Zamenski sam stavio sam i nisam zadovoljan.
Hvala svima.
Servis u pitanju je Bezar Mobile u Novom Sadu.
Tvrde da nece da stavljaju kineske ekrane zato sto su imali problema sa njima i insistiraju da stavljaju original tako da djene djene aj da im verujem.
Upustio bih se u ovo sa njima zato sto imaju original na stanju tako da bi zamena bila gotova za dan.
Ne cima mi se neko iz EU pa jos i da cekam ekran i preko koga cu ga prosvercovati u srbiju i kad.
Hvala svima jos jednom 🙂
Bolje Pixel 9 Pro u ruci nego pixel 10a na grani😂😂😂