Šta je novo?

Google Pixel 8 / 8 Pro

Nema veze što je od Nord 2 65w, bitno je da li podržava PD protokol.
 
Savet ti je ako hoćeš Volte da promeniš mrežu 😁 uživaj u kupovini
 
Sto manje budes cackao, bolje ce raditi. Opusti se i uzivaj.
 
GiPhone?😂
 

I dalje mislim da će u startu bolja kupovina biti P8, makar dok ne padne cena 8a na oko 400e. Fin mobilni u najavi, pogotovo što koristi gg3 :)
 
14. maj
549€

20240504-122803.jpg


 
Ne znam koliko je koštao p7a u startu u EU ? 🤔

Edit: 509e je bio 7a. Standardno ih nije briga za EU tržište
 
Poslednja izmena:
Koliko god da je koštao i P7a, a naročito P8a su preskupi telefoni bez validne garancije od 2 godine.
 











And Pixel 8a will receive 7 years of software support, including security updates and Android OS upgrades. Plus you’ll benefit from all the new features and improvements in ongoing Feature Drops.
This means that the last OS update the phone will get will be Android 21 when it launches in 2031.
 
Poslednja izmena:
"This means that the last OS update the phone will get will be Android 21 when it launches in 2031."
Aha 😂😂😂
 











Kakav odvratan dizajn...bezeli by 2016god....gospode.
 
What’s included

The May 2024 update includes bug fixes and improvements for Pixel users – see below for details.

Bluetooth

  • General improvements in stability or performance for Bluetooth LE audio *[1]

Camera

  • Fix for camera performance under certain conditions when recording video *[2]
 
Google trade in mi nudi da zamenim pixel 7a, poručim 8a (shipping 14. maja) i doplatim 250€.
 
Posle ovog majskog updejta kada preko Suzukija omogucim volte nemam više onu HD ikonicu kada zovem i posle poziva ?
Mada kada zovem nekoga ne prelazi na 3g.. samo nema te HD ikonice više
 
Nazad
Vrh Dno