Šta je novo?

Google Pixel 7

Imate li preporuke gde uzeti staklo i masku? Nisam navikao na ogoljen telefon. I ima li neko iskustva sa onim staklima mobile outffiters?
 
Palo mi na pamet skoro da probam kad sam bio u delti, kad ono 3k cena za ekran :D
samo sam se okrenuo i otisao
 
S23 jedino ako volis kompaktne telefone, u svim ostalim slucajevima pixel. Sve brze i fluidnije radi iako po specifikacijama slabiji chipset. Koristio sam oba i sekunde dileme ne bih imao
Ja sam imao Pixel 7 Pro, i sad sam prešao na S24. Ogromna je razlika u brzini, nema seckanja lagova, sve znatno brže radi Samsung i uz to se ne greje. Jedino je kamera na Pixelu bolja i to je to. Da ne pričam koliko je ekran kvalitetniji i svetliji na Samsungu a i baterija je bolja.
 
Imate li preporuke gde uzeti staklo i masku? Nisam navikao na ogoljen telefon. I ima li neko iskustva sa onim staklima mobile outffiters?
Godinama ih koristim i za krive ekrane su definitivno jedno od boljih ako ne i najbolje rešenje. Po mom mišljenu je mana cena, samo ekran 3000rsd, osim cene mana je i struktura tog materijala, nekako je pod rukom gumenkasto, ne znam, nije idealno rešenje, ali mi je najprihvatljivije za krive ekrane. Ja ih uglavnom zamenim posle god dana zbog tragova korišćenja i tu daju 50% ako se menja na istom telefonu...
 
Godinama ih koristim i za krive ekrane su definitivno jedno od boljih ako ne i najbolje rešenje. Po mom mišljenu je mana cena, samo ekran 3000rsd, osim cene mana je i struktura tog materijala, nekako je pod rukom gumenkasto, ne znam, nije idealno rešenje, ali mi je najprihvatljivije za krive ekrane. Ja ih uglavnom zamenim posle god dana zbog tragova korišćenja i tu daju 50% ako se menja na istom telefonu...
Ako vredi dati toliko, krastavac daću. Kad sam vec toliko dao za telefon.
Ja sam imao Pixel 7 Pro, i sad sam prešao na S24. Ogromna je razlika u brzini, nema seckanja lagova, sve znatno brže radi Samsung i uz to se ne greje. Jedino je kamera na Pixelu bolja i to je to. Da ne pričam koliko je ekran kvalitetniji i svetliji na Samsungu a i baterija je bolja.
Da, ali ja pitao za s23 :)
 
Nerealna konstatacija, ni s23 sa SD nije bolje radio od P7 Pro, bili su tu negde oba rade lepo. Treba da mi stigne 24 Ultra sledeće nedelje, koristiću ga kao primarni uređaj, i baš ću pisati ima li razlike u brzini...
 
Ja imam 2 baga koji me opasno nerviraju. Gboard mi sam menja layout povremeno, bez ikakvog pravila, više puta dnevno. Kada sam u android auto modu, pustim nešto na YouTube, ekran ugašen, na početku pesme (obično u prvih 10-ak sekundi), kao da premotam unapred 10s, pesma preskoči. Ekran ugašen, telefon spušten ispod naslona za ruku.
 
Godinama ih koristim i za krive ekrane su definitivno jedno od boljih ako ne i najbolje rešenje. Po mom mišljenu je mana cena, samo ekran 3000rsd, osim cene mana je i struktura tog materijala, nekako je pod rukom gumenkasto, ne znam, nije idealno rešenje, ali mi je najprihvatljivije za krive ekrane. Ja ih uglavnom zamenim posle god dana zbog tragova korišćenja i tu daju 50% ako se menja na istom telefonu...
Ja sam stavio neku foliju za 1000 din u uscu, neka radnja manja nije outfiters, evo posle godinu dana sve super stoji nema mehurica i ono sa strane itd itd.
Decko na licu mesta sece foliju sa nekom masinom i stavlja. Namerno sam malko skratio sa strane da je maska ne podize i sve top.

Imao sam i outfiters koji je 3 puta skuplji a bukvalno sve isto, jos mi ova bolja jer nema toliko gumenkast osecaj kao kod outfitersa.
U poređenju sa Samsungom, nebo i zemlja razlika...
Pa da, nebo i zemlja razlika koliko lepse radi Pixel, drug se razocarao kad je video na sta je bacio pare (s23 obican) kad je video kako radi moj pixel 7 pro.
 
moja putanja pixel 7 pro, s21 ultra, honor magic 5 pro, s23 ultra, i sad nazad na pixel 7 pro.
Svaka cast samsungu i one ui ali nista ne pobjeduje cisti android.
Npr kad ste u nekoj aplikaciji i pritisnete tipku za zakljucavanje, pixel odma lagana animacija od botuna put centra ekrana i aod je odmah tu, samsung se misli par sekunda pa samo upali aod.
Znam da je glupost al eto, jednostavno mi lezi ovaj googleov sw vise nego ijedan.
Takodjer pixel je jedini mob di se ne treba pretjerano zezat oko gcama :D
 
@thebatman Verujem da će i moja putanja brzo posle 24 Ultre biti na neki Pixel, verovatno 9te serije 😁 Realno je nekako "najživlji" softver na Pixelu, animacije i sitnice su vrhunski odrađene, kod One Ui-ja je sve mrtvo nekako, nema to nešto što pikseli imaju, plus me tamo nerviraju dupla ažuriranja, Play Store i Galaxy store, mogli su sve to lepo spakovati na Play prodavnicu...
 
plus me tamo nerviraju dupla ažuriranja, Play Store i Galaxy store, mogli su sve to lepo spakovati na Play prodavnicu...
Kod Samsunga je sve duplo i tako će i ostati, razlog je taj da su se odlučili da imaju svoj sopstveni playstore i sve ostalo za slučaj da jednog dana zatreba..
 
Ako možeš pusti u dm koja je da probam sledeći put.
Nisam siguran za naziv. Ali mislim da je nešto tipa 3g store tako nešto, mislim ne možeš promašiti u Ušću.
Nije štand nego baš prodavnica, ima ono maskice i tako to.
 
Pa da, nebo i zemlja razlika koliko lepse radi Pixel, drug se razocarao kad je video na sta je bacio pare (s23 obican) kad je video kako radi moj pixel 7 pro.
Kod mene je skroz drugačija situacija. Pixel 7 Pro je imao lag i seckanje u twitteru, redditu, chromu, frame drop u igrama itd a na Samsungu sve radi glatko, otvara i instalira aplikacije duplo brže. Koristio sam uporedo Pixel i Samsung i znam šta pričam i mogu reći da je samo kamera bolja na 7 Pro i ništa više. Moguće da je Pixel 8 serija bolja i brža, ali nisam imao prilike da probam.
 
probudih se jutros, trebalo mi je malo vremena da skontam da se sat sam pomjerio za +1h, ili je zabudalio sa ljetnjim računanjem vremena (poranio), ili me prebacio u pogrešnu časovnu zonu. Fix je bio da isključim automatsko ažuriranje vremena na osnovu lokacije...
 
Je l ima pixel app lock opciju? Navikao sam da imam to na Huawei telefonu.

Neko gore napisa za bag sa promenom tastature. Meni to radi između engleske i srpske tastature.
 
Budim se ja jutros pre alarma, pogledam na sat kad ono devojka prespavala alarm.
Ali pogledam u sat u stanu, kad ono minus sat vremena u odnosu na moj sat na fonu.
Uđem u podešavanja ono stoji vremenska zona Bugarska a kod njih je plus 1..
A automatski mi je stajalo za vremensku zonu da hvata po lokaciji itd, i evo noćas se prvi put desilo da je sam prebacio u +1 u odnosu na nas iliti Bugarsku..
Ko zna šta se desilo, ali ajde ispratiću..
 
Budim se ja jutros pre alarma, pogledam na sat kad ono devojka prespavala alarm.
Ali pogledam u sat u stanu, kad ono minus sat vremena u odnosu na moj sat na fonu.
Uđem u podešavanja ono stoji vremenska zona Bugarska a kod njih je plus 1..
A automatski mi je stajalo za vremensku zonu da hvata po lokaciji itd, i evo noćas se prvi put desilo da je sam prebacio u +1 u odnosu na nas iliti Bugarsku..
Ko zna šta se desilo, ali ajde ispratiću..
Pa vidi moj post, 2 iznad tvog 😁
 
Pa i ja napisah: Fix je bio da isključim automatsko ažuriranje vremena na osnovu lokacije...
Mislio sam da si morao ručno da ga tražiš, nisam znao da si samo ugasio pa upalio i on našao dobru vremensku zonu po lokaciji sam.
 
Iskljucio sam skroz shaltanje po lokaciji 😁

Ne bih da zakasnim na posao zbog toga
 
Namerno sam ostavio automatski, i noćas je opet pobrljavio...
 
Rekoh ja 😁😜
 
Nazad
Vrh Dno