Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Problem sa svim servisnim porukama ka 0677 brojevima
moze biti jer je to cetvorocifren pozivni broj , svi ostali
su trocifreni

Slican problem postoji i kada se u Posti uplacuje dopuna
- ako se broj kuca u formatu 067 - 7 xxx xxx sistem ne prihvata.
 
Dobro je i to od kako su prešli na telekom, jedva i da radi roaming. I još imaš sreće što Bugari (za razliku od Grka) još nisu ugasili 3G. Da su ugasili 3G, bio bi na EDGE-u...
 
Problem sa svim servisnim porukama ka 0677 brojevima
moze biti jer je to cetvorocifren pozivni broj , svi ostali
su trocifreni

Slican problem postoji i kada se u Posti uplacuje dopuna
- ako se broj kuca u formatu 067 - 7 xxx xxx sistem ne prihvata.
Nema to veze. Ja imam broj koji nije prenet već nov uzet i nemam problema sa nijednim otp servisim (banka, sajtovu koji šalju otp sms, itd…). Pitao sam i ostale kolege koji imaju ove brojeve, njih sedmorica i samo kolega koji ima prenet broj je imao ove probleme za koje kaže da su mu rešili i da sad sve radi. Tako da…
 
Nema to veze. Ja imam broj koji nije prenet već nov uzet i nemam problema sa nijednim otp servisim (banka, sajtovu koji šalju otp sms, itd…). Pitao sam i ostale kolege koji imaju ove brojeve, njih sedmorica i samo kolega koji ima prenet broj je imao ove probleme za koje kaže da su mu rešili i da sad sve radi. Tako da…
Tako da sve radi. Kao i kod mene a prenet je broj.
 
Jel to poskupeo freepaid?Ja uplaio cerki 1300 din,rekoh sam ce da obnovi,a oni deaktivirali Sad vidim daje taj od 20GB 1450din.
 
Porucio sam online, sa golbaltel sajta, prepaid karticu, proslo je vec 10 dana. Uplatio sam novac odmah, jos uvek nije stigla. Pisao sam korisnicko podrsci vec par dana nema ikakvog odgovora. Ima li iko ideju ili moram da zovem onaj broj?
 
Koliko vremena prođe od gašenja stare kartice do aktiviranja starog broja na novoj kartici?
 
Koliko vremena prođe od gašenja stare kartice do aktiviranja starog broja na novoj kartici?
Ako sam razumeo ti prenosis broj. Kada ti jave
Koliko vremena prođe od gašenja stare kartice do aktiviranja starog broja na novoj kartici?
Broj ti je aktivan sve do samog kraja do kada si u staroj mrezi. Kada ti jave da se radi prenos neces buti dostupan u periodu od 2 do 6. Od 6 sati ako sve prodje kako treba broj ti je u Globaltelu.
Porucio sam online, sa golbaltel sajta, prepaid karticu, proslo je vec 10 dana. Uplatio sam novac odmah, jos uvek nije stigla. Pisao sam korisnicko podrsci vec par dana nema ikakvog odgovora. Ima li iko ideju ili moram da zovem onaj broj?
Trazi preko chata broj posiljke. Ako nemaju trazi urgenciju da ti sto pre posalju.
 
Prenet broj, sad ne mogu da ulogujem u aplikaciju sa novim brojem. Piše previše pokušaja.
 
Da li je neko imao problem da nakon prebacivanja broja niko ne može da ga dobije, i da se pozivaocima govori da broj ne postoji? Ni poruke ne stižu. Javio sam podršci, kao prosledili su kolegama. Koji li je razlog za to, baš me interesuje.
 
Ma raspadaju se, rcs chats na drugom broju telefona, ne stižu verifikacione poruke od banke/google-a i ostalih servisa - podrška 0 :(

Jedino se ovi iz call centra javljaju na telefon i preko četa, mada slabo oni mogu nešto da pomognu...

[email protected] nula
 
Poslednja izmena:
Update: javio sam se podršci na fejsu, rekli su da su restartovali karticu. Nakon restarta uređaja, proradilo je posle par minuta.

Screenshot_2024-04-04-13-32-56-454-edit_com.facebook.orca.jpg
 
Internet u regionu ZB je neuopotrbljiv otkad ih je preuzeo mts, bio sam u Bosni i Crnoj Gori. Vise nisam imao signal ili sam bio nakacen na 2G, na 3G i 4G se kacio u kratkim periodima a bio sam u okolini Visegrada i oko H. Novog. Probao sam svasta i rucno da biram mreze, na kraju sam aktivirao na yetel prepaid broju internet dodatak i radio 4G na istim lokacijama u odlicno.
 
Meni u Bugarskoj radio max na 3G-u i to povremeno - od kako ih je mts prebacio na njihovu infrastrukturu - baš loše radi. Ranije sam koristio i 4G i 5G sa Globaltelom u roamingu.
 
Nazad
Vrh Dno