Šta je novo?

Google Pixel 3

Hardverski valjda nisu iste kamere na p2 i p3?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Poprilično sam siguran da jesu. Osim prednje, tj još jedne prednje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hteo bih da skrenem ljudima pažnju da pixel telefoni i nexus telefoni nisu zamišljeni da budu top of the line, već referenca za druge proizvodjače u kom smeru treba da se kreću.
Nexus telefoni nisu flagship telefoni, niti im je to bila namera. Google ne planira da bude Samsung ili Huawei, i da proizvodi milione komada godišnje...
Ovo su dev telefoni prvenstveno, ne treba prosečan korisnik da se lepi za njih...
Što se tiče rama, nikako nije malo, pogotovu sa novim restrikcijama od 8.1 pa na ovamo kojima se background servisi bukvalno ukidaju kada je app u pozadini, tako da problema sa memorijom neće biti. Kao ni sa baterijom (hopefully) .
Ostaju samo push notifikacije, dok se ostali "hard work", koje aplikacije možda imaju, odlažu i izvršavaju u batchevina.
4gb rama će biti veoma zadovoljavajuće.



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk



Nexus nije bio, Pixel jeste.
 
Po meni je najveci napredak sto su prvi put ugradili vrhunski ekran.

Jos da nauce da naprave premium kuciste i 90% posla su odradili.
 
Gde najbolje kad taj deo ekrana gore onda gubi smisao?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja bih pre izabrao sa taj deo ekrana nema nikakvu vrednost ali sa normalnim status barom. Koliko sam primetio ostali su to implementirali kao menjanje boje u crnu dok elementi ostaju tu prisutni i dalje. Možda grešim

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa to kako su drugi odradili je jedini način da se ti rogovi iskoriste. Ako to nisu mogli tako, trebalo su i xl verziju bez notcha da naprave i gotovo.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisu mogli XL verziju bez notcha zbog apk devova .. nije loše ovo rešenje gde se stavljaju skroz crne trake , mada tako displej nije nešto veći nego na običnom pixel 3 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Jedina gluplja stvar od samog notch-a je skrivanje istog na ovaj način. Ekran od par stotina dolara treba da glumi parče plastike.
 
722€ preorder za manji pixel,802 za xl u nemackom Telekomu. Isporuka 02.11.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo jedan do drugog ;) na XL sakriven notch

tapatalk_1539198431859.jpeg

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
A cemu taj notch sluzi zapravo? na 99 posto telefona?

Ajde kontam kod jabuke hteli su ekran od ivice do ivice ali nisu mogli zbog svih tih kamera i cudesa, pa ajde iako izgleda i x odvratno razumem, bar se dobije face unlock koji radi u svim uslovima. Koji je razlog kod android proizvodjaca? Ili je to ono zaba videla da se konj potkiva pa i ona digla nogu
 
Poslednja izmena:
Manji je izgleda stvarno sweet spot, but the price is to goddamn high!!![emoji38]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mnogo veliki notch.. Da ima da se uzme kod nas sa garancijom prvi bih ga uzeo, ali *mjau**mjau**mjau*..
Kakva je kamera, jel izasao neki test?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mali je bombona. Onako kako treba mob da izgleda. Nadam se da je ovaj FHD ekran klasa i da ce 4 gb da gura. Ima li ip68?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima.
Mali je prejak , ali biće dobro ako za godinu dana bude 500e :)
[YouTube]_G_O7ltk0sQ[/YouTube]

Napokon i neki klip sa manjim modelom.


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja bih pre izabrao sa taj deo ekrana nema nikakvu vrednost ali sa normalnim status barom. Koliko sam primetio ostali su to implementirali kao menjanje boje u crnu dok elementi ostaju tu prisutni i dalje. Možda grešim

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
U tom slučaju kupiš lepo p2 xl i uživaš; ovim sakrivanjem noča si dobio upravo taj telefon!!
722€ preorder za manji pixel,802 za xl u nemackom Telekomu. Isporuka 02.11.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Jel to uz neki paket ili? Ako bude ova cena u radnjama biće super, kao u americi!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@duma javi ako naletiš na cene u mediamarktu ili saturnu kako se kreću. Bedak je što za sada ima samo od 64gb kod ovih pomenutih

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ok. Izaci ce uskoro sigurno ali ne verujem da ce biti nize od oficijelnih.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A što je onda ova cena u telekomu.de...zaključan na mrežu ili šta?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne,sim free je. Nema nikakve fore. Ne znam,mozda saturn i mm izadju sa manjim cenama ali znajuci ih,ne verujem...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Postoji cena na saturn sajtu. pixel 3 850e , 3 xl 950e
 
Poslednja izmena:
Strašne cifre. Baš su ga preterali ove godine.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cena ce biti odlucujuci faktor. Ako naleti pixel 2 xl za normalne pare, bolje mi je njega da kupim, i ako mi se ovaj mali pixel 3 bas svidja. Jos kad google azurira software za kameru i na pixel 2, bice dosta primamljiv da se kupi, narocito jer ima dosta slicne specifikacije kao trojka, sem nesto sporijeg procesora. Ej meni i dalje facinantno, kako su mogli da metnu 4gb ram-a na trecu generaciju kad je jos prvi pixel imao 4gb. Tu su stvarno preterali.
 
Vec imas apk da skines na netu za pixel 2 i xl2. Ima malo razlike u kvalitetu i bolji interfejs.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno