Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Koristim uzbudljivi prepaid, iz meseca u mesec skupio sam puno minuta i gigabajta koje ne trošim. Postoji li neki način da ih pošaljem nekom drugom? (Na primer kao što se kredit može preneti.)

Pretpostavljam da znam odgovor.
Pa ukljuci onaj naj manji od 300din:)
 
Izvinjavam se zbog posta za postom, ali ne mogu edit. Koliko ste cekali na isporuku sim kartice po porudjbini oni koji su na sajtu porucili? Koliko dana? Hvala
 
Obzirom da ne koristis za poziv a vidim i net ne puno ako ti broj nije vazan a obzirom da kupac ima mogucnost isti da menja ja bih prodao sim. Ako se isplati naravno i ako nije vazan. Bar 50% od sadrzaja vrednosti sadrzaja bi trazio.
Broj mi je primarni, ništa od toga.
Pa ukljuci onaj naj manji od 300din:)
Taj i imam mesecima! Dobio sam 5GB bonus dobrodošlice + 3GB za prenos broja + svakog meseca po 1GB. Još nijedan ceo gigabajt nisam potrošio - kada sam u pokretu treba mi samo za messenger i eventualno neki poziv za inostranstvom.
Gde god da se nađem imam wi-fi. Minuta imam preko 150. Nema veze. 😁
 
Evo linka ka sajtu gde su dostupne infomacije o promociji:
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Broj stigao. Za sada nije to lose, kolekcija internet 35/17mb. Jedini prob sa malo okasnelim sms-ma ili pak ne stignu uopšte. Druga stvar je to što ne znam kako da odaberem paket ali ok snacicu se.
Zanima me nešto drugo.
Kako obrisati broj koji je došao sa karticom jer sam isti odmah promenio ? I da, ako poželim da li cu opet moći da promenim broj pa makar i platio na sajtu.
Hvala
 
Da li još nekom ne radi Globaltel master kartica. Pre par dana dopunio sam broj sa 2000 dinara i trebalo mi je još 500 dinara, tu je pisalo neuspela transakcija. Juče sam ponovo pokušao i opet neuspela transakcija. Obratio sam se Globaltelu i oni su verovatno obrisali karticu iz dela gde se kupuje kredit. Sad mi ne dolazi otp sms. Na kraju su mi napisali da je ipay vršio neke radove i da još nisu završili i zato ne dobijam otp sms. Da li još neko ima ovakve probleme?
 
Kupio roaming gigabajte za Španiju, trenutno u Barseloni, ni jedna od ponuđenih mreža ne radi?
 
Uspeo, za APK je po difoltu koristio A1 provajdera, samo sam dodao novi pod nazivom Globaltel.
 
To se desi jer SIM kartica ima drugi profil kad si u roamingu. Na taj način dobijaju povoljnije cene roaminga, ali se nažalost APN izgubi :(
 
Broj stigao. Za sada nije to lose, kolekcija internet 35/17mb. Jedini prob sa malo okasnelim sms-ma ili pak ne stignu uopšte. Druga stvar je to što ne znam kako da odaberem paket ali ok snacicu se.
Zanima me nešto drugo.
Kako obrisati broj koji je došao sa karticom jer sam isti odmah promenio ? I da, ako poželim da li cu opet moći da promenim broj pa makar i platio na sajtu.
Hvala
Ukoliko želiš uklonimo neki od virtuelnih brojeva sa tvog naloga, potrebno je da nam se obratiš na mail [email protected]
Broj možeš da promeniš uvek, svaka sledeća promena je 300RSD za brojeve koji ne spadaju u grupu specijalnih brojeva. :)

Za sms poruke te molimo da nam se javiš u privatnoj poruci kako bi smo proverili o čemu je reč :)

Srećni praznici 🎅🎄
 
Ukoliko želiš uklonimo neki od virtuelnih brojeva sa tvog naloga, potrebno je da nam se obratiš na mail [email protected]
Broj možeš da promeniš uvek, svaka sledeća promena je 300RSD za brojeve koji ne spadaju u grupu specijalnih brojeva. :)

Za sms poruke te molimo da nam se javiš u privatnoj poruci kako bi smo proverili o čemu je reč :)

Srećni praznici 🎅🎄
Kontaktirao sam vas i sve smo zavrsili. Za sada sve ok funkcionise. Zadovoljan. Hvala na info za promenu broja.
Svako dobro, sve najlepse u 2022 godini.
 
Al su ga zamrsili, ovo kao da je gazda Pink lady naduvan smišljao.
Nisam hteo da se udubljujem, komplikovano. Ja sam Globaltel korisnik (duže od 14 dana), ako neko drugi želi da ostvarimo zajedničku korist (ako je to moguće) možemo da postanemo deo iste ekipe. Koristim uzbudljivi prepaid paket. Na PM.

(Vidim da sada za nove korisnike uzbudljivog pripejda daju 15gb, dok sam ja dobio 3GB pre manje od tri meseca.)
 
Prevara 1na najobicnija.
Mreza u Krusevcu 30tak% vremena ne funkcionise i kada vam je potrebna vi je nemate, sagovornika kog zovete dobijate (pocinje da zvoni) posle 10tak-15tak sekundi ili samo izbaci. Nema MMS servisa, mreza stalno izbaca i van ovih 30% pa se morate umrezavati preko STK ili tako neke aplikacije... KA TA STRO FA!
Bye, Bye Globaltel!
 
Ja bas imam dobro iskustvo u Krusevcu a i ubdrugim mestima... Koristim globaltel od marta mesece i sve je do sad bilo ok osim ore 5-6 dana kad je pukla mreza na 2 sata u celoj Srbiji...
 
Prevara 1na najobicnija.
Mreza u Krusevcu 30tak% vremena ne funkcionise i kada vam je potrebna vi je nemate, sagovornika kog zovete dobijate (pocinje da zvoni) posle 10tak-15tak sekundi ili samo izbaci. Nema MMS servisa, mreza stalno izbaca i van ovih 30% pa se morate umrezavati preko STK ili tako neke aplikacije... KA TA STRO FA!
Bye, Bye Globaltel!
Ajde da nisi reko nebi mi znali, MMS sevis ko jos to koristi osim tebe
Globaltel ima neke slabe tacke ali ima i nesto sto niko nema a bas vredno
 
Prevara 1na najobicnija.
Mreza u Krusevcu 30tak% vremena ne funkcionise i kada vam je potrebna vi je nemate, sagovornika kog zovete dobijate (pocinje da zvoni) posle 10tak-15tak sekundi ili samo izbaci. Nema MMS servisa, mreza stalno izbaca i van ovih 30% pa se morate umrezavati preko STK ili tako neke aplikacije... KA TA STRO FA!
Bye, Bye Globaltel!

Istim simptome ima A1 u BG. Mora i Globatel kada je na njihovoj mreži. Iz Globatela sam otišao u pokojni VIP jer mi nisu stizali SMS na 067 broje, bilo ok dok nisu pustili Neo pakete sa neograničenim netom, od tada kreće urušavanje mreže i kanal, mreža to ne može da im isprati i pobegao iz VIP sada A1. Dobro je zamišljen Globatel, dobro je radio u početku, ali sve gore i gore, moraju da promene partnera, A1 je preopterećen.
 
Do pre 3 meseca bejah na A1 i sve mi je radilo perfektno ali mi je istekao ugovor pa, rekoh, da probam primamljivi Globaltel.
Uspostava veze na Globaltelu traje poprilično dugo, ne rade mi parking servisi, nema mms-a (nije greda), fon učestano ispada sa mreže, da bi aktivirao esim mora da se dokupi broj pa da se piše podršci pa ovo pa ono i pade mrak. . . Jedino što dobro radi je internet i ljubazni operateri.
..beš 1000ku za takvu uslugu.
 
Pozdrav. Imam problem, kada završim razgovor sa nekim, izgubim signal na nekoliko minuta. Moram da čekam signal da bih mogao ponovo nekog da zovem. Zvao sam call centar i dobio odgovor da se to dešava sa telefonima sa dual simom i da prebacim na telefon sa jednim sim slotom. Sad sam prebacio sim u nokiu 230 i kupio sam a1 prepaid broj, i stavio u moj poco x3 nfc, da vidim da li ću imati iste probleme. Broj sam preneo pre par meseci iz mts-a i u njemu nisam imao takvih problema. Da li još neko ima takvih problema? Sada su svi telefoni dual sim, ili imaju sim i hibridni slot. Samo jednu karticu držim u telefonu.
 
Nazad
Vrh Dno