Ja sam moj 10 Pro XL 28.12. platio 910€. Nov "vakum" što se kaže.
Pričali smo već, barem za iPhone i Pixel, najbolje vreme je oko NG kupovati, jer taman prođe malo od izlaska novih modela, padne cena prošlogodišnjih ali i novih jer su već "stari" par meseci. A i često iskoči neka ng akcija.
Ali generalno, brzo padne sa nekih 1200 na 1000, posle malo sporije do 900 i onda se dugo vrti 870-900.
I jako sam srećan i zadovoljan zbog kupovine, baš mi odgovara telefon i ne planiram da ga menjam kao što nisam ni Pixel 7 Pro zamenio tri generacije.