca.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Trebalo bi automatski ako u roku od sat vremena odinstaliraš aplikaciju. Oni za tih say vremena ni ne rezervišu iznos. Bar je kod mene tako bilo do sad

Sent from my secretary using typewriter
 
Iznos mi je bio odmah rezervisan a refund opcija nije postojala u play prodavnici, ranije je postojala i bez problema sam mogao da je iskoristim, doduše to sam uradio 2-3 puta ali sam mogao, sada su baš iskomplikovali. Pomoglo mi je uputstvo koje je postavio Corvus Corax.

Hvala još jednom! :)
 
Znači imamo 48 sati "fore" da isporbamo aplikaciju... Odlično.

Dodato u prvi post, hvala CC!
 
Hitman Go besplatan jos 6 dana.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Vredi li taj Hitman go, igrao neko?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ako si igrao lara croft go, deus ex go, ovo ce ti se svideti sigurno :D Ali inace, meni je bila zanimljiva igra za mozganje, jednostavne kontrole, lepi nivoi, ne skodi kad je free barem da claimujes :type:
 
Lara je dobra, Hitman sam obrisao nakon 2 minuta.
 
Nisam igrao ni jedan Go, deluje lepo na oči. Instalirao pa cu videti da je probam.Na telefonu jedino sto igram je clash of clans.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lara je odlična, Hitman mi se ne sviđa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav. Burazer ima. Problem na Samsung s10+ da mu ne radi search na Google play, za neke aplikacije koje znam da postoje u Srbiji njemu piše "not available in your country", a uspeo je da platio yt music family, al ne moze da shareuje taj nalog sa suprugom koja isto ima srpski nalog, jer piše da nisu iz iste zemlje.

Kad odemo na account pise da je zemlja Srbija, al ne znam u čemu je problem. Probao sam da resetujem cach i data za Google play i Google play services.

Da li je neko imao ovaj problem i da li ga je rešio... Googlao sam i rešenje je uglavnkm ovo sto smo već uradili...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel uspeo neko VCMI da natera da radi sa Shadow of Death ili Armagedons Blade?
 
Nazad
Vrh Dno