Šta je novo?

Google Pixel 2

Mislim da ne moze ako TV ne podrzava chromecast standard. Ja sam isto pokusavao ali bezuspesno, Google je dosta bezobrazno izbacio sve ostale standarde i forsira svoj chromecast.
 
Пробао разне апликације, али не мере. Хвала на одговорима!
 
Probao ko novu betu?

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi kako vam radi ovaj april update?
Dosta mi znaju kasniti notifikacije, kod video poziva na viberu puno više šteka u istim uvijetima nego na prijašnjem updateu.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
I meni kasne notifikacije, bez obzira na aplikaciju. Nadam se da će srediti majskim update-om.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Gde se gase ove story sto su pocele da mi iskaucu svaki dan po par puta?
Trazio i trazio po podesavanjima ali nisam nasao...
 

Prilozi

  • story pixel.png
    story pixel.png
    467.3 KB · Pregleda: 175
To probaj da nadjes negde u podesavanjima kad odes sa pocetnog ekrana na levo pa ti izadje taj "news feed" il kako se vec zove, ili jednostavno kad ti iskoči idi na ovo "manage notifications" i tu sredi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koliko moze da kosta zamena ekrana na 2 XL? Tacnije staklo je puklo.
I gde to moze da se odradi u Beogradu?
 
Odradio upgrade na 10-ku i danas primetim da slika od zadnaj tri meseca nema vise u photos app(a starije od 3 meseca su i dalje tu).Udjem u file manager na telefonu i sve slike su tu i dalje,samo ih photos app ne vidi :p. Neko slican prob,resenje ?
 
Zale se ljudi na to, kod mene isto bilo, samo se konektovao na net i malo listao slike i kesirao je opet sve, na fonu, backupovane i itd.
 
Nisam imao tih problema, samo par aplikacija koje neće da rade pod 10, obe DJI

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Kako se radi onaj wipe data i brisanje svega na 2xl?
Planiram za vikend da pobrisem sve posle sinocnjeg update-a na 10.
 
Factory reset, imaš negde u podešavanjima, pod backup valjda

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To znam,mislio sam na ono kad se telefon pali pa se pritisne nesto da telefon one u onaj boot mod ili kako se vec zove i da se tamo odradi to brisanje.
Ili je dovoljno kroz podesavanja pa na factory?
 
Meni je resetovao aplikacije za Telenor Banku i CA Banku, pa sam morao da ih ponovo aktiviram.
Ostalo je sve tu.
Gesture navigacija zahteva pixel launcher,na is preferiram Novu.. tako da dok se to ne sredi ostajem na starom sistemu navigacije.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Zadovoljan sam sa 10-kom, swipe fino radi, napokon, jedini problem koji mi se nekada desi je kada swipeom želim onaj hamburger menu da povučem prema desno, aktivira mi se back opcija.

Iako sam se nekako prisilio na G Launcher, ali nije loše, fali mi dosta toga iz Nova L.
Baterija ista kao i na Pie za sada, nemam problema niti sa jednom aplikacijom za sada.
Danas jedno zamrzavanje komplet sistema sam imao prvi put, reset je riješio problem, možda je vrijeme za factory reset, ali probat ću još ga forsirati da ga ne uradim.
Stiglo ažuriranje i za Google Camera, opet night mode radi kako treba, i shutter je puno brži kod okidanja slika.
 
Lawchair ne radi posle update-a.
Vidim da se lawchair azurirao pre sat vremena i da vise ne radi...

Inace,nesto se razmisljam oko pixela 2 XL...
Generalno sam prezadovoljan telefonom.
Prosli vikend na nocnom pecanju,drugari sa mate 20 i iphone X... Moj pixel ih oduvao u nocnim slikama,sto blic sto nocni mod.
Tamo posle nove godine definitivno cu da zapnem za pixel 4.
 
Ne nadjoh temu za Pixel 1...
Jel se isplati kupovati Pixel 1 XL za 100e?
 
Ne vidim zašto da ne!...i dan danas imaš kameru u rangu najboljih telefona, android koji fino radi itd. Jedino ako stereo zvuk možeš da preboliš, ali opet 100e

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Više je tu problem baterija.. posle ovoliko vremena ako bude izdržala par h da budeš srećan :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To bi bio vise test fon. Da probam Pixel. Ne bi ga koristio kao primarno fon... Vec mesec, dva, tri pa u oglase...
 
Tesko ceg posle prodati. Nisu bas trazeni...

Послато са SM-T510 уз помоћ Тапатока
 
Ako ga i ne proda nije nikakva steta, s obzirom na cenu za koju ga kupuje. [emoji4]
 
Naravno da se isplati, ako je telefon ispravan i ok ocuvan. Na svim bitnim poljima je bolji od novih androida za taj novac (osim po trajanju baterije, logicno) + ima mnogo bolju kameru i softver.
100e su mnogi davali za Lumie 950/XL samo zbog kamere a Pixel nudi cak i malo bolji foto kvalitet uz neuporedivo bolji OS i brzi hardver.
 
Ako mu je baterija barem da izgura 4h ekrana, za te pare je ok..
Ja sam prodao svoj Pixel XL 128gb za £120, u perfektnom fizickom stanju osim sto je baterija dotrajala a zamena u Google servisu je oko £50 sto nije strasno, ali doslo vrene da promenim telefon..
 
Nazad
Vrh Dno