Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

@Muki.Beograd

Izvini , da li je tebi nocas dobro ???

Zna se da je 11.11 iskljucena Globaltel aplikacija i skoro sve funkcije.

Sada je dostupna Moj Globaltel , koja ima smisla jedino u romingu
( za proveru stanja i aktivaciju dodataka )
 
@Muki.Beograd

Izvini , da li je tebi nocas dobro ???

Zna se da je 11.11 iskljucena Globaltel aplikacija i skoro sve funkcije.

Sada je dostupna Moj Globaltel , koja ima smisla jedino u romingu
( za proveru stanja i aktivaciju dodataka )
Znaš kako se kaže... Ako želiš koristi je, a ako ne želiš nemoj. To ti je što ti je. A inače dobro mi je, hvala na pitanju ☕☕☕🍺🍺🍺
 
@Muki.Beograd


Koristicu Globaltel dok god funkcionise jer nigde nema
bolja ponuda ( bez ugovora neograniceni pozivi , poruke i 20GB neta
za ispod 1000 dinara mesecno - a moze i skoro besplatno za one koji imaju mogucnost da koriste reciklomat )
 
@Muki.Beograd


Koristicu Globaltel dok god funkcionise jer nigde nema
bolja ponuda ( bez ugovora neograniceni pozivi , poruke i 20GB neta
za ispod 1000 dinara mesecno - a moze i skoro besplatno za one koji imaju mogucnost da koriste reciklomat )
Mts je ovo skloniće te reciklomate samo polako, veruj mi na reč. Da je globaltel jeftin to se potpuno slažem. Ali ne gajim neke nade u dalju budućnost u korist korisnika po pristupačnosti cene. Mts je to.
 
Mts je ovo skloniće te reciklomate samo polako, veruj mi na reč. Da je globaltel jeftin to se potpuno slažem. Ali ne gajim neke nade u dalju budućnost u korist korisnika po pristupačnosti cene. Mts je to.
I ja mislim dace redom da gase prvo reciklomate, mojih 30-setak prijatelja i rodjaka bacaju kartice jer nema aplikacija a nije primarni broj
 
Globaltel je nepouzdan i nije za primarni broj. Mozda ce ga mts nesto doterati, ali to cemo osetiti po ceni. Za sada su ukinuli tv i aplikaciju. Videcemo koje ce biti sledece izmene, ali mts je u finansijskim dubiozama i nista dobro ne mozemo ocekivati. Ostaje nam da trpimo divljanje ova tri monopolista (koji se i ne razlikuju), dok se ne pojavi jos neka konkurencija.
 
Sto ste toliko negativni ?
Ako vam Globaltel vise ne odgovara , imate ostale provajdere pa koristite njihove usluge.

@kalin62

Razlog za bacanje kartice vidim jedino kod korisnika koji su
mnogo cesce koristili aplikaciju ( sto u inostranstvu , sto u Srbiji
gde je slab ili nema signala ) u odnosu na standardni poziv/sms.
 
Upravo neki remont mreže se događa.. niko nema Globaltel mrežu..prvo nestala na 677 Sim,a sad nema ni na prenetim brojevima.
 
I kod mene na 2 sima.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231118-052101_One UI Home.jpg
    Screenshot_20231118-052101_One UI Home.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 44
Ponovo radi...

( Ako se konekcija ne uspostavi automatski odradite restart )
 
Cao ljudi, jedno brzinsko pitanje.
Jel moze zahtev za prenos broja u Globaltel licno da se prenese u neku od mts poslovnica?
Zeleo bih majku da prebacim u Globaltel, pa je lakse da ode i potpise prenos u mts poslovnici nego da zavisi od kurira
 
@dolmen

Ovo su bili neki radovi na Globaltel sistemu .
Iz Korisnickog centra tvrde da su radovi bili planirani , pa se postavlja pitanje
zasto nije postojalo obavestenje ???
Ali nije im prvi put da nesto rade bez ikakve najave.

U A1 su nesto pobrljali tokom radova na izmenama u sistemu krajem oktobra...
Tokom noci nije bilo prekida na A1
 
Poz!
Lepo je pisalo na:
www.telesrbija.com da će biti radovi u globaltel mreži.
Što se tiče prenosa broja u globaltelu, ima u prodajna mesta pa u vašem gradu servis za mobilne telefone radi prenos u globaltel mrežu.
 
Poz!
Lepo je pisalo na:
www.telesrbija.com da će biti radovi u globaltel mreži.
Što se tiče prenosa broja u globaltelu, ima u prodajna mesta pa u vašem gradu servis za mobilne telefone radi prenos u globaltel mrežu.
Poz!
Pa zar jer telesrbija.com zvanični sajt Globatela pa da tu daju obaveštenja za radove na mreži?
Potpuno isto kao da su objavili informaciju o radovima na Sony.com
Zar ne misliš da je obaveštenje trebalo biti na njihovom sajtu ili bar na sajtu mts-a?
 
Meni nije ni stigla poruka sa obaveštenjem o planiranim radovima, koja je ovde postavljena u vidu screenshot-a, a broj mi je skoro stalno dostupan. Izgleda nisu svima prosledili.
 
Nazalost , nikada nisu postavljali obavestenja na sajtu ili slali SMS obavestenja :(

A i @Globaltel Support se ne oglasava vec danima


@rm:a

Nemoj prenositi broj.
Uzmi Globaltel broj i koristi trenutnu ponudu dok traje , paralelno
sa starim brojem ( prebaci ga na pripejd )
Neizvesno je do kada ce biti aktuelna ova Globaltelova ponuda
i sta MTS ( kao novi vlasnik ) pripema za buduce dane.
 
Od jutros mi ne stižu poruke iz Raiffeisen banke. Bio sam na vezi malopre sa Globaltel supportom, rekla mi je devojka da su noćas bili radovi, i da još uvek traju.
Čak mi je rekla da isključim automatski odabir mreže i da ručno probam da se konektujem na mts. Ako mreža odbije konekciju, da se vratim na auto. Znači, krenuli su sa prebacivanjem na mts.
 
Vredjali ga ovde na forumu i odustao. Imao je dobre namere, ali ne vredi.
Pa kako da vredjas njega kad je on privredni objekat (Ljudski Resurs). On je predstavnik kompanije. Ako ima smisla da bude biće. Ako ne bude neće.
To jeste poenta fizičkog i pravnog lica.
Očigledno resursi nisu odvojeni za društvene mreže i forume... Ili makar forume
 
Od jutros mi ne stižu poruke iz Raiffeisen banke. Bio sam na vezi malopre sa Globaltel supportom, rekla mi je devojka da su noćas bili radovi, i da još uvek traju.
Čak mi je rekla da isključim automatski odabir mreže i da ručno probam da se konektujem na mts. Ako mreža odbije konekciju, da se vratim na auto. Znači, krenuli su sa prebacivanjem na mts.
Pa jel Prešli na mts ili tek prelaze
 
Nazad
Vrh Dno