Šta je novo?

Google Pay Srbija

Mogu, još samo da mi neko potvrdi da li Gpay podržava plaćanje alimentacije
Podrzava, samo tada bivsa supruga nek uzme POS terminal sa NFC i voila, cas posla ona samo ukuca cifru alimentacije ti prislonis telefon ili sat i uzivas ti, uziva ona🤣🤣😁😁
 
Ima li neko sa sličnim problemom? Telefon nije rootovan i sve app su azurirane.
Screenshot_2022-08-27-17-28-13-473_com.google.android.gms.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-27-17-34-32-144_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2022-08-27-17-34-32-144_com.android.vending.jpg
    69.3 KB · Pregleda: 48
Ništa od toga, kako sam dobio kada sam kupio telefon tako ga i koristim 😂
Koristim app otp banke za plaćanje telefonom i nemam problem sa tim, ali gpay izbacije ovo...
 
Ima li neko sa sličnim problemom? Telefon nije rootovan

Ima li neko sa sličnim problemom? Telefon nije rootovan i sve app su azurirane.
Pogledajte prilog 353583
Uređaj ti nije sertifikovan? 🤔 Čudno. Instaliraj "drm info" i proveri widevine security level, trebalo bi da stoji "L1" ali u tvom slučaju verovatno nije. Koji telefon je u pitanju i koja verzija androida ako nije tajna?
uključi ove dve stavke ako eventualno nisu..Screenshot_20220827-211814.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja danas ubacio OTP master card gold i probao na poslu posto imam POS terminal. Sve proslo lagano. Prakticna stvar.
 
Sat ni malo nije praktican za placanje. Govorim kao korisnik Apple Pay-a. Ako je pos terminal zavucen, a ti moras celu saku savijenu da proturas vrlo je nezgodno. Dok su se nosile maske bilo je prakticno, jer nije morao da se kuca pin na satu kao sto mora na telefonu, ali sada mi je prakticniji telefon.
Ovo je zanimljiva poenta oko proturanja i krivljenja ruke, kako ti funkcioniše? Dosta prodavnica ima zaturen čitač ili kratak kabal.
Vadite telefon ili ?

Meni je super to sa satom, verovatno ću znameniti gt2 pro za watch 4 zbog toga, iako mi je telefon uvek u ruci
 
Jel ima još neki sat sa Wear OS koji vredi uzeti pores Galaxy Watch 4? Da podržava NFC.
 
Mislio sam osim Samsunga. Zar je 5 izašao?
 
Jeste, kad i Z 4 Flip/Fold.

Inače ima ih još sa Wear OS ali ne znam koliko ih ima kod nas

Recimo ovaj TAG Heuer je odličan a i cena od $1.900 je sitnica u odnosu na cenu njegovih klasičnih satova.
 
Probao danas na Redmi Note 11 da placam(Banca Intesa), i mnogo mi brze ocitava karticu nego NLB pay Komercijalne banke.
Nlb pay nije hteo da mi ocitava u sekundi karticu nego sam morao da pomeram telefon, neki put da ga udaljim pa ponovo prislonim na pos terminal da bi ocitao karticu i nerviralo me sto mi nije izlazio pop-prozor.

Ovo sad je super, ocitava karticu u sekundi i iskace na telefonu pop-up prozor.

Naadam se da ce NLB Komercijalna da uvede GP uskoro.
 
Kako erste stoji sa prihvatanjem novih tehnologija, zna li neko?
 
Nikako koliko sam cuo.
 
Sad uzeo da pogledam, još ni u Hrvatskoj nije prihvaćen u Erste (a mi ovde smo inače miljama iza njih). Ako dobro vidim, Mađari su jedino dobili u okolini
 
Meni su matori u Erste, mislim da je cale do skoro koristio onu tan tablicu. Kakav crni GW :)...
 
Meni su matori u Erste, mislim da je cale do skoro koristio onu tan tablicu. Kakav crni GW :)...
Mnogo su matori i ja ima kod njih račun koji ne koristim, moram ga zatvoriti. Meni su takođe i za račun fizickkg lica i za pravno lice dali TAN tablice, totalno su zastareli.
 
Ja mislim (i nadam se) da je sledeća UniCredit. Voleo bih i Mobi ali mi ne ulivaju neko poverenje jer im se sistem doslovce raspada u zadnje vreme, unikredit makar ima solidnu m-bank aplikaciju koja nema havariju svakih nedelju-dve kao "prva mobilna banka u Srbiji"
 
Unicredit je nastavio sa testiranjima i google i apple resenja i trebalo bi da budu obnarodovana do kraja godine, ali mozda i pre medjutim sezona odmora je.
 
U Credit Agricole su mi rekli da još uvek nemaju informaciju u vezi GPay. Pretpostavljam da se ni oni neće na to kačiti kao ni RF pošto su sada njihovi, već da će u nekom narednom periodu RF i kod njih implementirati RaiPay. Ima li neko neku informaciju u vezi sa tim?
 
@Archer-MB od 2. postaju RBA banka i jedina promena je da se uvodi mogućnost podizanja sa bankomata obe banke. Sve e-mail adrese će se preinačiti na @rbabanka.rs i ponuda ostaje identična do integracije iduće godine kada se menjaju brojevi računa. CA nije htela da uvodi mobilno bankarstvo za preduzetnike i pravna lica, niti je imala ambicije da nešto drastično menja ono što je godinama unazad određeno, tako da će sve ostati kako jeste do spajanja.
 
Erste banka kasni sa uvođenjem Apple i Google Pay-a zbog migracije na novo core banking rešenje koje još uvek traje.
 
Tek pri trećem plaćanju skapirao da ne mora aplikacija da se pokreće, samo se otključa ekran i prinese telefon... :rolleyes:
 
Nazad
Vrh Dno