Šta je novo?

Google Pixel 7

To mi je žešći korak u nazad bio.
 
Pixel 7a specs leak: 90Hz display, 64MP main cam, wireless charging

gsmarena_001.jpg
 
Pa ovo praktično nije (viša) srednja klasa, ovo je već viša klasa po specifikacijama. Po čemu se uopšte pa razlikuje od 7?
 
Pa ovo praktično nije (viša) srednja klasa, ovo je već viša klasa po specifikacijama. Po čemu se uopšte pa razlikuje od 7?
po tome sto 7 nece vise da se proizvodi, pa ce 7a da prazni zalihe hardvera kako bi 8 bio primarna prodaja :)
 
Ima li neko ideju koja ce otprilike biti cena Pixela 7a kod nas (na KP)? Ne znam da li da mozda sacekam ili uzmem 6a sada.
 
450e sigurno. 6a ima super ocuvanih za 260e.
 
Pozdrav ekipo, pisem ovde jer verujem da je dosta vas preslo sa p6 na p7. Vidim da je cena p6 pro i p7 obicnog maltene pa ista. Sta je bolja kupovina? Ekran, velicina, baterija mi nisu bitni, bitno mi je da nema pregrevanja, da nema bagova ( citao sam da je 6 prepun istih ) i da je kamera sto bolja ( glavna, ostale su mi nebitne ) jako puno fotkam, i razmiljam se da li je vredno preci sa ip12 na nesto od pixel serije. Hvala unapred .
Od mene preporuka za p6 pro. Napisao sam sad post u p6 temi pa pogledaj, možda ti pomogne u izboru.
 
Od mene preporuka za p6 pro. Napisao sam sad post u p6 temi pa pogledaj, možda ti pomogne u izboru.
Čini mi se da od serije 7 ima opcija za brisanje objekta sa slike. Mislim da u recenziji Peca briše dimnjak na kući i bas izgleda kao da ga nije bilo, bez greške odrađeno.
To ne može na 6Pro ili može?
 
Čini mi se da od serije 7 ima opcija za brisanje objekta sa slike. Mislim da u recenziji Peca briše dimnjak na kući i bas izgleda kao da ga nije bilo, bez greške odrađeno.
To ne može na 6Pro ili može?
Trebalo bi da su omogućili svim korisnicima sa pretplaton za Google One. Bez obzira na telefon.
 
Čini mi se da od serije 7 ima opcija za brisanje objekta sa slike. Mislim da u recenziji Peca briše dimnjak na kući i bas izgleda kao da ga nije bilo, bez greške odrađeno.
To ne može na 6Pro ili može?
Možeš da obeležiš bilo koji objekat. Npr automobil, hotel i dimnjake 🙂
Trebalo bi da su omogućili svim korisnicima sa pretplaton za Google One. Bez obzira na telefon.
Imam pretplatu. Možda zato imam tu opciju.
 

Prilozi

  • PXL_20230504_191351707.jpg
    PXL_20230504_191351707.jpg
    204.7 KB · Pregleda: 76
  • PXL_20230504_191351707~2.jpg
    PXL_20230504_191351707~2.jpg
    199.5 KB · Pregleda: 78
Jel se nesto popravilo po pitanju a1 mreze i pixela?
Koliko sam ispratio bilo je nekih problema oko mreze, poziva, volte...
 
Samo volte ne radi. Sve ostalo je kako treba
 
Kod mene ima jaš jedan problem sa A1 koji se javio reativno skoro. Dakle, ja sam na A1 i kada zovem neke brojeve iz contact liste koji su na MTS mreži, nakon obavljenog i završenog poziv, na call listi mi piše "private number" a ne ime kontakta. U pitanju je P6. Kada karticu stavim u drugi telefon ( Samsung ) sve je u redu. kada ubacim Yettel karticu u P6 opet je sve u redu....
 
Ja nemam taj problem. Jesi cackao oko aktiviranja voltea nesto? Probaj mozda fabricki reset
 
Kod mene ima jaš jedan problem sa A1 koji se javio reativno skoro. Dakle, ja sam na A1 i kada zovem neke brojeve iz contact liste koji su na MTS mreži, nakon obavljenog i završenog poziv, na call listi mi piše "private number" a ne ime kontakta. U pitanju je P6. Kada karticu stavim u drugi telefon ( Samsung ) sve je u redu. kada ubacim Yettel karticu u P6 opet je sve u redu....
Isti prob. i kod mene A1 mreza.
 
Nekada davno sam imao verizon verziju LG G3 telefona, isti problem sam imao jer oznaka modema i samog modela telefona nije bila predviđena za Evropu. Probelem je rešen tako što sam pozvao mts podršku oni su nešto kod njih podesili i posle sve ok bilo.
 
A1 podrška je po mom iskustvu prilično nezainteresovana za rešavanje problema sa telefonima koji nisu u njihovoj ponudi. Drugo, vrlo je intresantno da nisu u pitanju svi brojevi MTS mreže neko nekoliko njih za koje ne može da se uzme neka zakonitost ( u mom slučaju su to, za sada, dva broja sa pozivom 064 i jedan sa pozivom 065 )....
 
Poslednja izmena:
Mnogo posla a mala verovatnoća (nikakva) da reše.
Da se ne uvrediš ali problem nije u njhovom domenu ako sam u potpunosti razumeo situaciju.

Da li si pokušao sa nekom drugom aplikacijom za pozivanje?
 
Mnogo posla a mala verovatnoća (nikakva) da reše.
Da se ne uvrediš ali problem nije u njhovom domenu ako sam u potpunosti razumeo situaciju.

Da li si pokušao sa nekom drugom aplikacijom za pozivanje?
Problem i do jednih i do drugih. Da svi koriste standardizovana podesavanja sve bi radilo, ali se uvek neko pravi pametan i onda optuzuje onu drugu stranu (proizvodjac telefona i mobilni operater). Kako to da svi custom romovi imaju onu univerazlnu listu sa sve operatere na svetu i uvek radi VoLTE na vecini romova. Samo se fabricki lome da uspostave konekciju....
 
Tako je. Baš zato se i zove "custom" jer je izmenjen i ne prati zadate standarde.
O tim standardima mi nešto znamo, a nešto ne (jer su neke stvari interne prirode).
 
Imam P7 koji sam dobio na poklon iz Nemačke. Fizička kartica mi je mts a esim je A1. Dok je na njemu bio Android 13, non stop, na svakih minut dva je ispadao iz mreže mts i vraćao se. Ponekad bi ispao i iz A1 pa bi restart bio jedino rešenje. Onda sam instalirao Android 14 i problem sa ispadanjem sa mreže se rešio, ali je doneo puno drugih bagova. I tako, od kad imam ovaj Pixel 7, nosim se mišlju da se vratim na moj stari Realmi 8 koji je radio bez greške. Bateriju i dual apps na P7 da i ne pominjem...
 
Mnogo posla a mala verovatnoća (nikakva) da reše.
Da se ne uvrediš ali problem nije u njhovom domenu ako sam u potpunosti razumeo situaciju.

Da li si pokušao sa nekom drugom aplikacijom za pozivanje?
Ništa se ja ne vređam ;) Samo znam da u mom domenu sigurno nije. I za razliku od tebe , mislim da bi to A1 mogao jako brzo da reši ali ih ne zanima, što mogu da razumem. Da, pokušao sam sa nekom drugom phone aplikacijom i neće. U svakom slučaju ne uzbuđuje me to previše, kada, tamo pred kraj godine budem kupovao nov telefon onda ću da razmislim.. ;)
 
U A1 sam mreži. Taman prelomnim da kupim P7 ili Pro verziju izadje nešto da me udalji. Sad se lomim izmedju tog modela i Honor Magic 5 Pro.
Vidim da P7pro ima bolju kameru ali ne drastično.
Izgleda da cu na tu razliku da zažmuri zbog 512GB memorije, i sata što ide u promo periodu.
 
Nazad
Vrh Dno