Šta je novo?

Google Pixel 2

Prvi dan baterije na p2xl... 6p je mogao max 7h dok je baterija bila skroz nova.
4516cea64f3ad84ccd6c59d179f661c6.jpg


Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Jel ima neko od članova manji pixel 2?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel si zadovoljan? Kako ti se ponaša baterija? Vidim da su nešto zeznuli updatom, jel to sada ispeglano?



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja cim sam uzeo telefon sam i updateovao... Nema nikakvih bagova, bar ja nisam naisao ni na jedan problem. Baterija mora da se puni svako vece, ali izdrzi ceo dan svakako uz dosta koriscenja, non stop online ili 4g ili wifi, sve upaljeno od opcija tipa prepoznavanje pesama, asistent, auto upload na photos, ambi display always on....
 
Uzeo ortak u Americi u Google Store PXL2 64GB. Hvala Bogu pa isprobali zvučnike odmah jer je donji na sameti koliko prdi. Onda otišli na zvanični forum i ne veruješ koliko tel koji košta 1000+$ ima problema. Neki menjali koliko vidim i više puta ali avaj. Kako je ovo prošlo kontrolu proizvodnje ni sam ne kapiram. Od plavog ekrana i burn-in preko Bluetooth &wifi problema do zvučnika. Inače je fantastično brz, fluidan, kamera odlična, dizajn još lepši uživo panda, lepo leži u ruci. Sve u svemu odličan poluproizvod.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
 
Lutrija pa kome uleti ispravan taj je profitirao ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma da, da ti daju i još plate da ga uzmeš.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Gugl bi mogao malo da se uozbilji sa kontrolom kvaliteta svojih telefona a realno i da razmisli o izboru proizvodjaca, ne znam kako im do sada nije jasno, na osnovu brojnih failova, da je LG nekadasnji GoldStar.
 
Zna li iko da li i kako rade telefoni kod nas koji su uzeti u usa sa cdma mreža (verizon, sprint)?! Recimo da neko uzme pixel 2 xl na ugovor u verizonu (imaju sad bolesno dobru akciju) i donese ga vamo, jel bi mogao da koristim isti sa nekom od naših kartica?
I takođe, odnesem odavde recimo s8 u ameriku (simfree) da li bi mogao da se koristi na tim pomenutim mrežama?

Uvek me bunili ti cdma/gsm standardi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li iko da li i kako rade telefoni kod nas koji su uzeti u usa sa cdma mreža (verizon, sprint)?! Recimo da neko uzme pixel 2 xl na ugovor u verizonu (imaju sad bolesno dobru akciju) i donese ga vamo, jel bi mogao da koristim isti sa nekom od naših kartica? Uvek me bunili ti cdma/gsm standardi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Google telefoni sigurno podrzavaju sa hw strane. Mozda bi trebao da se "otkljuca", mada i to sumnjam. Neka neko ko je imao iskustva kaze za to. Btw o kojoj ceni pricamo? :)

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Da pitam i vlasnike Pixel 2 telefona...kada se priča u loudspeaker modu, da li rade oba zvučnika (čujete sagovornika i gore i dole) ili samo jedan?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Meni su ok note 8 i s9. Pixel ima najviše detalja ali često i dosta šuma... Iphone najgori, ovu sa neonkama pixel pokidao...
 
Ma, ne može da se poredi ništa sa Pixelom u to kažem kao vlasnik iPhone X.
 
^baš tako. Samo ga treba naći ovde kod nas...

Послато са SM-J730F
 
Gde moze da se kupi xl 2 kod nas da ima validnu garanciju?
 
Kod ekipe što švera iz mađarske, samo to mora da se čeka u oba slučaja (i kad poručiš tel i ako nedaj bože šalješ na reklamaciju što za xl uopšte nije nemoguće obzirom kakvih sve propusta ima).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
The 32 GB Pixel 2 now costs $550, and the 64 GB Pixel 2 XL now costs $650
 
@Zli bokser kakav je to pixel 2 sa 32gb?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Google Pixel 3 wish list: What we want to see from Google's 2018 flagship
https://www.androidcentral.com/google-pixel-3-wish-list

1. Broader retail availability
2. Wireless charging
3. Faster wired charging
4. iPhone X-style gesture navigation
5. Some sort of secure face unlock
6. No notch
7. 3.5mm headphone jack

8. DUAL SIM
9. Druga kamera na leđima mada i od ove jedne nema bolja :)



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno